0

Pro Evolution Soccer 2018 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

Pro Evolution Soccer 2018 Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry

Pro Evolution Soccer 2018 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Chciałbyś zagrać w najnowszą część PESa bez zbędnych problemów, długich I monotonnych instalacji, bez martwienia się o jakiekolwiek nieścisłości? Jeśli tak, to Pro Evolution Soccer 2018 Download jest instalatorem, który idealnie wpisze się w wasze wymagania i dostarczy wam wiele szczęścia i uśmiechu. Chcecie wiedzieć więcej o naszym serwisie i naszych usługach? Zapraszamy do odpowiedniego tematu. Natomiast teraz skupmy się na grze, która to za moment zostanie zainstalowana na naszym komputerze. Pro Evolution Soccer 2018 Download jest niesamowicie dopracowanym produktem, który przygotowany został z myślą o najnowszej grze i jej pełnej wersji. Jeśli jednak jest coś, czego zapomnieliśmy opisać, nie zapomnijcie proszę o tym i dajcie nam znać jak to teraz wygląda. Przejdźmy zatem do opisu gry. Producentem gry jest Konami.

Pro Evolution Soccer 2018 Download PC

Fabuła gry

Pisząc o fabule w takiej grze jak Pro Evolution Soccer 2018, należy z pewnością wspomnieć o trybie kariery. Otóż gra sama w sobie nie gwarantuje nam żadnego scenariusza, jak to jest w przypadku trybu „Droga do sławy” w konkurencyjnej marce FIFA. Tutaj producenci nie przygotowali dla nas osobnej historii. Możemy jednak wcielić się w piłkarza naszej własnej kreacji i skupić się na wygrywaniu gier, co w przyszłości pozwoli nam rozwinąć się jeszcze bardziej, zdobyć dodatkowe punkty umiejętności oraz oczywiście znaleźć nowego pracodawcę, często w o wiele lepszym klubie, niż poprzednio. Tryb ten uległ delikatnym zmianom, ale o nich w opisie dotyczącym trybów gry. Jak widzicie, tryb kariery na pewno nie zastąpi pełnoprawnego scenariusza, ale przy odrobinie wyobraźni spełni wasze oczekiwania. Przetestujcie go już teraz, dzięki PES 18 Download !

Pro Evolution Soccer 2018 - Pobierz Pełna Wersja Gry

Pro Evolution Soccer 2018 Download Mechanika gry – jak wygląda rozgrywka?

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to z pewnością spodoba wam się wiele zmian, jakie twórcy wprowadzili. Warto skorzystać z Pro Evolution Soccer 2018 Download i przetestować grę, gdyż została ona poprawiona pod względami mechaniki oraz fizyki. System Touch +, który odpowiedzialny był za przyjęcie piłki przez zawodników, został rozszerzony i stał się o wiele bardziej zaawansowaną mechaniką, która o wiele lepiej radzi sobie nie tylko z przyjmowaniem piłki przez zawodników, ale również samą kontrolą. Warto również wspomnieć o poprawionych stałych fragmentach gry. Nie są one teraz tak oczywiste i za każdym razem zaskoczyć nas mogą swoją różnorodnością. Oprócz tego warto również sprawdzić nowe ligi oraz nowych zawodników, którzy pojawili się w klubach. Pomimo faktu, że gra nie posiada oficjalnej licencji FIFA, to nie zaszkodziło to w zaktualizowaniu informacji o zawodnikach, którzy imitują tych prawdziwych.

PES 18 Download PC

Jeśli jesteś fanem gier sportowych, a uwielbiasz PESa, to najnowsza część dostarczona przez PES18 Download jest czymś oczywistym dla ciebie!

Trailer:

Tryby gry

Gra oferuje nam te same tryby gry, jakie widzieliśmy wcześniej. Pojawia się MyClub, który został usprawniony i dopasowany do najnowszych wymagań. Oprócz tego, mamy tutaj wcześniej opisany tryb kariery z wieloma ciekawymi funkcjami oraz poprawionymi elementami. Aspektem jednak najbardziej zaskakującym jest wprowadzenie losowych meczy, gdzie możemy wybrać kilka zespołów, a następnie zawodnicy z tych klubów zostaną dostarczeni nam do turnieju. Tryb ten, zwany wcześniej jako Random Selection Match, powraca do gry po chwili nieobecności. Spodoba się on wielu graczom, zatem zachęcamy do przetestowania PES 18 Download i sprawdzenia jak ten tryb działa!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Kwestie techniczne

Gdy mowa o kwestiach technicznych, na pewno należy wspomnieć o silniku graficznym. Nie jest to ten sam, który widzieliśmy w poprzednich edycjach. Gra została tym razem przygotowana na tym samym silniku, na jakim inna produkcja firma Konami została niedawno wydana – mowa tutaj o Metal Gear Solid. Dzięki temu gra stała się o wiele bardziej realistyczna i pozwoliła na wprowadzenie nowych ruchów i nowego zachowania u zawodników. Ponadto, gra nie jest już dostępna na starsze konsole, co również powinno poprawić odbiór gry.

Na sam koniec mamy dla was wymagania, które należy spełnić, aby cieszyć się Pro Evolution Soccer 2018 Download !

Chcesz zagrać w poprzednia część ? Nie ma problemu PES 2017 – Tutaj.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon II X2 240

– Karta graficzna NVidia GeForce 8800 GS lub AMD Radeon X1600 XT

– Pamięć RAM 1 GB

– System operacyjny Windows Vista 32 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DX 9

– 8 GB wolnego miejsca na dysku HDD

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i3-530 2.9GHz lub AMD Phenom II X4 925

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 260 v3 lub AMD Radeon HD 4850

– Pamięć RAM 2 GB

– System operacyjny Windows 7 32 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DX 9

– 8 GB wolnego miejsca na dysku HDD.

  • Pro Evolution Soccer 2018 Download PC
  • Pro Evolution Soccer 2018 Torrent
  • Pro Evolution Soccer 2018 Full Version PC
  • PES 18 Download PC
  • Download PES 18 Full Version PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *