0

Postal Redux Download Pełna Wersja PC

Postal Redux Pełna Wersja PC

Postal Redux Download Pełna Wersja PC oczywiście dostępna już jest już u nas z mirroru poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Panie I panowie, dziś przedstawiamy coś, czego nie spodziewalibyście się dostać przez długi okres. Otóż nasze studio, już pewnie znane z tworzenia instalatorów do różnych gier, postanowiło skupić się tym razem na produkcie zgoła odmiennym od poprzednich. Jak wiecie, Postal to seria, której nie trzeba nikomu przestawiać. Każdy grał, oglądał, albo przynajmniej słyszał o słynnym dziele pracowników z firmy Running With Scissors. Odpowiedzialni za stworzenie pierwszej i drugiej części, wracają po wielu latach nieaktywności i naszym obowiązkiem było zagwarantować Postal Redux Download każdemu, kto jest zainteresowany graniem w tę grę!

Postal Redux Download

Zanim opowiemy o Postal Redux Download, sprawdźmy co tym razem producenci tej gry stworzyli dla swoich fanów. Postal 2: Paradise Lost był pierwszym dodatkiem po przerwie, która trwała ponad 10 lat. Był to dodatek, który wyjaśnił nam historię kolesia po „wybuchowym” wyjeździe z Apocalypse Weekend. Tym razem, twórcy postawili na klasykę i powrócili do rozwiązań, jakie znamy z jedynki. Na początku, gra Postal była mroczna i nie było w niej miejsca na czarny humor. Dopiero przy dwójce deweloperzy rozweselili sytuację. Dlatego Postal Redux to przede wszystkim strzelanka. Gra akcji, w której głównym celem jest zabicie jak najwięcej cywilów, mundurowych i każdego innego człowieka, jaki wejdzie nam w drogę. Gra została podzielona na mapę oraz poziomy. Aby awansować dalej, musimy wyeliminować daną ilość przeciwników, czyli bezbronnych ludzi, którzy będą przed nami uciekać. Brzmi fascynująco? Sprawdź się w roli psychopaty dzięki Postal Redux Download już dziś! W porównaniu do klasycznej wersji, Postal Redux posiada odświeżoną grafikę oraz powiększony arsenał. Co więcej, tak zwany efekt szmacianej lalki został poprawiony, przez co zwłoki naszych ofiar będą się realistyczniej „układać”. Gra posiada bardzo ciekawą oprawę dźwiękową, a głosu kolesiowi użyczył ten sam, legendarny aktor dla fanów serii.

Trailer:

Postal Redux Download Wymagania gry oraz reszta informacji:

Jak widzicie, Postal Redux to bardzo ciekawa pozycja i nawet jeśli nie miałeś do czynienia z tą serią wcześniej, to polecamy ci zapoznanie się z tą grą i przetestowanie jej za darmo dzięki dostępowi do instalatora z linków Postal Redux Pobierz . Czemu miałbyś użyć naszego produktu? Zacznijmy od rzeczy najważniejszej, czyli bezpieczeństwa. Jak sami wiecie, gracze często szukają gier na różnych stronach, które często są niezabezpieczone i można łatwo złapać wirusa i zainfekować sobie komputer. W tym aspekcie nasza strona bije inne na głowe. Zawsze przed opublikowaniem jakiejkolwiek aplikacji sprawdzamy jej wiarygodność i czy nie jest pełna wirusów. Z tego powodu nikt jeszcze nie natrafił na zawirusowany instalator. Jesteśmy zweryfikowanym źródłem najlepszych aplikacji instalujących i jeśli nam nie wierzycie, możecie sprawdzić to dzięki najlepszym antywirusom, które są dostępne online. Oprócz bezpieczeństwa, do zalet możecie dopisać również prostotę w obsłudze oraz przejrzysty interfejs. Czy nie brzmi to świetnie? Na co więc czekasz? Dostań w swoje ręce Postal Redux Download już dziś i ciesz się niesamowitą grą całkowicie za darmo!

Zanim skończymy, chcielibyśmy podzielić się z wami wymaganiami, które nie są zbyt wygórowane, ale jednak mogą sprawić niektórym kłopoty.

Wymagania minimalne:

– Procesor dwurdzeniowy

– Karta graficzna kompatybilna z DirectX10, 1 GB

– 1 GB pamięci ram

– 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

– System operacyjny Windows Vista, 7, 8 lub 10

Mamy nadzieję, że produkcja przedstawiona powyżej spełni wasze wymagania. W razie jakichkolwiek problemów pytajcie śmiało. Jesteśmy tu po to, aby pomagać wam w każdej sprawie, która związana jest z naszymi instalatorami. Więc jeśli jest coś, czego nie wiesz, zadaj nam pytanie przez sekcję komentarzy bądź drogą mailową!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *