0

Prey 2 Download Pełna Wersja PC

Prey 2 Download

Prey 2 Download Pełna Wersja PC gry , do pobrania z linków na stronie , pamiętajcie że nasza strona ma największa jakoś zabezpieczeń , wszystkie nasze gry są zabezpieczone protokołem HTTPS , wasze komputery oraz dane są całkowicie bezpieczne:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Prey Download to szansa, która prędko może się nie powtórzyć. W dzisiejszym artykule dowiesz się szczegółów na temat gry, krótką recenzję oraz uzyskasz dostęp do pełnej wersji gry. Gra swoją premierę ma w 2017 roku i będzie dostępna na platformę STEAM. Za tym ciekawym projektem stoi studio Arkane Studios a podwykonawca i wydawca jest Bethesda Softworks. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszamy wpierw do zapoznania się z krótką i profesjonalną recenzją gry poniżej. Prey 2 Download daje Ci permanentny dostęp do pełnej wersji gry Prey na platformę PC.

Przejdźmy zatem do krótkiej recenzji zaczynając od odpowiedzi na pytanie czym jest Prey. Gra ta przenosi nas w nowatorski świat science fiction i zalicza się do kategorii strzelanek FPS. Każdy nowy gracz wciela się w rolę człowieka, na którym przeprowadzono wiele ekstremalnych eksperymentów naukowych. To wszystko miało na celu polepszenie życia oraz produktywności rasy ludzkiej. Nasz bohater, który przez wiele lat był obiektem badań budzi się na stacji kosmicznej. Stacja została opanowana przez nieznane dotychczas siły, są to kosmici, którzy chcą się wyeliminować każdego na swojej drodze. Prey 2 Download daje Ci dostęp do gry, w której akcja toczy się w otwartym świecie, strukturze.

Prey Download Prey 2 Pełna Wersja PC

Prey 2 Download bardzo konkretnie o samej grze oraz wymagania potrzebne do uruchomienia gry:

Przez taki zabieg, nasz bohater nie musi ograniczać się do danych lokacji narzuconych przez fabułę. W każdym momencie rozgrywki możemy wrócić się tam gdzie wszystko się zaczeło aby znaleźć kolejne cenne wskazówki. Przeglądając stację kosmiczną musimy zwraca uwagę na nawet najmniejsze szczegóły. Dzięki temu, niejednokrotnie znajdziemy dodatkową porcję amunicji czy leki, które pozwolą nam przetrwać najcięższe starcia. Ważnym aspektem, który determinuje sukces w walce z obcą cywilizacją to nasz spryt i kreatywność. Ze względu na to, że walczymy z większym i silniejszym przeciwnikiem musimy stale obserwować otoczenie. Wszystko to po to aby znaleźć słaby element struktury budynku, który pozwoli nam pokonać przeciwnika.

Do naszej zabawy otrzymujemy także bronie, praktycznie na samym starcie zabawy znajdujemy gloo gun, który strzela czarną substancją. Jest to syntetyk, który przypomina czarną kleista maź, która wielokrotnie uratuje nasze życie. Za pomocą tego gadżetu możemy przykleić jeden element do drugiego, a także zatrzymać na kilka chwil nadciągającego przeciwnika. Prey Pobierz PC oferuje nam także wiele bardzo unikalnych możliwości na pozyskiwanie nowych umiejętności. Za pomocą urządzenia nazywanego neuromodem, możemy uczyć się umiejętności specjalnych kosmity, którego zabiliśmy bądź unieruchomiliśmy. Aby nie psuć Wam całej zabawy w odkrywaniu tych najlepszych umiejętności podkreślimy tylko jedną. Umiejętność ta pozyskać możemy od potwora Mimika, który może przeobrażać się w dowolną postać czy nawet obiekt.

Prey 2 Pobierz PC  to bardzo prosty w użyciu instalator. Został stworzony przez nasza wykwalifikowana kadrę programistów i oferuje Ci darmowy dostęp do gry Prey w wersji na PC. Dodatkowo gra zawiera polską wersję językową wraz z dubbingiem, która sprawi, że jeszcze lepiej poznasz sekrety gry. Instalator jest w pełni kompatybilny z każdą wersją systemu operacyjnego Windows. Cały proces instalacji jest prosty i zajmuje kilka chwil, można także uruchomić zwykły generator klucza, który jest w zestawie. Poprzez takie działanie, będziesz mógł użyć klucza do przypisania gry na swoje konto STEAM. W razie problemów podczas instalacji należy zaktualizować sterowniki systemowe.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jeżeli przekonaliśmy Was do pobrania gry z naszego serwera, zalecamy jeszcze zapoznać się z wymaganiami systemowymi:

Minimalne wymagania systemowe do gry Prey 2 Download :

Procesor: Procesor Intel® Core™ i5-2400 lub AMD FX – 8320

Pamięć RAM: 8 GB

Grafika: Nvidia GeForce GTX 670 lub AMD Radeon Hd 7870 lub inna z 2GB pamięci

Dysk twardy: 55 GB.

System Operacyjny: Windows Vista, 7

Rekomendowane wymagania systemowe do gry Prey 2 Download :

Procesor: Procesor Intel Core i7-3770 lub AMD FX-8350,

Pamięć RAM: 8 GB

Grafika: Nvidia GeForce GTX 970 lub AMD Radeon R9 290, ewentualnie inna z minimum 4 GB pamięci

Dysk twardy: 55 GB.

System Operacyjny: Windows 7 64-bit lub nowszy,

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.