0

Planet Nomads Download PC Pełna Wersja – Pobierz PC

Planet Nomads Download PC Pełna Wersja - Pobierz PC

Planet Nomads Download PC Pełna Wersja – Pobierz PC gra jest już dostępna dla was do pobrania poniżej razem z najważniejszymi informacjami o grze:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Planet Nomads Download w końcu gotowy! Panie i panowie, pobierzgry24.pl ma przyjemność przedstawić wam najnowszą aplikację instalacyjną, która bez żadnego problemu pozwoli wam zagrać w najnowszego survivala na rynku. Każdy użytkownik, który odwiedził naszą stronę, przekonał się o naszej jakości. Nie tylko gwarantujemy wam niesamowicie prostą instalację, ale również odpowiedzialni jesteśmy za prawie każdą grę, która została skopiowana i udostępniona do użytku innych. Od wielu miesięcy oddajemy wam do rąk tytuły, które możecie przetestować. Tytuły, które podbijają rynek i jesteście jednymi z pierwszych, którzy mogą tego doświadczyć. Nie oznacza to jednak, że śpieszymy się z każdym instalatorem. Ważną częścią naszej pracy jest oczywiście dokładność, dlatego niektóre aplikacje, w tym Planet Nomads Download PC, dostępne są trochę później. Mimo to, mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z dzisiejszej treści!

Planet Nomads Download PC

Fabuła gry

Planet Nomads autorstwa nowego i mało znanego studia Craneballs to tytuł, w który mogliśmy grać od Maja 2017 roku. Podczas faz testów i wczesnego dostępu, ujrzeliśmy niespotykaną dotąd głębie oraz świetnie przygotowany świat. Jeśli chodzi o fabułę, to twórcy postanowili nie poświęcać jej za dużo czasu i owinąć wszystko w przystępną historię bez drugiego dna ani bez żadnej głębi. Wcielamy się w postać astronauty, który znalazł się na obcej planecie. Bez pomocy towarzyszy ani bez bratniej duszy będzie musiał zmierzyć się z przeciwnościami losu. Od samego początku będziemy musieli zadbać o naszą ochroną i upewnić się, że niczego mu nie brakuje. Jeśli chciałbyś zagłębić się w temat, polecamy nasz instalator Planet Nomads Download PC!

Planet Nomads Pełna Wersja PC

Planet Nomads Download PC Mechanika gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Interesującym aspektem Planet Nomads jest świat, w jakim twórcy nas umieścili. Nie są to czasy historyczne, teraźniejsze, czy post-apokaliptyczne widoki, do jakich zdążyły przyzwyczaić nas inne produkcje o przetrwaniu. W opisywanej przez nas grze przenosimy się w przyszłość do świata science-fiction. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy musieli dbać o podstawowe potrzeby naszego bohatera. Wciąż musimy zadbać o to, by miał co zjeść i co wypić. Te najważniejsze czynniki bardzo wpływają na nasze samopoczucie oraz to, czy jesteśmy w stanie walczyć o przeżycie. Oprócz zaspokojenia głodu i pragnienia, będziemy zmuszeni uważać na siebie na każdym kroku. Otóż w grze możliwe jest złamanie zarażenie się wirusem, rozchorowanie, a nawet połamanie kończyny. Nie musimy mówić jak bardzo połamana kończyna skomplikować może przetrwanie. Planet Nomads Download to w tym momencie najlepsza opcja do przetestowania gry!

Trailer:

Tryby gry

Gra nie skupia się wyłącznie na trybie jednoosobowym. Możliwa jest rozgrywka z innymi graczami, dzięki czemu możemy konkurować z innymi lub współpracować. Oznacza to, że gra dostępna poprzez Planet Nomads Download dostępna jest również online! Udostępniamy to razem z dostępem do oryginalnego klucza, który automatycznie zostanie wygenerowany i przydzielony do twojego konta! Jeśli chodzi o dokładny podział trybów gry, autorzy postanowili postawić na realizm rozgrywki przetrwania. Z tego właśnie powodu nie będzie tutaj specjalnych podziałów, a jedynie możliwość gry solowej lub doboru innych graczy jako naszych przeciwników lub sojuszników, jeśli uda ci się z nimi dogadać.

Planet Nomads Torrent

Kwestie techniczne

Jeśli zwracamy dużo uwagi ku grafice, to z pewnością tytuł ten przypodoba się wielu z was. Otrzymujemy tutaj niesamowicie dokładną grafikę oraz odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów dżungli czy elementów, które będziemy budować. Pozwala nam to na bardzo dokładne zaznajomienie się z grą oraz wczucie się w klimat fantastyczno-naukowy. Oczywiście oznacza to, że wymagania gry są wyższe, niż niektórzy mogliby oczekiwać. Jest to jednak świetna oferta dla osób z nowymi komputerami, które są w stanie bez problemu poradzić sobie z najnowszym silnikiem graficznym, jaki gra oferuje. Zatem nie czekaj już dłużej, przetestuj Planet Nomads Pobierz PCi sprawdź jak się gra w futurystycznego survivala!

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i3-6300 3.8GHz lub AMD FX-6300

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 550 Ti lub AMD Radeon R7 260X v3

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows 7 64bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wymagania rekomendowane dla Planet Nomads Download :

– Procesor Intel Core i5-4690 3.5GHz lub AMD FX-8370

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Planet Nomads Download PC
  • Planet Nomads Pobierz PC
  • Planet Nomads Torrent
  • Planet Nomads Crack
  • Planet Nomads Pełna Wersja PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *