Nowości Pełna Wersja Wyścigowe

Pro Cycling Manager 2018 Download PC Pełna Wersja – Recenzja

Pro Cycling Manager 2018 Download PC Pełna Wersja - Recenzja

Pro Cycling Manager 2018 Download PC Pełna Wersja – Recenzja o samej grze oraz link do pobrania pełnej wersji , również poniżej znajdziecie recenzje do gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Chciałbyś przetestować najnowszą część menadżera kolarstwa? Sprawdź już teraz Pro Cycling Manager 2018 Download PC udostępniony wyłącznie na naszej stronie pobierzgry24.pl i przetestuj najnowszą wersję gry! Już dziś dostarczamy wam kompletny instalator, który zawiera najważniejsze elementy dotyczące zarówno gry, jak i samej instalacji. To dzięki nam będziecie mogli przetestować wszystkie tryby gry, wszystkie opcje i wszystkie nowości, jakimi producenci nas obdarzyli. Każdy z was oczekuje gry przygotowanej w najlepszy możliwy sposób. Jeśli nie chcecie się zawieźć i najpierw przetestować aplikację, to zachęcamy was do zapoznania się z instalatorem Pro Cycling Manager 2018 Download ! To jedyna opcja dostępna na rynku, dzięki której przekonacie się na własne oczy jak dokładnie wygląda gra i co takiego można od niej oczekiwać! Już dziś zapoznajcie się z naszą ofertą bardzo dokładnie!

Pro Cycling Manager 2018 Download

Fabuła gry

Zanim jednak przekonacie się co takiego instalator Pro Cycling Manager 2018 Download oferuje, warto zapoznać się z fabułą gry. Pro Cycling Manager 2018, jak się zapewne domyślacie, przedstawi nam historię menadżera. Tym menadżerem zostaje gracz, którego zadaniem jest poprowadzić grupę kolarską do zwycięstw. Gra przedstawia nam zmagania w wielu turniejach, wliczając w to najpopularniejsze Tour de France oraz inne, równie prestiżowe wydarzenia. Mowa tutaj oczywiście o hiszpańskich zawodach La Vuelta. Gra oferuje nam bardzo dużo możliwości pokierowania naszymi zawodnikami. Jeśli chciałbyś sprawdzić się w roli menadżera, to zachęcamy do zapoznania się z Pro Cycling Manager 2018 Pobierz PC już dziś! Dowiecie się wtedy jak ciężko jest pokierować kolarzami, aby odnieśli zwycięstwo w każdym wyścigu!

Pro Cycling Manager 2018 Download PC

Pro Cycling Manager 2018 Download PC Mechanika gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jeżeli chodzi o rozgrywkę, to producenci ze studia Cyanide Studio wprowadzili tutaj kilka poprawek i nowych rozwiązań. Na naszą uwagę zasługuje świetny podział tras i wyścigów. Dzięki temu będziemy mogli obserwować jak nasi zawodnicy walczą o najlepsze miejsce w około 200 wyścigach. Gra oczywiście skupia się na zarzadzaniu, a gracz nie przejmie bezpośrednio kontroli nad żadnych z kolarzy. Nie oznacza to jednak, że gra jest przez to nudna. Do naszej dyspozycji jest szereg asystentów oraz sztab specjalistów, którzy pomogą nam dobrać odpowiednią taktykę i podzielą się swoimi radami. Jeśli chodzi o nowinki, to na uwagę zasługuje nowy system kontraktów oraz nowy system negocjacji ze sponsorami. Oba systemy sprawiają o wiele więcej frajdy, dzięki czemu gra jest o wiele ciekawsza i wciągająca. Jeżeli chciałbyś zapoznać się ze wszystkimi nowinkami, jakie czekają na gracza, już teraz możesz to zrobić dzięki Pro Cycling Manager 2018 Download PC !

Pro Cycling Manager 2018 Download PC Pełna Wersja

Tryby gry

W najnowszej wersji Pro Cycling Manager, autorzy zdecydowali się udostępnić nam tryb kariery zwany Career Mode. To właśnie tam będziemy mogli od podstaw nauczyć się gry oraz zapoznać z każdą mechaniką, jaką oferuje najnowsza część. Jednakże, tym, co wyróżnia najnowszą część Pro Cycling Manager 2018 od innych gier menadżerskich jest bardzo dobrze przygotowany tryb gry wieloosobowej. Tutaj mamy do czynienia z możliwością organizowania własnych zawodów, gdzie aż do 15 graczy może konkurować ze sobą i sprawdzić się kto będzie najlepszym menadżerem. Bardzo ważną kwestią dotyczącą trybów gry jest fakt, że dzięki Pro Cycling Manager 2018 Full Version , będziecie mogli przetestować każdy z nich bez zamartwiania się czy dany tryb się uruchomi czy też nie. Oprócz tego warto również wspomnieć, że tryb jednoosobowy to nie tylko My Career, ale również pojedyncze, testowe rundy, gdzie poćwiczymy nasze zarządzanie zespołem.

Pro Cycling Manager 2018 Torrent

Kwestie techniczne

W przypadku grafiki oraz dźwięków, programiście ze studia Cyanide Studio nie zdecydowali się wprowadzić większych zmian w oprawie audiowizualnej. Oczywiście nie oznacza to, że będziemy zawiedzeni poziomem graficznym. Gra została bardzo dobrze przygotowana i zdecydowanie zaskakuje nas swoją optymalizacją. Jest ona kompatybilna ze wszystkimi wersjami systemów operacyjnych, które na moment wydania gry były wspierane przez twórców. Jeśli chodzi o Pro Cycling Manager 2018 Download PL, to nie zawyża on ustawień i nie sprawia, że gra jest bardziej wymagająca. Warto zapoznać się z wymaganiami gry zanim zdecydujemy się pobrać grę, aby mieć pewność, że bez problemu uruchomimy ją na naszym komputerze.

Minimalne wymagania gry:

 • Procesor Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz lub AMD Phenom II X2 B59
 • Karta graficzna 512 MB VRAM Nvidia GeForce GT 240 lub AMD Radeon HD 5570
 • 6 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 10
 • 13 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania gry:

 • Procesor Intel Core i5-670 3.46GHz lub AMD Athlon II X4 620
 • Karta graficzna 1 GB VRAM Nvidia GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 7850
 • 8 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 13 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Pro Cycling Manager 2018 Download PC
 • Pro Cycling Manager 2018 Full Version
 • Pro Cycling Manager 2018 Full Game
 • Pro Cycling Manager 2018 Version Complete
 • Pro Cycling Manager 2018 Telecharger PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *