0

Port Royale 4 Download Pełna Wersja PC

Port Royale 4 Download

Port Royale 4 Download Pełna Wersja PC :

Do pobrania

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jeżeli jesteś fanem gier kolonizacyjnych, w której piraci odgrywają istotną rolę, to zdecydowanie ucieszy cię fakt na wieść o przygotowaniu instalatora dla Port Royale 4 Download PL ! Jest to świeżo co wydana produkcja przygotowana przez Gaming Minds Studios. Twórcy oferują nam już czwartą odsłonę cyklu gier, które łączą w sobie elementy strategii, z ekonomią oraz wiernie odwzorowaną historią kolonizacji, piratów oraz XVII wieku. Usługi oferowane na stronie gwarantują dostęp do pełnej wersji gry, ze wszystkimi najnowszymi aktualizacjami oraz łatkami. Tak więc nie czekaj ani chwili dłużej, zagraj w niesamowitą produkcję już teraz. Sprawdź grę dzięki najnowszemu instalatorowi Port Royale 4 Download !

Fabuła gry

Podobnie jak w poprzednich edycjach tej serii, naszym głównym zadaniem jest stworzenie gigantycznego imperium na terenie Karaibów. W tym celu przenosimy się do czasów świetności kolonizacji oraz piratów, czyli do wieku XVII. W grze musimy dbać nie tylko o odpowiednią logistykę oraz produkcję towarów, ale także o utrzymywanie dyplomatycznych stosunków z innymi imperiami. Nieodzowną częścią gry są także wojny, które będziemy prowadzić z konkurencją czy z wymienionymi wcześniej piratami. Port Royale 4 Pobierz to najlepszy sposób, aby przetestować grę i sprawdzić jak najnowsza część się prezentuje.

Sami twórcy, czyli Gaming Minds Studios, znany jest przede wszystkim z takich gier jak Railway Empire lub Rise of Venice. Nie możemy oczywiście zapominać o tym, że stoją oni także za Patrician IV. Deweloper ma na swoim koncie także poprzednią wersję Port Royale, a mianowicie Port Royale 3: Pirates & Merchants.

Port Royale 4 Pobierz
Port Royale 4 Do pobrania

Mechanika i rozgrywka

Jak już wspomnieliśmy, gra przenosi nas do wieku XVII na teren Karaibów. To tam będziemy mogli zprojektować od zera naszą własną osadę, która następnie zmieni się w prosperujące miasto, a na koniec stanie prawdziwym imperium. Nasza rola jako gubernatora będzie oznaczała kontrolowanie niemalże każdego aspektu życia społecznego i ekonomicznego.

Co ciekawe, Port Royale 4 stawia dużo na rozwinięte aspekty ekonomiczne. Oznacza to, że w grze udostępnione zostały budynki o różnej charakterystyce i oferujące inne usługi. W sumie do naszej dyspozycji oddano aż 50 typów budynku. Warto zwrócić uwagę, że około połowy to budynki produkcyjne, dzięki czemu będziemy mogli ożywić nasz handel i zacząć zarabiać pieniądze.

Jeśli o handlu mowa, to musimy zwrócić uwagę na ogromną ilość miast, z którymi możemy prowadzić biznes. Do wyboru jest aż 60 różnych miejscowości. Większość naszych towarów będzie podróżowało drogą morską. Oznacza to, że będziemy musieli zadbać od strony logistycznej o to, żeby nie tylko transport przebiegał szybko i efektywnie, ale również żeby był bezpieczny. Tytuł oferuje nam szereg niebezpiecznych miejsc, jak na przykład klify czy płycizny. Oprócz tego, musimy uważać także na ciągle zmieniającą się pogodę.

Jeśli chodzi o same bitwy morskie, to po raz pierwszy otrzymujemy tutaj system turowy. Oznacza to, że spośród 18 dostępnych autentycznych statków będziemy mogli wybrać te najskuteczniejsze w walce na konkretnym terenie. Gra oferuje niezwykłe absorbującą rozgrywkę, a więc skorzystaj z Port Royale 4 Do pobrania już dziś i przekonaj się na własne oczy!

Port Royale 4 Download PC
Port Royale 4 Ściagni

Tryby gry

Producent postanowili stworzyć dla nas wyłącznie tryb jednoosobowy. Oznacza to, że nie będziemy mogli spróbować naszych sił w walce z innymi graczami czy współpracować żeby pokonać przeciwników. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że do naszej dyspozycji są aż cztery kampanie. Dzięki temu możemy przetestować grę na prawie każdej płaszczyźnie i cieszyć się z produkcji przez długi czas. Spróbuj już teraz najnowsze dzieło studia i skorzystaj z Port Royale 4 Download PC aby zagrać w tę produkcję.

Port Royale 4 Download Pełna Wersja PC Kwestie techniczne

Do pobrania

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Gra od strony wizualnej zaliczyła duży skok do przodu. Grafika jest bardzo szczegółowa, a niemalże każdy element charakteryzuje się dużą ilością szczegółów. Warto także pamiętać o tym, że Port Royale 4 działa na autorskim silniku studia, a technologia jest podobna do tej, którą widzieliśmy w poprzednim dziele, a mianowicie Railway Empire.

Wymagania minimalne dla Pobierz Port Royale 4 Download:

 • Procesor Intel Core i3-2130 3.4GHz lub AMD APU A10-7850K Quad-Core
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 lub AMD Radeon HD 7870
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-3340 3.1GHz lub AMD FX-8300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 960 Inno3D HerculeZ 1X lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Port Royale 4 Download
 • Port Royale 4 Pełna Wersja
 • Port Royale 4 Do pobrania
 • Port Royale 4 Pobierz
 • Port Royale 4 Recenzja

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *