0

PES 2019 | Pro Evolution Soccer 2019 Download PC Pełna Wersja – Recenzja

PES 2019 | Pro Evolution Soccer 2019 Download PC Pełna Wersja - Recenzja

PES 2019 | Pro Evolution Soccer 2019 Download PC Pełna Wersja – Recenzja :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Najnowszy PES nareszcie dostępny! Sprawdź już dziś Pro Evolution Soccer 2019 Download PC , nasz autorski instalator, który gwarantuje dostęp do każdej, nawet najmniejszej opcji w grze! Jesteśmy dumnymi twórcami instalatorów do najnowszych gier. Od samego początku tworzyliśmy na pobierzgry24.pl produkty, które spełniały wasze oczekiwania pod każdym możliwym względem. Z tego właśnie powodu możecie liczyć na to, że aplikacja, którą dzisiaj przedstawimy, również okaże się sprawdzonym produktem i nie będziecie musieli martwić się o nieodpowiednio przygotowaną aplikację lub jakiekolwiek braki. Jeśli nie wierzycie, że oferowany na naszej stronie instalator jest prawdziwy, zachęcamy każdego do przetestowania oprogramowania już teraz. Dostęp jest wolny, nie musicie martwić się żadnymi skomplikowanymi procedurami, a sama instalacja przebiega automatycznie. Z tego względu zachęcamy każdego do zapoznania się z Pro Evolution Soccer 2019 Download oraz z linkami, które doprowadzą cię do tego instalatora.

PES 2019 Download

Fabuła gry

Pro Evolution Soccer 2019 to, jak się domyślacie, kolejna gra sportowa od legendarnego już studia Konami. Od samego początku gry takie jak Pro Evolution Soccer miały jeden cel – pozwolić graczowi kontrolować swoją ulubioną drużynę piłkarską i doprowadzić ją do sukcesu. Nie inaczej jest tym razem. Twórcy z Japonii udostępnili nam produkcję, gdzie możemy wybrać jeden z kilkudziesięciu klubów i brać udział w różnych turniejach lub rozegrać cały sezon ligowy. Oprócz tego, możliwa jest również kariera, gdzie będziemy mogli rozwijać naszych piłkarzy przez wiele sezonów lub po prostu wziąć udział w prestiżowym turnieju o puchar, gdzie kluby z całej Europy będą o niego walczyć. Produkt ten jest świetną odpowiedzią na najnowszą FIFĘ. Jeśli chciałbyś przekonać się o tym na własne oczy, zachęcamy do skorzystania z linków PES 2019 Download już teraz!

Mechanika gry

Bardzo dużo zmieniło się w PES 2019 jeśli porównamy tę grę do poprzednich edycji. Twórcy wiedzieli, że muszą wprowadzić poważniejsze zmiany, jeśli chcą nadążyć za konkurencją. Z tego właśnie powodu ujrzymy tutaj kompletnie zmieniony tryb MyClub. Tryb ten pozwala nam na stworzenie naszego własnego klubu i dzięki kartom z graczami, możemy dobrać nasz zespół marzeń. Tym razem zobaczymy tutaj kompletnie nowy sposób kontraktowania piłkarzy, a nawet wersje zawodników, które wypuszczane są jedynie raz do roku. Ponadto, gra zostało wyposażona w świeże animacje. 11 nowych cech to kolejna nowinka, która z pewnością podniesie realizm gry. Nie możemy oczywiście zapomnieć o tym, że gra pozwala nam na wzięcie udziału w specjalnie przygotowanym przedsezonowym turnieju. System transferowy również doczekał się zmian. Jest on teraz o wiele bardziej szczegółowy. Jeżeli nie wierzysz, że gra ta może naprawdę być tak interesująca, sprawdź PES 2019 Download PC już teraz!

PES 19 Download PC

PES 2019 | Pro Evolution Soccer 2019 Download PC Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jak już wspomnieliśmy powyżej, podstawowymi trybami gry są oczywiście MyClub, do którego potrzebny jest dostęp internetowy, oraz tryby jednoosobowe, między innymi kariera, pojedyncze mecze, czy turnieje, gdzie możemy poprowadzić nasz zespół do zwycięstwa i do podniesienia trofeum. W tym momencie warto również wspomnieć o tym, że najnowsza część Pro Evolution Soccer nie ma już licencji UEFA. Oznacza to, że nie ujrzymy oficjalnego logo Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Jednakże, producenci postarali się o inne licencje lig, dzięki czemu będziemy mogli zapoznać się z oficjalnymi klubami z innych lig. Dzięki temu będziemy mogli kontrolować prawdziwych piłkarzy

z prawdziwych klubów z oficjalnymi herbami. Jeśli chciałbyś sprawdzić wszystkie tryby gry, razem z trybami internetowymi, to wykorzystaj Pro Evolution Soccer 19 Download już dziś! Dowiesz się co nowego twórcy ze studia Konami dla ciebie przygotowali.

PES 19 Pełna Wersja PC

Download PES 19 Pełna Wersja PC

Kwestie techniczne

Zanim przejdziecie do linków Pro Evolution Soccer 2019 Download PC , warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną i dźwiękową gry. Poprzednie edycje gry charakteryzowały się poprawioną grafiką. Aby nie zawieść fanów, twórcy i tym razem przygotowali dla nas niesamowitą oprawę, która bazuje na silniku Fox Engine. Ten silnik graficzny znany jest z innego cyklu gier, który również przygotowywany jest przez tę firmę, a chodzi tu o Metal Gear Solid. Jeśli pragniecie sprawdzić jak wygląda grafikę w najnowszej odsłonie PESa skorzystajcie z linków PES 2019 Download !

Już teraz jest dostępny najnowszy efootball Pes 2020 Download .

Minimalne wymagania gry:

 • Procesor Intel Core i5-3450 3.1GHz lub AMD FX-4100
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 650 2GB lub AMD Radeon HD 7750 Gigabyte OC 2GB DDR3
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania gry:

 • Procesor Intel Core i3-6300 3.8GHz lub AMD FX-4170
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1050 lub AMD Radeon RX 460 2GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 10 32 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • PES 2019 Download PC
 • PES 19 Download
 • Pro Evolution Soccer 2019 Download
 • Download PES 19 Pobierz
 • PES 19 Pobierz PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *