0

Professional Lumberjack 2016 Download Pełna Wersja PC

Professional Lumberjack 2016

Professional Lumberjack 2016 Informacje o grze:

Cześć! Mamy nadzieję, że i tym razem będziecie pod wrażeniem naszego instalatora, a osobiście uważamy, że będzie on cieszył się ogromną popularnością, z uwagi na to, że dzięki niemu zainstalujecie bardzo ciekawą grę.
Zdecydowaliśmy się na pracę nad Professional Lumberjack 2016 Download , ponieważ wiemy, że lubicie sobie czasem umilić swoją rozgrywkę jakimś symulatorem. Jako że mieliśmy ich wiele, o różnej tematyce, postanowiliśmy teraz udostępnić symulator, który będzie zawierał zadania wykonywane w lesie. Jak pewnie większość z Was zdaje sobie sprawę, Lumberjack to po polsku drwal. Na pewno pierwszym waszym skojarzeniem z tym słowem, jest postawny, przypakowany gość z brodą, z siekierką w ręku, oraz trocinami na całym ubraniu. Już po kilku chwilach spędzonych z Professional Lumberjack 2016 wasz obraz na pewno nieco się odmieni.

Zanim wgłębimy się w szczegóły na temat samego instalatora jako takiego, chcemy, abyście poświęcili chwilkę czasu na zapoznanie się z naszą małą recenzją, a właściwie opisem gry, w która sami będziecie mogli zagrać i to za chwilkę.

Professional Lumberjack 2016 Pobierz Tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Professional Lumberjack 2016 Download Professional Lumberjack 2016 Pobierz

Tak jak wspomnieliśmy, waszym zadaniem nie będzie machanie siekierą, czy nawet ręczne cięcie piłą mechaniczną. Tym, co da wam niesamowitą satysfakcję oraz przyjemność z gry, jest praca na przeróżnego typu maszynach przeznaczonych do prac leśnych. Większość z nich to po prostu traktory, ze specjalnymi dodatkami, których jest po prostu mnóstwo. Przykładowym zadaniem może być, chociażby wycięcie drewna, które znajduje się w nieodpowiednim miejscu. Wy, jako drwal, będziecie musieli podjechać samochodem w miejsce zadania, wsiąść w maszynę, która będzie posiadała odpowiednie narzędzie, czyli w tym wypadku piłę mechaniczną. Dodatkowo będziecie musieli pozbawić drzewo gałęzi oraz pociąć je na kawałki. W zależności od specyfikacji zadania będziecie też mogli załadować pocięte kawałki na przyczepkę, oraz zawieźć w wyznaczone miejsce. Professional Lumberjack 2016 Download  to genialna propozycja dla tych, którzy lubią szczegółową zabawę, zważywszy na to, iż jest to symulator, wszystko w nim jest wykonane z ogromną dokładnością. Skłamalibyśmy, gdybyśmy napisali, że występuje tam najlepsza grafika, ponieważ jest ona przeciętna, ale wiadomo, że w przypadku tego rodzaju gry, nie grafika odgrywa kluczową rolę. Większość gry spędzicie mimo wszystko za kierownicą, więc jeśli wśród Was są jacyś fani jady, to bardzo dobrze, ponieważ gama pojazdów, jakie będzie trzeba poprowadzić, jest naprawdę imponująca. Podsumowując, będziecie mieli na prawdę kupę roboty. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, od załadunku desek wózkami widłowymi, po obcinanie i transportowanie ogromnych drzew. Może graficznie, nie została ona tak dopracowana, jak powinna, ale naprawdę nie odbiera to przyjemności z gry.

Professional Lumberjack 2016 Game

Professional Lumberjack 2016  to bardzo fajna aplikacja, dzięki której zainstalujecie bez żadnych kłopotów grę, którą powyżej opisaliśmy, jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć przycisk pobierz, a potem tylko wybrać miejsce, w którym chcecie, aby gra została zainstalowana. To wszystko, wiemy, że możecie być zdziwieni, ale mamy jednocześnie nadzieje, że będziecie miło zaskoczeni prostotą obsługi i bezawaryjnością naszych instalatorów.

Wymagania Gry:

Wymagania Sprzętowe:
– System Operacyjny Windows 7
– Procesor: Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2
– 3 GB pamięci RAM
– Karta Graficzna Nvidia GeForce GTS 450 lub AMD Radeon HD 5750 512MB
– Sterownik DirectX: Version 11
– 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *