2

PC Building Simulator Download Pełna Wersja

PC Building Simulator Download

PC Building Simulator PC

27,69zł - 70%
Kup Grę

PC Building Simulator Download Pełna Wersja PC

PC Building Simulator Download Pełna Wersja PC troszkę więcej informacji na temat gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Fani symulatorów nigdy nie będą mieć dosyć coraz to nowych produkcji, które zaskakują nas swoją rozgrywką oraz mechaniką. Wprawdzie składanie komputera to dla osób w choć małym stopniu zainteresowanymi informatyką nie jest ciężkim zadaniem, tak z pewnością składanie swojego wymarzonego PCta z części, o których możemy jedynie pomarzyć okaże się niezłą gratką. W dzisiejszym artykule zaprezentowanym na stronie pobierzgry24.pl opiszemy wam grę oraz instalator PC Building Simulator Download , który ten tytuł dostarcza. Jesteśmy nowoczesną grupą, która od wielu miesięcy zajmuje się tworzeniem instalatorów, a o oprogramowaniu wiemy od lat. Jeszcze nigdy nie zawiedliśmy waszego zaufania i możemy wam zagwarantować, że i tym razem na pewno was nie zawiedziemy. Usługi nasze charakteryzują się jakością oraz rzetelnością, która jeszcze nigdy nie sprawiła wam zawodu. Zatem przejdźmy teraz do opisu gry, która za moment dostępna będzie dzięki instalatorowi PC Building Simulator Download !

Fabuła gry

Jak to w grach symulacyjnych bywa, ciężko podać dokładną fabułę i opisać scenariusz. Jednakże, warto wspomnieć tutaj, że gra pozwoli nam wcielić się w człowieka, którego zadaniem jest właśnie złożenie komputera osobistego, znanego jako PCta. Cały proces składania został przygotowany bazując na realistycznych częściach oraz odwzorowanych z dokładnością co do milimetra rozmiarów poszczególnych podzespołów bazowych. Brzmi interesująco? Chciałbyś sprawdzić czy jesteś w stanie złożyć PC od podstaw? Sprawdź się już dziś dzięki PC Building Simulator Download PC i zobacz czy znasz się na informatyce wystarczająco, aby poradzić sobie z tym jakże ciekawym wyzwaniem dla majsterkowiczów!

PC Building Simulator Download PCPC Building Simulator

PC Building Simulator Download Pełna Wersja PC Mechanika gry:

Aby sprawić, że rozgrywka w grze będzie jak najlepiej odwzorowywać poczynania informatyka składającego komputer, wykorzystano prawdziwe podzespoły, które zostały przeniesione do wirtualnego świata na nasze monitory. Dzięki temu możemy wybrać z menu prawdziwe części takie jak płyty główne, procesory, karty graficzne, zasilacze, dyski oraz kostki pamięci RAM. Oprócz samego rozmieszczenia, naszym zadaniem będzie oczywiście podłączyć każdy kabel, co może okazać się nieco trudniejszym zadaniem. Dzięki temu, że twórca ze studia Claudiu porozumiał się z producentami, otrzymamy tutaj oficjalne, licencjonowane przedmioty. Nie możemy oczywiście zapomnieć o podłączeniu zasilania, aby sprawdzić czy wszystko działa jak należy. Instalator PC Building Simulator Download PC to niesamowita produkcja, która dla niektórych będzie nie tylko atrakcyjną grą symulacyjną, ale również podstawowym treningiem, który pomoże nam w naszych umiejętnościach składania komputerów. Jak widzicie, wszystko czeka jeszcze na was, więc nie marnujcie więcej czasu i cieszcie się grą już dziś!

PC Building Simulator Download

Tryby gry

Jeśli chodzi o tryby gry, to otrzymujemy tutaj jeden, jakże rozwinięty tryb gry. Jest to oczywiście swobodna możliwość złożenia naszego własnego komputera od podstaw. Nie znajdziemy tutaj żadnej kooperacji ani trybu wieloosobowego, bo szczerze powiedziawszy jaki były sens w kooperacji przy składaniu komputera? Producent nie wiedział takiej potrzeby, więc zdecydował skupić się na tym, co ludzie najczęściej będą uruchamiać. Oczywiście może to być dla niektórych wadą, ale dzięki ograniczeniu gry jedynie do gry solowej, możliwe było szybkie i bezproblemowe stworzenie PC Building Simulator Download, co również powinno być dla was ważną nowiną.

PC Building Simulator Pełna Wersja PCPC Building Simulator Do pobrania

Kwestie techniczne

Biorąc pod uwagę fakt, że gra przygotowana została przez jednoosobowy zespół oraz to, że jest to symulacja, nie jest to produkt, który zachwyca szatą graficzną. Nie powinniśmy zatem doszukiwać się wielu informacji o silniku gry, gdyż jest on zwyczajnie ubogi i nie prezentuje wysokich tekstur. Jednakże, gra jest na tyle rozwinięta od strony graficznej, że nie będziemy musieli martwić się takimi rzeczami jak pikselowe podzespoły komputerowe. Ma to oczywiście swoją zaletę, jaką niewątpliwie są niskie wymagania. Zaprezentujemy jedynie minimalne, gdyż w rzeczywistości rekomendowane nie będą się za bardzo różnić. Warto nadmienić, że PC Building Simulator Download to czysty produkt przygotowany z myślą o najbardziej wymagających graczach. Dlatego postanowiliśmy skupić się na tym, aby instalator zaprezentowany przez nas był jak najmniej obciążający komputer i nie sprawiał problemów z kompatybilnością. Przejdźmy zatem do minimalnych wymagań i zobaczmy, czy twój komputer je spełni, aby cieszyć się PC Building Simulator Download PC!

GamePlay:

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i3 3.1 GHz lub jego odpowiednik AMD Phenom II X3 2.8 GHz

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 560 lub jej odpowiednik AMD Radeon HD6870 with 2GB VRAM

– Pamięć RAM 4 GB

– DirectX 9.0c

– System operacyjny Windows 7 lub nowszy

– 1 GB wolnego miejsca na dysku C

– Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

  • PC Building Simulator Download PC
  • PC Building Simulator Pobierz PC
  • PC Building Simulator Pełna wersja
  • PC Building Simulator za darmo
  • PC Building Simulator ściagni

PobierzGry24.pl

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *