0

Pizza Connection 3 Download PC Pełna Wersja – Recenzja

Pizza Connection 3 Download PC Pełna Wersja - Recenzja

Pizza Connection 3 Download PC Pełna Wersja – Recenzja Gry informacje o grze oraz pełna recenzja:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Pizza Connection 3 Download PC jest już dostępny! pobierzgry24.pl ma ogromną przyjemność pochwalić się tym że dostępna jest najnowsza aplikacja instalacyjna, jednej z bardziej wyczekiwanych gier gastronomicznych tego roku. Żaden użytkownik naszej strony nie natknął się jeszcze na jakiekolwiek problemy. Możemy zagwarantować banalnie prostą instalacje, oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za większość gier, które możecie u nas znaleźć. Mamy do zaoferowania o wiele więcej tytułów niż wam się wydaje, a o bezpieczeństwie na pobierzgry24.pl zdążyliście się juz zapewne przekonać. Od dłuższego juz czasu zapewniamy wam instalatory z którymi możecie się zaznajomić, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Tytuły takie jak Pizza Connection 3 podbijają rynek w zakresie gier gastronomicznych, a dzięki naszej stronie jesteście jednymi z pierwszych, którzy mogą je przetestować. Zapraszamy do recenzji i przygody z Pizza Connection 3 już na PC!

Fabuła Gry

Pizza Connection 3 Download

Pizza Connection 3 autorstwa studia Gentymad, jest to strategia ekonomiczna wydana na PC Windows. Fani sagi zapewne zaznajomieni już są w wcześniejszymi edycjami, w woli przypomnienia były to Pizza Syndicate z 1999 roku oraz Pizza Connection 2 wydana rok później od poprzedniczki. Najnowsza produkcja opiera się na tych samych rozwiązaniach co poprzednie, a grać w nią będzie można juz od początku 2018 roku. Wcielamy się w role właściciela nowo otwartej pizzeri a naszym głównym zadaniem jest przeobrażenie tego na początku skromnego lokalu w sieć restauracji, posiadającą swoje punkty gastronomiczne na całym świecie. Jeśli masz ochotę zgłębić tajniki fantastycznej pizzy mając przy tym nieziemską zabawę polecamy Ci nasz instalator Pizza Connection 3 Download .

Mechanika Gry

Gra przeznaczona na PC Windows którą dziś się zajmujemy to symulator pizzerii, strategiczno ekonomiczny. W Pizza Connection 3 musimy pamiętać o stronie biznesowej naszego lokalu jak i wymyślać własne przepisy. Deweloperzy oferują nam ponad 75 składników, z których możemy tworzyć swoje własne kompozycje pizzy. Kreator pizzy jest niesamowitą zabawą w której nasi klienci będą wydawać opnie na temat naszego gustu jeśli chodzi o lokal jak i wariacji smaków jaką będziemy podawać na talerzach. Pizza to nie tylko ciasto, sos i ser o czym przekonamy sie dzięki naszemu instalatorowi Pizza Connection 3. W naszym przybytku gastronomicznym jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za pizze ale także za kelnerów oraz całą ekipę stojącą za tym całym przedsięwzięciem, mając na uwadze również estetykę jaka panuje w naszym lokalu. Zgodnie z poprzednimi tytułami serii nasza droga do sukcesu usłana jest konkurencją z która jesteśmy zmuszeni walczyć o jak najlepsze wyniki. Oczywiście w tej walce możemy posiłkować się nieczystymi zagraniami takimi jak łapówki oraz sabotaż.

Pizza Connection 3 Pobierz

Pizza Connection 3 Download PC Pełna Wersja Tryby Gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jednym z trybów gry które oferuje nam Pizza Connection 3 jest obszerna kampania dla pojedynczego gracza. Zaczynamy ów kampanie na ulicach jakże pięknego i związanego z tytułową potrawą Rzymu. W trakcie rozbudowanych dwunastu misji podbijamy rynki bogatych w historię kulinariów państw świata takich jak Niemcy, USA czy Australia. Gra którą u nas znajdziecie oferuje również tryb swobodny, jak na strategię ekonomiczną przystało. W tym trybie sami ustalamy w jakim mieście rozpoczniemy przygodę z naszą restauracją, jaką będziemy mieli szacowaną liczbę gości, jaka będzie nasza konkurencja na rynku oraz wiele innych opcji wpływających na rozgrywkę. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do zabawy dzięki naszemu instalatorowi Pizza Connection 3 Download

Pizza Connection 3 Pełna Wersja PC

Kwestie techniczne:

Pizza Connection 3 to gra, która nie skupia się na audiowizualnych aspektach. Jest to jednak gra, której wymagania minimalne mogą zaskoczyć niektóre osoby. Z tego właśnie powodu warto zastanowić się czy uruchomimy ją na naszym PC bez problemu.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i3 trzeciej generacji 3.0GHz

– Karta graficzna NVidia GeForce GT 640 lub AMD Radeon HD7750

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows Vista 64-bit lub nowszy

– 250 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Pizza Connection 3 Download PC
  • Pizza Connection 3 Pełna Wersja
  • Pizza Connection 3 Download
  • Pizza Connection 3 Torrent
  • Download Pizza Connection 3 Pełna Wersja Gry

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *