0

Praey for the Gods Download PC – Pobierz

Praey for the Gods Download PC - Pobierz

Praey for the Gods Download PC – Pobierz gra która jest dostępna już od dzisiaj do pobrania na naszej stronie , link oraz informacje o niej możecie znaleźć poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witajcie drodzy fani gier komputerowych! W dzisiejszym artykule poznasz, czym jest Praey for the Gods Download oraz zapoznasz się z fabułą, wymaganiami oraz innymi ciekawostkami. Na początek warto przypomnieć, że od wielu lat dostarczamy wam – graczom najwyższej jakości instalatory do gier, takie jak omawiany Praey for the Gods Download PC. Jest to instalator, który permanentnie odblokuje dostęp do pełnej wersji gry wraz z każdym nowym dodatkiem bądź aktualizacją. Do każdego instalatora nasz zespół podchodzi indywidualnie. Jednakże, zawsze staramy się najbardziej skupić swoją uwagę na działaniu oraz bezpieczeństwie. Tym razem nie było inaczej, poziom bezpieczeństwa w użytkowaniu programu jest na najwyższym poziomie.

Gra posiada wszystko to, co można dostać w momencie kupienia gry ze strony producenta. Proces pobierania to kwestia indywidualna i zależna jest od prędkości Internetu, jaką posiadasz. Procedura instalacji jest szybka i prosta a zarazem intuicyjna, co jest cechą charakterystyczną naszych produktów. Możliwość zmiany języka, dodanie napisów oraz opcjonalnych dialogów to kolejna funkcja naszych instalatorów.

Praey for the Gods DownloadPraey for the Gods Pobierz PC

Fabuła

Wiecie już kim jesteśmy oraz co dla was przygotowaliśmy. Przed przejściem do sekcji, gdzie pobrać można grę, zapoznaj się z krótkim zarysem fabuły. Fabuła Praey for the Gods Download PC przenosi nas w świat pokryty lodem. Trafiamy dokładniej na śnieżną wyspę, która na pierwszy rzut oka wydaje się opustoszała. Długo jednak nie będziemy musieli czekać, by napotkać przeogromne bestie. Nasza bohaterka, którą przyjdzie nam poznawać historię, jaką przygotowali twórcy, jest zdana na siebie. Nie posiada specjalistycznego ekwipunku ani umiejętności survivalowych. Naszym zadaniem jest zbadanie przyczyn niekończącej się zimy w tym zakątku świata. Sam tytuł może wskazywać, że do czynienia będziemy mieli również z bogami, którzy prawdopodobnie stoją za całą sytuacją.

Mechanika gry

W Praey for the Gods wcielamy się w postać kobiety małych rozmiarów, której przyjdzie walczyć z przeogromnymi przeciwnikami. Naszym zadaniem jest wykorzystać spryt, zwinność i małe rozmiary naszej bohaterki, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikami. Spostrzegawcze oko, które wykryje słabe punkty, to klucz do sukcesu naszej misji. Podczas przemierzania kolejnych skutych lodem terenów wyspy, napotkamy wiele przydatnych elementów ekwipunku. Możemy je jednak wykorzystać w rzemiośle. Elementy survivalowe w grze świetnie wpasowują się w klimat i dostarczają ciekawej i zbalansowanej rozgrywki.

Praey for the Gods Pełna Wersja PC

Praey for the Gods Download PC – Pobierz Tryby gry i ciekawostki:

Gra Praey for the Gods posiada jedynie tryb fabularny dla jednego gracza. Twórcy nie planują rozszerzenia do trybu dla wielu graczy. Warto zwrócić jednak uwagę na fakt, że tryb, który jest dostępny posiada bardzo rozbudowany świat, co zapewni nam rozrywkę na wiele godzin gry. Praey for the Gods, do którego dostęp uzyskać możemy poprzez instalator Praey for the Gods Download PC , został w pełni ufundowany przez platformę kickstarter. Studio No Matter oszacowało, że potrzebuje 300 tysięcy dolarów jednak ostatecznie na produkcję udało się zdobyć ponad pół miliona dolarów. Jest to niewątpliwie duży sukces twórców i duże osiągnięcie platform crowdfundingowych. Ciekawostką jest, że na początku gra miała nosić nazwę Prey for the Gods jednak Bethesda oraz Zenimax złożyło protest przeciwko wykorzystywaniu słowa „prey” w tytule gry. Twórcy nie chcieli tracić pieniędzy zebranych na kickstarterze, dlatego zrezygnowali z walki w sądzie.

Gra została zainspirowana tytułem Shadow of the Colossus na Unity Engine 5.

Kwestie techniczne

Praey for the Gods to gra stworzona na silniku Unity Engine 5, co korzystnie wpływa na liczbę klatek na sekundę. Gra jest świetnie zoptymalizowana i pozwala na naprawdę ciekawą jakość obrazu nawet na słabszych i starszych komputerach. Gra może nie posiada najpiękniejszej oprawy graficznej, jednak po kilku minutach gry oko się przyzwyczaja do obrazu i w pełni czerpie radość z przedstawionego świata. Śnieżny klimat gry jest naprawdę genialnie ukazany, panujące wichury śnieżne stanowczo ograniczają nasze pole widzenia oraz utrudniają nam rozgrywkę dodając tytułowi charakteru. Wymagania gry przez nasz zespół zostały zaklasyfikowane jako niskie, jednak po specyficzne dane zalecamy udać się na stronę producenta.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Minimalne wymagania gry  Praey for the Gods Download :

– Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 940,

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870

– Pamięć RAM 6 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Rekomendowane wymagania gry Praey for the Gods Download :

– Procesor Intel Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4 GHz

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 290

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy.

– 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Praey for the Gods Download PC
  • Praey for the Gods Torrent
  • Praey for the Gods Full Version
  • Praey for the Gods Full Game
  • Download Praey for the Gods PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *