1

Project CARS Download Pełna Wersja PC|Project CARS Full Game Download

Project CARS [PC] [FREE] [FULL] [PobierzGry24.pl]

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Heroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Cześć! Dziś mamy dla Was świetną okazje, dzięki, której będziecie mogli spróbować się w interaktywnym i realistycznym świecie wyścigów, stworzonym przez doświadczone już studio Slightly Mad Studios. Project CARS (lub po prostu C.A.R.S.) to nowoczesna, przełamująca wiele schematów gra wyścigowa stworzona w połowie przez jej graczy. Gra wyróżnia się dużą ilością trybów gry, odjechanie realistycznym modelem jazdy, ogromnym wyborem genialnie odwzorowanych aut oraz długą listą zróżnicowanych torów wyścigowych.

Project CARS zostało stworzone przez studio Slightly Mad Studios, czyli brytyjską grupę deweloperów z ogromnym doświadczeniem w tworzeniu gier wyścigowych (są również autorami serii Need for Speed: Shift). Slightly Mad Studios pracując nad C.A.R.S. postawiła na współprace ze studiem World of Class Development. Oprócz tego, w proces powstawania gry ogromny wkład mieli sami gracze, którzy za pośrednictwem platformy testowej sprawdzali coraz to nowsze wersje gry pod kątem błędów, niedogodności i zastosowanych rozwiązań. Gracze mieli szczególnie ważną rolę w trakcie tworzenia gry, gdyż mieli oni możliwość zgłaszania autorskich pomysłów i udogodnień, które następnie mogły z powodzeniem zostać wcielone do gry.

Project CARS Download Pełna Wersja PC Project CARS Full Game Download

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Musimy przyznać, że producent gry przeszedł samego siebie w kwestii sterowania. Oddaje ono bardzo dobrze rzeczywiste sterowanie maszynami o tych samych parametrach, które mają ich rzeczywiste odpowiedniki, a oprócz tego możemy tymi parametrami manipulować tuningując nasze auto na wiele różnych sposobów. Kolejnym elementem, który koniecznie trzeba wspomnieć w tej mini recenzji jest wcielenie przez producenta do gry torów wyścigowych z prawdziwego świata, między innymi takich jak Brands Hatch czy Connecticut Hill.

Wymagania sprzętowe rekomendowane przez twórców gry prezentują się nader dobrze biorąc pod uwagę to, jak dobrze wygląda i działa Project CARS. Oto one:
Procesor: Core 2 Duo Quad 2,66 GHz
Pamięć RAM: 4 GB
Karta grafiki: nVidia GTX 260 lub ATI Radeon HD 5770 z 1 GB pamięci RAM
System: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1
Łącze internetowe: 512 / 256

Project CARS Download Pełna Wersja PC|Project CARS Full Game Download

Jak zagrać w Project CARS Download Pełna Wersja:

Aby zagrać w Project CARS już dziś (przedpremierowo), wcale nie musicie lecieć do najbliższego EMPiKu ani odpalać STEAMA. Wystarczy, że:
1. Klikniecie w przycisk „DOWNLOAD” dostępny bezpośrednio w tym poście. Kiedy to zrobicie, proces pobierania powinien wystartować automatycznie.
2. W momencie gdy proces pobierania będzie już zakończony, udajcie się do katalogu w którym zapisaliście plik i uruchomcie go.
3. Uruchomi się instalator, który przeprowadzi Was przez proces instalacyjny, w trakcie którego zostaniecie poproszeni o aktywacje gry.
4. Postępujcie według wskazówek na ekranie. Proces instalacji i aktywacji potrwa około 3 do 5 minut. Po tym czasie będziecie mogli zagrać w Project CARS zupełnie za free!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *