0

SCUM Download PC – Pobierz Pełna Wersja

SCUM Download PC - Pobierz Pełna Wersja

SCUM Download PC – Pobierz Pełna Wersja do pobrania z linków poniżej , prędkość pobierana uzależniona od waszego łacza , gra zcracowana gotowa do odpalenia:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj na naszej stronie, w dzisiejszym artykule przedstawimy Ci krok po kroku jak uzyskać dostęp do SCUM Download PC. Dodatkowo przedstawimy podstawowe informacje dotyczące producenta, gry, trybów gry oraz kwestii technicznych. Nasz zespół od wielu lat dostarcza wam najlepsze produkcje z całego świata. Cały proces instalacji jest banalnie prosty i szybki. Najważniejsza cechą jaka wyróżnia nasz instalator na tle innych, które można znaleźć w Internecie to na pewno prosty i intuicyjny panel instalacji. Komunikaty wyświetlane na ekranie podczas instalacji występują w wielu wariantach językowych. Dzięki odpowiedniej kompresji pliku gry nasz SCUM Download pobierze się z naszych serwerów w kilka chwil a po instalacji będziesz mógł zagrać w SCUM.

SCUM Download PC

Fabuła gry

SCUM to produkcja studia Gamepires, które znane jest z tytułu takiego jak Gas Guzzlers Extreme oraz drugie studio Croteam, które wielu z nas kojarzy z takich produkcji jak Serious Sam. SCUM w wersji na PC to survivalowa gra akcji, która rozgrywa się w fikcyjnej rzeczywistości. Jest to sandbox w którym wcielamy się w rolę bohatera, który bierze udział w telewizyjnym show. Stacja telewizyjna o nazwie TEC1 przygotowała dla naszego bohatera i innych uczestników wiele niebezpiecznych niespodzianek. W pierwszym sezonie trafiamy na zamkniętą strefę Alcatraz a w drugim sezonie przenosimy się na wielką wyspę Bagne De Cayenne. Naszym zadaniem jest zdobyć uznanie wśród widzów oraz sponsorów, którzy wielokrotnie mogą uratować nam życie.

Będąc na wyspie musimy zrobić wszystko, aby przeżyć, przydatna nam będzie wiedza o wyspie, zwierzętach, ale także przyrządzaniu żywności i zdobywaniu jej. Już chwile po rozpoczęciu rozgrywki przyjdzie nam uczyć się obsługi broni, walki wręcz czy nawet hackerstwa. Sprawdź się już dziś w grze dzięki SCUM Download !

Mechanika gry

Tak jak już wspomnieliśmy delikatnie opisując fabułę gra polega na przetrwaniu, co jest charakterystyczne dla gier z rodziny survivalowych. Podczas programu, w którym bierzemy udział napotkać możemy niebezpieczeństwo w każdej chwili, nie ważne czy z rak innego uczestnika czy zwierząt lub sprytnie ukrytych pułapek. Podczas gry zdobywamy kolejne umiejętności, które pozwolą nam przeżyć na wyspie oraz pokonać pozostałych uczestników. Ważnym elementem jest uznanie wśród sponsorów bowiem możemy liczyć na podarunki takie jak unikalne przedmioty, bron czy nawet wskrzeszenie w przypadku śmierci, które jest jednak bardzo rzadko przyznawane uczestnikom. Podczas rozgrywki wielokrotnie będziemy musieli podjąć ciężkie decyzje oraz wykazać się nie tylko technika czy wiedzą, ale także sprytem i przebiegłością. Czeka tutaj na Ciebie wiele interesujących rozwiązań i tylko dzięki SCUM Download przetestujesz je wszystkie!

SCUM Download

SCUM Download PC – Tryby gry:

Gra survivalowa SCUM, która uzyskasz korzystając z naszego instalatora SCUM Download PC oferuje pełny dostęp do rozgrywki w trybie dla wielu graczy. Produkcja ta bowiem nastawiona jest na rozgrywkę online zatem stałe połączenie z Internetem i stabilne łącze to podstawa, aby grać z innymi uczestnikami programu. Otwarty świat i rozgrywka dla wielu graczy to na bardzo znany model gier który cieszy się coraz większą popularnością. W grze nie występuje tryb kooperacji jednak jak najbardziej możemy tworzyć sojusze z innymi graczami. Na uwadze trzeba jednak mieć fakt, że zwycięzca może być tylko jeden więc prędzej czy później będziemy musieli pozbyć się sojusznika.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Kwestie techniczne oraz wymagania

SCUM Pełna Wersja PC

SCUM to niewątpliwie ciekawa propozycja na rynku survivalów która została stworzona w oparciu o technologie Unreal Engine 4. Silnik ten znany jest z wielu świetnych produkcji takich jak np. Final Fantasy VII Remake, Ark Survival Evolved czy Daylight. Efekty graficzne w grze robią naprawdę piorunujące wrażenie, szczegółowość i nasycenie detalami ucieszy nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ścieżka dźwiękowa w grze zmienia się w trakcie rozgrywki w zależności od tego jaka czynność wykonujemy lub w jakim rejonie walczymy. Wymagania jak na tak świeże produkcje nie są wcale tak wygórowane jak by się mogło wydawać. Gra jest naprawdę świetnie zoptymalizowana jednak jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami to rekomendujemy odwiedzić stronę producenta gry. Zanim jednak skorzystasz z SCUM Download , sprawdź wymagania gry!

Przewidywane wymagania:

  • Procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz lub AMD Athlon II X4 615e
  • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 460 768MB lub AMD Radeon HD 5850 1024MB
  • Pamięć RAM 4 GB
  • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
  • Kompatybilność z DX 10
  • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *