1

Resident Evil 2 Remake Download PC – Pobierz

Resident Evil 2 Biohazard

Resident Evil 2 Biohazard PC

45,73zł - 75%
Kup Grę

Resident Evil 2 Remake Download PC – Pobierz czyli odświeżona wersja gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witamy na naszej stronie, gdzie zapoznamy Cię z najnowszym instalatorem Resident Evil 2 Remake Download PC . Instalator o którym mowa został zaprojektowany przez nasz wykwalifikowany zespół programistów. Resident Evil 2 Remake Pełna Wersja pozwoli na instalacje pełnej wersji gry na komputerze osobistym wraz z możliwością przypisania jej do własnego konta STEAM. Instalacja gry jest niebywale prosta i sprowadza się do postepowania według wytycznych widocznych na ekranie procesu instalacyjnego. Instalacja przebiega w języku polskim, mamy możliwość jednak wyboru języka angielskiego. Instalator Resident Evil 2 Remake Download jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania wspierającego. Warto jednak przed pobraniem gry upewnić się czy nasz system operacyjny jest w stanie działać bez problemów z RE 2. Nie przedłużając zatem wstępu zapraszamy do zapoznania się z fabuła, mechaniką gry oraz kwestiami technicznymi jakie przygotowaliśmy poniżej.

Producent, fabuła

Producentem jak i wydawcą gry jest firma Capcom. Firma ta dzieli się na wiele segmentów gdzie każda zajmuje się innymi tytułami. Za najważniejsze produkcje studia uważa się przede wszystkim serie Resident Evil oraz Devil May Cry czy Dragon’s Dogma: Dark Arisen. Gra swoją premierę ma 25 stycznia 2019 roku i dostępna będzie na platformie STEAM. Fabuła Resident Evil 2 to idealne odwzorowanie fabuły jaką znamy z pierwowzoru. Ogrywa się zatem kilka miesięcy później po zdarzeniach jakie miały miejsce w 1 odsłonie serii. Mieszkańcy Raccoon City zaczynają zamieniać się w potwory, śmiertelną epidemia zombie zaczyna przybierać na sile. Nasi bohaterowie czyli policjant Leon S Kennedy oraz Claire Redfield zostają rozdzieleni na początku historii podczas pierwszego ataku zombie. Dalszą historię odgrywamy z dwóch różnych, niezależnych postaci. Próbujemy odnaleźć brata młodej Claire Redfield.

Mechanika gry

Mechanika nie różni się kompletnie niczym od oryginału. Nie odbiega również znacząco od pierwszej części Resident Evil. Rozgrywka skupia naszą uwagę przede wszystkim na eksploracji oraz walce z hordami zombie. Dodatkowo na naszej drodze napotkać możemy zagadki łatwiejsze i trudniejsze. Standardowo po ukończeniu dostępnych kampanii odblokowujemy dostęp do różnych bonusów oraz trybów zabawy ale także do nowych broni, które sieją jeszcze większe spustoszenie. Wybór bohatera i kampanii nie ma wpływu na poziom trudności rozgrywki a niektóre wątki są łączone przez co pomimo niezależnych kampanii gra tworzy spójną historię. W grze uświadczymy wielu dialogów oraz ciekawych komentarzy bohatera. Całość prezentuje się jeszcze lepiej z odświeżoną szata graficzną.

Resident Evil 2 Remake Download
Resident Evil 2 Remake Pobierz PC
Resident Evil 2 Remake Pełna Wersja
Resident Evil 2 Remake Ściagni

Tryby gry :

Resident Evil 2 Remake Download oferuje pełen dostęp do odnowionej wersji gry Resident Evil 2. W grze tej mamy do wyboru tylko tryb dla jednego gracza. Nie odstrasza to jednak fanów serii. Najważniejszy jest klimat gry oraz dostępne dwie kampanie, które możemy przechodzić wiele razy korzystając z coraz to nowych wyzwań i arsenału broni. Kampanie są długie i pozwalają na zabawę przez wiele godzin. Odświeżona wersja gry nie wprowadza nowych trybów jednak nowa szata graficzna sprawia, że mamy wrażenie gry w totalnie nową produkcję. W tym wszystkim warto pamiętać, że gra nie wymaga stałego połączenia z internetem. Nie zwlekaj i sprawdź jak działa Resident Evil 2 Remake Pełna Wersja i zanurz się ponownie w świat znany z 1998 roku.

Resident Evil 2 Remake Download Kwestie techniczne :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Resident Evil 2 Remake to przede wszystkim odświeżona wersja drugiej części kultowej serii Resident Evil. Wraz z odświeżonym wyglądem bohaterów, otoczenia, broni i budynków wiąże się nowy silnik, który utrzymuje wszystko w ładzie. Muzyka w grze pozostała bez większych zmian – poprawiona została delikatnie ścieżka dźwiękowa by odpowiadała obecnym standardom. Grafika w grze robi największe wrażenie, to właśnie na niej skupili się twórcy. Dzięki temu fani serii mogli poczuć na nowo emocje sprzed lat. Wszystko to wiąże się ze zwiększeniem wymagań sprzętowych. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań można znaleźć na stronie sklepu STEAM oraz na stronie producenta gry. Jeżeli naszym artykułem przekonaliśmy Cię do pobrania instalatora Resident Evil 2 Download PC to koniecznie podziel się z nami opinią.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-4460 3.2GHz lub AMD FX-6300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260X v3
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane Resident Evil 2 Download :

 • Procesor Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub AMD FX-9590
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 3GB lub AMD Radeon RX 460 4GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Resident Evil 2 Remake Download PC
 • Resident Evil 2 Remake Download
 • Resident Evil 2 Remake Pełna Wersja
 • Resident Evil 2 Remake Chomikuj
 • Pobierz Resident Evil 2 Download PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *