Nowości Pełna Wersja

Pro Evolution Soccer 2016 Download Pełna Wersja PC | PES 2016 Download

Najnowsza odsłona popularnej produkcji poświęconej piłce nożnej zaskoczyła wielu. Niektórzy twierdzą, że PES 2016, w porównaniu do FIFA 15 oraz PES 2015, stał się świetnym lecz trudnym symulatorem tego sportu, a inni, że nigdy wcześniej nie dostarczał tyle zabawy co teraz. Dzięki naszej stronie, będziecie mogli przekonać się sami. Zapewniamy – warto!

Jeśli mamy tutaj fanów (na pewno mamy!) Metal Gear Solid V, to oto dobra wiadomość dla Was: najnowszy Pro Evolution Soccer 2016 Download jest oparty o superwydajny silnik Fox Engine, który w stosunku do poprzednich wersji gry, poprawił nie tylko jej oprawę graficzną ale też samą rozgrywkę. A fakt, że gra została wypuszczona również na konsole nowej generacji sprawia, że twórcy PES’a mogli wyciągnąć z niego to co najlepsze – i im się udało! Takie elementy jak animacje ruchów piłkarzy, fizyka lotu piłki, oświetlenie stadionów, starcia 1 na 1, cieszynki oraz poziom realizmu na trybunach zostały ulepszone do granic możliwości.

Co ważne, powyższe ulepszenia wcale niekoniecznie wiążą się z wielkim skokiem wymagań. Oczywiście, wymagania wzrosły względem poprzednich odsłon gry, ale śmiało można stwierdzić, że nie są nad wyrost. Dzięki temu nawet gracze ze starszymi maszynami będą mogli cieszyć się niezłym wyglądem Pro Evolution Soccer 2016. Rekomendowane wymagania wyglądają następująco (w nawiasie podano wymagania minimalne):

SYSTEM: Windows 7/Vista, PROCESOR: Intel Core i3 530 (Intel Core 2 Duo 1.8 GHz), PAMIĘĆ: 2 GB RAM (1 GB RAM), GRAFIKA: Nvidia GeForce 7950 / Intel HD Graphics 3000 (Nvidia GeForce 7800 / Intel HD Graphics 2000), MIEJSCE NA DYSKU: 8 GB.

Pro Evolution Soccer 2016 Download Tylko Tutaj:

mirror-DOWNLOADHeroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Pro Evolution Soccer 2016 Download PES 2016 Download

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Pro Evolution Soccer 2016 Download Instrukcja:

Warto wspomnieć o innej dużej zmianie, którą przysparza nam PES 2016, mianowicie rozwoju odpowiednika trybu Ultimate Team, znanego graczom z produkcji autorstwa EA Sports. Tryb ten w Pro Evolution Soccer 2016 nosi nazwę myClub i jest swoistym dodatkiem do Master League Online. Umożliwia on sprowadzanie nowych piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego do naszej drużyny za punkty GP, które możemy zdobyć rozgrywając mecze lub przeprowadzając transakcje z innymi graczami. Każdy zakupiony przez nas piłkarz i/lub trener może być następnie wykorzystany w rozgrywce online lub offline.
Stałym elementem, którego nie mogło zabraknąć w PES 2016 są oczywiście cotygodniowe aktualizacje składów i statystyk zespołów z ligi włoskiej, angielskiej, hiszpańskiej, brazylijskiej i francuskiej. Oprócz tego zespól z Konami o 3 lata przedłużył licencje na takie turnieje jak Liga Mistrzów, Liga Europy i Superpuchar Europy.

Chcesz przekonać się na własną rękę, że PES 2016 jest wart swojej ceny? A może wahasz się przed zakupem, bo nie wiesz czy Twój sprzęt udźwignie ten najnowszy symulator pilki nożnej? Nic prostszego! Właśnie dla takich ludzi jak Ty prowadzimy ten serwis. Postępuj według poniższych kroków aby pobrać w pełni działającą pełną wersję Pro Evolution Soccer 2016:
1. Kliknij przycisk „DOWNLOAD” a Twoje pobieranie rozpocznie się automatycznie.
2. Odpal plik .exe który zapisze się na Twoim dysku i rozpocznij instalację.
3. Przeprowadź instalacje według wskazówek na ekranie.
4. Baw się dobrze!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *