0

Quake Champions Download Pełna Wersja PC

Quake Champions Download

Quake Champions Download teraz razem z dodatkami które możecie znaleźć po zainstalowaniu gry , pełna recenzja gry oraz wymagania dostępny poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witamy na naszym portalu, gdzie dostąpicie możliwośći, by pobrać grę Quake Champions Download w pełni za darmo, zanim jednak pobierzesz tę grę zapoznaj się z krótkimi informacjami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Quake Champions jest to kolejna odsłona jednej z najbardziej popularnych strzelanek pierwszoosobowych w historii. Jest to już piąta, oficjalna część serii Quake studia id Software. Jak zapewne już wiecie twórcy mają na swoim koncie całą historię Quake oraz takie popularne tytuły jak Wolfenstein czy Doom.

Nowa część tej świetnej, kultowej strzelanki jest przeznaczona wyłącznie na platformy PC i jest dostępna na naszych serwerach w wielu wersjach językowych. Quake Champions to już druga część serii, w której cały tryb gry sprowadza się do starć między graczami, jest to tylko i wyłącznie gra multiplayer, do której działania wymagane jest stałe połączenie z internetem. Sama rozgrywka sprowadza się do znalezienia broni, reszty potrzebnego nam ekwipunku oraz wyeliminowaniu wszystkich wrogów. Dynamiczne i jakże krwawe pojedynki, które wielu z Was zna z trzeciej części Quake jakim jest Quake III: Arena. To, co bardzo wyróżnia Quake Champions od konkurencji czy nawet swoich poprzednich części to fakt, że do gry wprowadzone zostały specjalne umiejętności, które nie raz zaważą na rezultacie pojedynków. Umiejętności takie jak widzenie przez ściany przez krótką chwilę czy teleport w ułamku sekundy to tylko przedsmak umięjętności, jakie do gry wprowadzili twórcy.

quake champions pełna wersja pc Quake Champions Download Pełna Wersja PC

Gra Quake Champions pracuje na bardzo zaawansowanym i jakże niezawodnym silniku id Engine 6, który to właśnie ma nam zapewnić konkretną rozgrywkę na wysokim poziomie. Właśnie dzięki temu gra będzie posiadać świetną oprawę graficzną a mimo wszystko dynamika rozgrywki, jak i płynność działania gry nie ulegnie pogorszeniu nawet na najsłabszych maszynach. Studio zapowiedziało, że nasze zmagania w sieci będziemy mogli obserwować w 120 klatkach na sekundę co w obecnych standardach naprawdę potrafi zrobić wrażenie!

Quake Champions Download Pełna wersja gry u nas dostępna z dodatkami:

Instalator, dzięki któremu zainstalujecie grę na swoim urządzeniu jest bardzo prosty w obsłudze. Aby nasz instalator do Quake Champions działał poprawnie wymagana jest zaktualizowana java oraz directx. Przy pomyślnym uruchomieniu instalatora postępujemy zgodnie z załączonymi instrukcjami, jeżeli nie powiedzie się uruchamianie sekwencji instalacji zalecamy uruchomienie pliku w zgodności z service pack 3 [windows xp] bądź uruchomienia go z panelu administratora. Plik, który pobierasz z naszego serwera nie jest niebezpieczny, zawiera tylko i wyłącznie pliki potrzebne do poprawnego działania gry Quake Champions. W odróżnieniu od innych stron, które rzekomo oferują tą samą grę my nie umieszczamy reklam czy szkodliwych oprogramowań wewnątrz naszych instalatorów, przez co możesz się czuć bezpiecznie, nawet jeżeli nie masz zaktualizowanych baz antywirusowych lub nie posiadasz działającej licencji do antywirusa.

Jeżeli jesteście zadowoleni z gier, które dla Was udostępniamy na naszej stronie za darmo, prosimy, abyście nie opuszczali strony bez zostawienia odpowiedniej recenzji. Przypominamy, że zawsze zapoznajemy się z komentarzami, które zostawiacie pod naszymi artykułami i próbujemy w razie problemów kontaktować się z osobą, u której występuje problem. Propozycje kolejnych gier, na których tak bardzo wam zależy prosimy składać w dziale kontakt, który jest dostępny 24/7 na naszej stronie. Jeżeli już postanowiłeś, że chcesz pobrać Quake Champions właśnie u nas to koniecznie zapoznaj się z wymaganiami, jakie musisz spełnić, by zagrać w grę:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Minimalne wymagania aby uruchomić grę Quake Champions Download :

System operacyjny: Windows 7, 8.1, 10 64-bitowy

Procesor: Intel Core i5 6600K lub AMD FX-6350

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB lub AMD Radeon HD 7850 2 GB

Pamięć RAM: 8 GB

Wolne miejsce: 10 GB

Rekomendowane wymagania do gry Quake Champions Download :

System: Windows 10 64 bitowy

Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz lub AMD FX-8350

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB lub Radeon RX 480 4 GB

• Pamięć RAM: 16 GB

• Wolne miejsce: 12 GB

 

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *