0

Project Hospital Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry – Recenzja Torrent

Project Hospital Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry - Recenzja Torrent

Project Hospital Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry nie wiecie gdzie szukać ? U nas możecie pobrać go już poniżej :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj, w dzisiejszym artykule zaznajomimy Cię z naszym najnowszym instalatorem: Project Hospital Download PL. Instalator ten pozwoli na instalacje pełnej wersji gry Project Hospital na Twoim komputerze. Gra dostępna jest w języku angielskim oraz polskim – do wyboru podczas instalacji. Sam instalator to nasz autorski projekt, który stworzony został z myślą o graczach. Gra, która pozyskacie dzięki instalatorowi jest w pełni kompatybilna z każdym systemem operacyjnym i nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania by działała poprawnie. Dlaczego warto wybrać Project Hospital Download PC ? Omawiany instalator jest bardzo prosty w użyciu, proces instalacji jest przejrzysty i prosty w zrozumieniu. Cały proces sprowadza się do wykonywania poleceń widocznych na ekranie instalacji. Dodatkowo wystarczy wybrać tylko ścieżkę instalacji gry Project Hospital oraz preferowany język. Nie zwlekaj więc i poznaj szczegóły dotyczące gry.

Producent, fabuła

Gra Project Hospital, która swoją premierę ma 26 maja 2018 roku dostępna jest na platformę komputerów osobistych. Za produkcją tej gry strategicznej odpowiada studio Oxymoron Games. Jest to pierwsza gra zespołu. Studio specjalizować się ma w produkcjach typu Indie czyli w grach, które tworzone są przez mały zespół lub przez jedną osobę bez wsparcia gigantów czy wydawców gier. Z reguły takie gry rozpowszechniane są poprzez kanały mediów socjalnych. Sama rozgrywka sprowadza się do kierowania wirtualnym szpitalem. Rozwój szpitala to główny cel naszej gry. Każda prawidłowo zdiagnozowana choroba, wyleczony pacjent czy uratowane dziecko poprawiają nasza reputacje i pozwalają na rozwój placówki. Gra Project Hospital bazuje na widoku izometrycznym, który charakterystyczny jest dla podobnych gier strategiczno-ekonomicznych.

Project Hospital Download Project Hospital Download PC

Mechanika gry

Project Hospital, który zainstalujemy korzystając z instalatora Project Hospital Download PL zagwarantuje nam pełna wersje gry. Pełna wersja gry oznacza, że w pełni będziemy mogli korzystać z przygotowanego przez twórców świata. Ta klasyczna strategia skupiać naszą uwagę ma na rozwoju szpitala. Skupić się musimy na zarządzaniu pracownikami, pacjentami, sprawami ubezpieczeniowymi oraz samym budynkiem szpitala. Rozwój oznacza zatrudnienie nowych pracowników oraz powiększenie oferowanej przestrzeni. To od Ciebie zależy jaki oddział chcesz rozwinąć, jakich lekarzy zatrudnić. Ważne by z rozwagą rozpatrywać każde współprace i kontrakty, które mogą być kluczowe do rozwoju naszego biznesu. W grze spotkamy się z prawdziwymi chorobami i schorzeniami co daje twórcom ogromne pole do popisu. Setki a nawet tysiące chorób, do tego rozwój placówki – to wszystko kontrolować musisz Ty w Project Hospital na PC.

Project Hospital Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Project Hospital oferuje rozgrywkę jedynie w trybie dla jednego gracza. Oznacza to, że do poprawnego działania gry nie potrzebujemy stałego łącza internetowego. Gra pomimo braku trybu dla wielu graczy zapewnia rozgrywkę na wysokim poziomie dzięki systemowi losowości. System ten pozwala nam na naszej drodze spotkać pacjentów ze złożonymi chorobami, które są ciężkie do wyleczenia. Spotkać tez możemy pacjenta, którego stan może na pierwszy rzut oka wyglądać groźnie jednak po przeprowadzanych badania dowiemy się, że to pacjent uzależniony od leków lub chory psychicznie. Gra bardzo przypomina produkcje z lat 90-tych – Theme Hospital. Jednak w przypadku tej gry większość chorób była zmyślona i gracz nie był w stanie przeprowadzić rzeczowej analizy. Podsumowując tryb dla jednego gracza przy takim rozbudowanym mechanizmie gry zapewni nam świetną symulacje rozgrywki z innymi graczami gdzie w każdej chwili zaskoczyć nas może dzień jeszcze bardziej.

Project Hospital Pełna Wersja PC

Kwestie techniczne

Instalator Project Hospital Download PL pozwala instalować grę na każdym urządzeniu bez względu na system operacyjny. Gra Project Hospital z widokiem izometrycznym nie jest zbyt wymagająca pod względem sprzętu komputerowego. Z tym tytułem bez trudu poradzą sobie nawet starsze komputery, które nie radzą sobie z najnowszymi na rynku produkcjami. Jak zawsze – przed pobraniem gry zalecamy by zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami jakie stawiają przed nami twórcy. Grafika widoczna w grze zaprojektowana została tak by świetnie oddać klimat gier z lat 90 – tych. Dzięki temu gra nie jest wymagająca pod względem podzespołów a oferuje rozgrywke płynna i wciągającą. Warto zwrócić uwagę na ścieżkę dźwiękową, która prezentuje się naprawdę ciekawie. Spokojna muzyka, która pomoże nam skupić się na diagnozie pacjenta czy zarządzaniu szpitalem. Dodatkowe dźwięki krzyczących pacjentów czy cichnące dźwięki wydawane przez monitor funkcji życiowych to od dziś codzienność – witamy w Project Hospital.

Wymagania rekomendowane Project Hospital Download PC :

– Procesor Intel Core i7 7700 HQ lub jego odpowiednik AMD

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 6 GB lub jej odpowiednik AMD

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 10 64 bitowy

– Kompatybilność z DirectX12

– 28 GB wolnego miejsca na dysku twardym

 

  • Project Hospital Download PC
  • Project Hospital Pełna Wersja
  • Project Hospital Pobierz PC
  • Project Hospital Torrent
  • Project Hospital Crack

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *