7

Resident Evil Revelations 2 Download Pełna Wersja|Resident Evil Revelations 2 Full Version Download

Resident Evil Revelations 2 [PC] [Pełna Wersja][Download]:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dragon Ball Xenoverse No Have Virues

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

 Resident Evil to dobrze znana i lubiana seria gier, w których mięczaki nie mają co szukać rozrywki. W dzisiejszym poście mamy niewątpliwą przyjemność opisać Wam najnowszą część spod tego szyldu, mianowicie Resident Evil: Revelations 2, której poprzedniczka swoją premierę miała przeszło 3 lata temu. W fabule nowej części Revelations nie ma już dobrze nam znanych Jilla Valentina i Chrisa Redfielda – bohaterów poprzedniej odsłony serii. Dostajemy natomiast całkowicie nowiuśką lokację i nowych bohaterów, których zadaniem, jak zwykle, będzie mierzenie się z hordami krwiożerczych zombiaków.

Resident Evil Revelations 2 Download Pełna WersjaResident Evil Revelations 2 Full Version Download

Resident Evil Revelations 2 Download Pełna Wersja Informacje:

Najnowsza odsłona tejże gry z gatunku survival horror stworzonej przez studio Capcom jest kontynuacją Resident Evil: Revelations. Jak wspomniałem w poprzednim, wprowadzającym do artykułu paragrafie, nie będzie dane nam spotkać w tej serii bohaterów z jej poprzedniczki, ale to bynajmniej nie powód to smutku, ponieważ twórcy zaskakują nas umiejscowieniem w fabule Resident Evil: Revolutions 2 znanej wszystkim fanom serii bohaterki o imieniu Claire Redfield oraz drugiej, Moiry Burton. Wydarzenia zawarte w Resident Evil: Revelations 2 na osi czasu umiejscowione zostały gdzieś pomiędzy wydarzeniami z piątej i szóstej części Resident Evil. Na samym początku rozgrywki Claire oraz Moira przebudzają i orientują się iż zostały porwane, oraz że znajdują się w starym, opustoszałym zakładzie psychiatrycznym będącym elementem krajobrazu bezludnej od dawna już wyspy. 

W grze mamy możliwość przechodzenia kampanii na dwa sposoby: w trybie single player oraz trybie kooperacji. W pierwszym z trybów musimy dokonać wyboru, którą postacią chcemy grać. Wybierając Moire Burton decydujemy się na bycie swoistym wsparciem oraz medykiem na polu bitwy i poza nią. W naszym asortymencie znajdą się takie przedmioty jak zioła lecznicze, painkiller’y czy latarki, natomiast główne skrzypce będzie grała druga bohaterka – Claire Redfield. Ważnym jest fakt, iż jeśli nie spełnimy się w jako wsparcie i Claire zginie to bez względu na to jak dobrze radzimy sobie grając Morią to i tak gra zakończy się porażką. Natomiast wybierając Claire Redfield jako swojego bohatera, naszym głównym zadaniem będzie zwalczanie ogromnych ilości zombiaków jak i trochę mniejszych ilości bardzo dobrze rozwiniętych, niebezpiecznych stwórów, których w tej części jest trochę więcej niż w poprzedniej odsłonie gry spod szyldu Resident Evil: Revelations. Jeśli gramy Claire to nawet w przypadku śmierci Moiry możemy kontynuować rozgrywkę w pojedynkę, jednakże staje się to niesamowicie trudne ze względu na brak wsparcia.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

WYMAGANIA (zalecane):

CPU: Intel Core 2 QUAD 2.7 GHz or faster

GRAPHICS: NVIDIA GeForce GTX 560

RAM: 4 GB

HDD: 8 GB

DOWNLOAD:

Kliknij przycisk 'pobierz’ i poczekaj aż proces pobierania archiwum dobiegnie końca. Następnie odpal instalator i przeprowadź instalacje. W ostatnim etapie zostaniesz poproszony o aktywacje gry, dokonaj tego za pomocą klucza, który musisz pobrać i wpisać w instalator. Po aktywacji możesz rozpocząć rozgrywkę, życzymy dobrej zabawy! PobierzGry24.pl Team. 🙂

Jeśli program Windows 8 Blokuje Program porostu go odblokuj.

PobierzGry24.pl

7 Comments

 1. hmmm…
  Sciagłem co prawda wszystko sie elegancko pobralo urchomilem lecz wywala mnie z gry co 5 minut macie jakies rady? Co mam zrobic ??? POMOCY

  • @Kopek

   Musisz zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej.
   Jeśli to nie pomoże to sprawdzi czy masz DirectX najnowszy.
   Jeśli sytuacja dalej będzie miała miejsce napisz do nas na email.

 2. Gra przed premiera?
  Niesamowite co prawda urchomiłem i niby dziala lecz nie wiem czy to nie demo^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *