Nowości Pełna Wersja

Prison Architect Download Pełna Wersja PC

Prison Architect Informacje na temat gry oraz instalatora i link do pobrania:

mirror-DOWNLOADSkan VirusówKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witajcie, dziś pragniemy z wami się podzielić dwoma rzeczami: recenzją, oraz instalatorem Prison Architect Download. Jest to świetna propozycja dla graczy, którzy lubią łączyć elementy strategiczne z ekonomicznymi.
Najpierw kilka słów o nas, kierowane jest ono dla ludzi, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z naszą stroną, ponieważ ci, którzy regularnie korzystają z naszych produktów doskonale już wiedzą jak wygląda korzystanie z instalatorów udostępnianych na tej stronie.
Stronę tą stworzyło kilku pasjonatów przeróżnych rodzajów gier, mamy to szczęście, że nasz zespół składa się z kilku osób, o różnych zainteresowaniach i kierunkach działania. Dzięki temu każdy odpowiada za jakąś działkę i może jej się poświęcić, nie zastanawiając się nad innymi elementami. To dla tego nasze instalatory są warte zainteresowania i zaufania. Prison Architect Pobierz to gra, która pochłonęła dość sporo czasu, staraliśmy się dopracować jej instalator, tak, jak tylko się dało.

W pakiecie z instalatorem otrzymujesz generator klucza CD, dzięki któremu otrzymasz swój klucz CD, a granie będzie wyglądało tak, jak miałbyś oryginalny produkt. Co więcej, Prison Architect Ściagni instaluje się bardzo łatwo, posiada łatwy w obsłudze i przyjemny interfejs. W czasie instalowania wybierasz tylko miejsce na dysku, w którym ma być zainstalowany produkt i gotowe! Nawet plik Crack kopiuje się samoczynnie, i to w czasie instalacji. Ty możesz skupić się na graniu, a uwierz, że będzie potrzebne skupienie i zaangażowanie.

Prison Architect Prison Architect Download Pełna Wersja PC

W czasie przeprowadzenia testów Prison Architect Download większość z nas bardzo mocno wciągnęła się w rozgrywkę. Coś takiego nie zdarzyło nam się nigdy wcześniej, to wszystko z powodu ogromnej ilości możliwości jakie mamy, jako naczelnik więzienia. Zaczynam grę od wyboru wielkości, trybu finansowania, i innych czynników wpływających na późniejszą grę. Po znalezieniu się na mapie gry zaczynamy dosłownie nanosić kreski naszego projektu, który potem przemieni się w pełni funkcjonalne więzienie. Widok prowadzony jest z góry, a my musimy zająć się wszystkim po kolei, od zaprojektowania ścian, cel, po pokoje socjalne dla pracowników, ale to nie wszystko. Od Ciebie będzie jeszcze zależało ilu i jakich więźniów przyjmiesz, gdyż występuje podział na poziomy agresywności więźniów. Ponadto, zatrudniamy pracowników, psychologów, lekarzy, kucharzy, strażników, planujemy rozkład dnia dla więźniów! Możliwości są naprawdę przeolbrzymie, twórcy nie pozostawili nic samemu sobie. Będziecie mogli ustalić nawet kursy patroli strażniczych. Najlepsza zabawa jest w trybie, kiedy nasze finanse są ograniczone, zdobywamy wtedy granty z dofinansowaniem, musimy wypełniać zadania polegające na zagwarantowaniu więźniom odpowiednich standardów, oraz wybudowaniem odpowiedniej infrastruktury więziennej.

Prison Architect Download

Prison Architect Wymagania Gry :

Zatem jest to świetna propozycja dla wszystkich, którzy myśleli kiedykolwiek o karierze architekta, Wasza wyobraźnia będzie mogła się wyszaleć, czeka Was projekt więzienia, instalacji elektrycznych, oraz całej roboty, która musi wykonać architekt. Z pomocą oczywiście przyjdą nam szczegółowe opisy opcji, więc nie macie się o co obawiać.
Jakie minimalne wymagania sprzętowe stawia przed nami Prison Architect?

-Procesor Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz lub Athlon 64 X2 Dual Core 6000+
– Karta graficzna Nvidia GeForce8600 GT lub Radeon HD 2600 XT
– Pamięć RAM 4 GB
– Procesor Windows XP/7/8
– około 100  – 300 MB wolnej przestrzeni na dysku

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *