0

Raven’s Cry Pełna Wersja Download PC|Raven’s Cry Download Full Game PC

Raven’s Cry [PC] [PEŁNA WERSJA] [POBIERZ] [Download]:

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Ahoj! Dziś udacie się z nami w rozległy morski świat w poszukiwaniu rozwiązań dla różnorakich tajemnic, w celu zwalczania i rabowania swoich zaprzysiężonych wrogów, oraz odnajdywania zaginionych skarbów, o których krążą legendy. Uważajcie, bo w tej brutalnej rzeczywistości bardzo łatwo o stratę cennych dóbr, szkorbut albo nawet śmierć! Będziemy walczyć przemierzać wody oceanów tygodniami, aby w końcu zejść ze statku i również walczyć o to, co się nam należy. A przecież należy nam się każda złota moneta tego świata, ahoj!

Raven's Cry Pełna Wersja Download PC Raven's Cry Download Full Game PC

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

 Raven’s Cry Pełna Wersja Download PC|Raven’s Cry Download Full Game PC Informacje:

Tak pokrótce wygląda świat przedstawiony w Raven’s Cry, trzecioosobowym RPGu, grze akcji mającej miejsce na wodach mórz i oceanów pośród pirackich bander. Jeśli spytacie, czy tę grę można porównać jakiegoś innego tytułu, to odpowiedź będzie szybka i instynktowna: morski Risen 2. Właśnie tak sklasyfikowalibyśmy najnowszy twór polskiego dewelopera, Reality Pump (członkowie tego teamu odpowiedzialni byli również za takie serie jak Two Worlds oraz Earth)

 W Raven’s Cry, zostajemy wcieleni w poistać Christophera Ravena, pirata po przejściach. Christopher jest młodym, mężnym i przystojnym bohaterem, który lata wstecz przeżył ogromną tragedię, mianowicie oglądał śmierć swych rodziców w jednej z pirackich bitew. Po wielu latach żałoby, Christopher przysięga sobie, że pomści los ojca i matki. Postanawia więc znaleźć morderców i sprawić aby żałowali, że kiedykolwiek wyruszyli w może zamiast zostać szczurami lądowymi.

 Jeżeli chodzi o rozgrywkę, to Raven’s Cry poraża mnogością typów zadań, trybów, fabularnych niespodzianek oraz emocjonujących morskich eskapad. Nasz główny bohater zdobywa doświadczenie i rozwija się wraz z fabułą gry, co pozwala na rozbudowywanie i ulepszanie posiadanych przez niego umiejętności. Oprócz tego, łajbę którą mamy do dyspozycji na początku gry z czasem możemy zamienić na coś większego, poczynając od galeonu, przez fregatę aż do liniowca. W temacie oprawy graficznej gry nie mamy nic do zarzucenia, otwarty świat przedstawiony w Raven’s Cry zaskoczy nie jednego fana pirackich klimatów jak i mniej wymagających miłośników pięknej natury (lokacje w grze wzorowane są na prawdziwych historycznych miejscach). Zdecydowanie polecamy te grę, tym bardziej, że możecie ją mieć kompletnie za FREE! Dowiedz się jak to zrobić czytając poniższe instrukcje.

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jak Pobrać Raven’s Cry Pełna Wersja:

  1. Pobieranie z naszej strony jest banalnie proste. Aby rozpocząć, kliknij przycisk DOWNLOAD.
  2. Po zakończeniu pobierania rozpakuj archiwum oraz uruchom instalator – określ wersję gry jaką chcesz pobrać: [PC] / [PS3] / [PS4] / [X360].
  3. Pozwól instalatorowi pobrać potrzebne pliki i rozpocznij instalację.
  4. Kiedy zostaniesz o to zapytany – aktywuj grę za pomocą klucza aktywacyjnego, który znajdziesz w pliku key.txt.
  5. Życzymy miłej gry i zapraszamy ponownie na PobierzGry24.pl – najlepszą platforme free-gamingową w sieci!

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *