0

Saints Row The Third Remastered Download PC Pobierz

Saints Row The Third Remastered Download PC Pobierz :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Czy znajdują się tu fani Saints Row? Jeśli tak, to odświeżona wersja trzeciej edycji gry z serii przypadnie niejednej osobie do gustu! Saints Row The Third Remastered Download to instalator, który przygotowany został przez nasz zespół dla najwierniejszych fanów. Swoją premierę gra miała w maju tego roku i od samego początku prezentowała niezwykle wysoki poziom rozgrywki. Przez ostatnie 9 lat poprawie uległa przede wszystkim grafika ora dźwięki w grze, aczkolwiek zauważymy także nieco poprawioną mechanikę. W ten sposób odbiór całej gry jest lepszy, co z pewnością wpłynie na jej postrzeganie. Sprawdź już teraz najnowszą grę dzięki instalatorowi Saints Row The Third Remastered Download PC !

Fabuła w grze i co nieco o producencie

Tak jak w poprzednich odsłonach, tak i tutaj mamy do czynienia z gangsterską grą akcji, która zawiera w sobie sporo humorystycznych elementów. Jeśli chodzi o samą akcję gry, to ma ona miejsce kilka lat po tym, jak Steelport został przejęty przez Świętych z Trzeciej Ulicy. Od tego czasu mały gang stał się jednym z najgroźniejszych i największych imperiów kryminalnych. My natomiast wcielamy się w postać jednego z gangsterów Świętych, którzy będą zmuszeni zmierzyć się z nowym przeciwnikiem.

Dobrze prosperujące życie przyciągnęło uwagę Syndykatu. Jest to potężne bractwo, które zdecydowało się przejąć wpływy gangu w mieście. My natomiast będziemy musieli walczyć z całych sił o miasto oraz o to, aby pozostać przy życiu. Całość oczywiście kropiona została absurdalnymi zwrotami akcji oraz niezwykłą dozą dosyć specyficznego humoru. Spróbuj już teraz gry dzięki Saints Row The Third Remastered Pobierz !

Za wyprodukowanie remastera trzeciej odsłony odpowiedzialne jest studio Sperasoft. Jest to nowo powołana grupa programistów, która ma za zadanie odświeżyć kultową strzelankę. Pomagają im twórcy całego cyklu, a mianowicie studio Volition Inc. Znani są oni także dzięki takim seriom gier jak Red Faction czy FreeSpace.

Rozgrywka w grze

Pod względem mechaniki, nie ujrzymy tutaj ogromnej ilości zmian. Po raz kolejny będziemy mogli sprawdzić grę, która swoim wykonaniem przypomina legendarną serię Grand Theft Auto. Zasadniczą różnicą jest jednak ogromna ilość humoru, jaką znajdziemy w Saints Row. Ponadto, gracz ma możliwość stworzenia swojego własnego bohatera od podstaw – wybierając mu kolor skóry, sylwetkę, płeć oraz szereg innych personalizacji. Potem przenosimy się z tą postacią do otwartego świata i otrzymujemy ogrom możliwości, których nie ogranicza tak naprawdę nic.

W grze znajdziemy pokaźny arsenał broni oraz, co ciekawe, stroje i pojazdy, które pozwolą nam jeszcze bardziej spersonalizować produkcję. Istnieją bowiem specjalne zakładki, gdzie poddajemy modyfikacji zarówno pojazdy, jak i przebrania i oręż. W grze dostępne jest także doświadczenie, co odzwierciedla się jako poziom Respektu. Nowe umiejętności specjalne, które pomogą nam w rozwinięciu samej postaci jak i naszego gangu, odblokowywane są wraz ze wzrostem szacunku, który to najczęściej i w największych ilościach otrzymujemy za misje. Spróbuj już teraz gry korzystając z Saints Row: The Third Remastered Download !

Saints Row The Third Remastered Download PC Pobierz Tryby gry

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Instalator Saints Row The Third Remastered Pobierz PC pozwala nam przetestować zarówno tryb jednoosobowy jak i tryb kooperacyjny. Oznacza to, że istnieje możliwość grania przez Internet z kolegą. To tam będziemy mogli współpracować i razem wykonywać misje bądź po prostu rozbijać się po mieście.

Kwestie techniczne

Najważniejszą rzeczą, jeśli chodzi o większość remasterów, jest strona techniczna gry. Nie inaczej jest z cyklem Saints Row. Oprawa graficzna jest o wiele lepsza niż w przypadku oryginalnej części. Ulepszenia w dużej mierze dotyczą oświetlenia oraz wszelkich efektów wizualnych, aczkolwiek animacja postaci oraz samo ich wykonanie będzie zdumiewające.

Jeśli chodzi o wymagania, to oczywiście są one wyższe niż w przypadku poprzedniczki. Szereg ulepszeń sprawiły, że nasz sprzęt będzie musiał poradzić sobie z o wiele większą ilością detali. Warto zatem sprawdzić wymagania minimalne i rekomendowane przed skorzystaniem z Saints Row The Third Remastered Torrent !

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i3-2100 3.1GHz lub AMD Phenom II X4 910e
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 Ti lub AMD Radeon HD 7870
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Processor Intel Core i7-7700 4-Core 3.6GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB lub AMD Radeon RX 460 4GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 12
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Saints Row The Third Remastered Download
 • Saints Row The Third Remastered Pobierz
 • Saints Row The Third Remastered Torrent
 • Saints Row The Third Remastered Pełna Wersja

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *