1

Rage 2 Download PC – Pełna Wersja – Pobierz

Rage 2 Download PC Link , recenzja , oraz wymagania gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Rage 2 Download PC - Pełna Wersja - Pobierz

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak dobrze byłoby zagrać w pełną wersję gry ze wszystkimi opcjami oraz funkcjami? Jak wiesz, Rage 2 Download PC to instalator, który oferuje właśnie te elementy. Dziś chcielibyśmy zaoferować wam wgląd w jeden z najlepszych programów służących do instalowania pełnej wersji gry bez jakichkolwiek problemów. Jak wiecie, jesteśmy ludźmi, którzy wysoko cenią sobie zdanie klientów. Z tego właśnie powodu jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć kolejny instalator z myślą o graczach. Rage 2 Download jest bezpieczny w każdym możliwym stopniu, gdyż przygotowany został z myślą o najbardziej wymagających graczach. Sprawdź już teraz co takiego oferuje i jak przyjemna może być rozgrywka!

Rage 2 Download PC
Rage 2 Download

Fabuła gry

Rage 2 to produkcja autorstwa czeskiej firmy Bethesda. W grze po raz kolejny przyjdzie nam zmierzyć się z postapokaliptycznym światem. Oznacza to, że będziemy raz jeszcze walczyć o przetrwanie w świecie zniszczonym przez uderzenie asteroidy. Osoby, które zdołały przeżyć kataklizm muszą zmierzyć się z nowymi przeciwnościami – jednym z nich jest nowa władza, która pod żelazną ręką Generała Crossa stara się wyplenić wszelkie pozostałości po osobach pochodzących ze specjalnych schronów Ark, gdzie tylko nieliczni i wyselekcjonowani ludzie mogli przeżyć apokalipsę.

Jeżeli chodzi o gracza, to wcielimy się w postać strażnika pochodzącego z Vineland. Nasza postać będzie miała za zadanie pokrzyżować plany Generała Crossa. Czy nam się uda? To tylko zależy od nas. Jednakże, już dziś możecie sprawdzić się w nowej roli dzięki Rage 2 Download !

Rage 2 Recenzja
Rage 2 Chomikuj

Rage 2 Download PC Mechanika oraz gameplay:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Gra została wydana na każdą popularną platformę, czyli PC, XONE oraz PS4. Produkcja jest typowym FPSem, czyli strzelanką, którą obserwować możemy z widoku pierwszej osoby. Pierwszą rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę to rozległy świat przygotowany na zasadzie piaskownicy. W dzisiejszych czasach nie jest to nadzwyczaj świetne osiągnięcie, lecz pokazuje że producenci postanowili poświęcić więcej czasu, aby podrasować grę oraz oddać każdy szczegół w jak najlepszy sposób. Tytuł pozwala nam swobodnie eksplorować zakątki świata i sprawdzić jak największą liczbę miejsc. Oczywiście nie mogło zabraknąć możliwości prowadzenia aut oraz innych pojazdów. Dzięki temu nie będziemy musieli przemieszczać się jedynie na piechotę, co dodatkowo poprawi naszą sytuację i przyspieszy rozgrywkę. Jeśli zatem chcielibyście przetestować grę oraz każdą jej nowinkę, Rage 2 Pobierz PC będzie najlepszym ku temu sposobem!

Oczywiście gra pozwala nam również eliminować ogromną liczbę przeciwników, którzy będą chcieli pozbyć się nas w pierwszej kolejności. Główny bohater wyposażony został w bardzo interesujące i innowacyjne metody do zabijania. Oznacza to, że oprócz bardzo zróżnicowanego arsenału broni, możesz również liczyć na konfigurację broni oraz poddawanie ich modyfikacji.

Tryby gry

Tryb gry jednoosobowej został bardzo dobrze dopracowany, a co za tym idzie kampania nie znudzi nam się i będziemy chcieli wykonywać poszczególne zadania z wielkim zaangażowaniem. Niestety, producenci nie przewidzieli możliwości zagrania w Rage 2 online. Nie oznacza to oczywiście, że gra nie korzysta z Internetu – dzięki właśnie działającemu połączeniu, możliwe jest wzięcie udziału w wyzwaniach. Później będziecie mieli również możliwość odebrania nagród na cyfrowej platformie. Z tego właśnie względu polecamy Pobierz Rage 2 Download PC, który to wszystko dostarcza i umożliwia.

Kwestie techniczne

Zanim skorzystacie z instalatora Rage 2 Pełna Wersja PC , warto zapoznać się z kwestiami technicznymi gry aby wiedzieć czego dokładnie się spodziewać. Po pierwsze, będziemy świadkami podwyższonych wymagań, co jest spowodowane po prostu zmianą silnika graficznego gry. Oznacza to oczywiście, że gra jest o wiele piękniejsza niż poprzedniczka, która to korzystała ze starego silnika. W przypadku Rage 2, mamy tutaj do dyspozycji technologię APEX, która to znacząco poprawiła detale oraz efekty specjalne. Co więcej, producenci dopracowali do najmniejszego szczegółu każdą część mapy oraz każdą lokację. Oznacza to, że gra jest przygotowana pod każdym względem.

Minimalne wymagania gry Rage 2 Download :

– Procesor Intel Core i5-3570 3.4GHz lub AMD Ryzen R3 1300X

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 280

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i7-4770 4-Core 3.4GHz lub AMD Ryzen R5 1600X

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 56 8GB

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Win 10 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Rage 2 Download PC
  • Rage 2 Pełna Wersja
  • Rage 2 Do pobrania
  • Rage 2 Recenzja
  • Download Rage 2 Pobierz

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *