2

Rise of the Tomb Raider Download Pełna Wersja PC

Rise of the Tomb Raider Download Pełna Wersja PC

Rise of the Tomb Raider Download Informacje na temat gry oraz nasza ogólna ocena gry:

Dzięki tej grze poczujecie dreszcze na swoim ciele, nie będziecie mogli przestać o niej myśleć, ponieważ grafika, mechanika, fabuła, oraz wiele innych elementów sprawią, że będzie to jedna z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek graliście. Mówimy tak, ponieważ Rise of the Tomb Raider Download jest już gotowe, a my, mieliśmy przeogromną przyjemność sprawdzenia dokładnie gry, a co za tym idzie, mogliśmy na własne oczy przekonać się, jak świetną kontynuacją jest ta część. To prawda, że trzeba było trochę poczekać na taką możliwość, ale na prawdę się opłacało. Już za kilka chwil, będziesz mógł sam sprawdzić ile prawdy jest w tym, o czym piszemy.

Tworzymy instalatory, takie jak ten, ponieważ chcemy dać Wam, nasi drodzy fani, jak najlepszą możliwość znalezienia się w świecie gry. Na pewno wielu z Was ma już ogromne doświadczenie w ściąganiu i instalowaniu gier. Co za tym idzie, na pewno wiecie, że czasem nie dostajemy takiego efektu, o jaki nam chodziło. Często gry nie działają z wielu względów. Czasem wystarczy ściągnąć jakiś dodatkowy plik, co zajmuje więcej czasu, a niekiedy i to nie wystarcza. Na naszej stronie nie spotka Cię żadne rozczarowanie. Rise of the Tomb Raider Download  jest aplikacją, dzięki której już po zakończonej instalacji będziesz mógł uruchomić grę bez absolutnie żadnych problemów. Jeżeli naprawdę zależy Ci na zagraniu w Rise of the Tomb Raider jak najszybciej, to skorzystaj z naszego narzędzia już teraz.

Rise of the Tomb Raider Download

Rise of the Tomb Raider Download Pełna Wersja Gry Na PC Tylko I Wyłącznie Tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Seria Tomb Raider przeszła na prawdę wiele zmian, wystarczy, że najstarsi z Was przypomną sobie pierwsze wersje, jakie występowały na starszych konsolach, chociażby na PS1, czy pierwsze wersje, jakie wyszły na PC. Tym razem będziecie mogli zaobserwować na ekranie swojego komputera nie grę, a film, gdyż grafika, jaka pojawia się w grze, daje piorunujące wrażenie. Pod względem fabularnym, część ta nawiązuje do poprzedniej, z tym że działania zostaną przeniesione na daleką Syberię. Nie zabraknie więc ciekawych i pięknych terenów do eksploatowania. Dalej będziemy rozwiązywać zagadki oraz starać się więcej o tajemnicach, które zostały odkryte w poprzedniej części. Nie chcemy mówić konkretniej, o co chodzi, żeby nie popsuć Wam zabawy. Jeśli mieliście do czynienia z częścią wydaną w 2013 roku, to w tej odnajdziecie się równie dobrze, ponieważ wiele elementów zostało powielonych. Chodzi o mechanikę gry. Po raz kolejny nacisk został położony na ciche przemieszczanie się za plecami wrogów oraz odnajdywaniem ciekawych przedmiotów jak opatrunki, czy rzeczy pomagające wykonać naszą misję. Twórcy przygotowali również dla nas ciekawe tryby gry, które pozwolą na interesującą rozgrywkę, nawet po przejściu gry.

Rise of the Tomb Raider Pełna Wersja PC

Wymagania:

Jeżeli jesteś już przekonany do Rise of the Tomb Raider Download , to sprawdź jeszcze wymagania sprzętowe.
Wymagania minimalne:
– Procesor Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
– Karta graficzna Nvidia GeForce 8600 GT lub AMD Radeon HD 2600 XT
– 1 GB pamięci RAM
– System operacyjny Windows 7
– 12 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagania rekomendowane:
– Procesor Intel Core i5-750 2.4 GHz lub AMD Phenom II X2 565
– Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 480 AMD lub Radeon HD 4870
– 4 GB pamięci RAM
– System operacyjny oraz wolne miejsce na dysku takie samo jak w przypadku wymagań podstawowych.

Naszym zdaniem gra spełnia wszystkie wymagania które oczekiwaliśmy jest naprawde grą która „must be” czyli trzeba w nią zagrać.

Ocena 9,5/10

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *