4

Obcy Izolacja Download Pełna Wersja PC | Obcy Izolacja Alien Pobierz PC

Obcy: Izolacja [PC] [WINDOWS XP / VISTA / 7 / 8.1] [PEŁNA WERJA] [DOWNLOAD] [PobierzGry24.pl]

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

 Dragon Ball Xenoverse No Have Virues

Siemanko, tu PobierzGry24.pl Team! Jak wrażenia po ostatnim poście, podobało Wam się The Evil Within? Jeśli tak, to na pewno ucieszy Was nasza dzisiejsza wrzuta! Mamy dla Was kolejną świetną  grę z gatunku survival horror, i tym razem obiecujemy Wam, że będziecie musieli mocno zacisnąć zęby zanim przstąpicie do rozgrywki! 

Obcy: Izolacja (ang. Alien: Isolation) to świetna pozycja oparta o jeszcze lepszą pierwszą część filmu z serii Obcy – obie produkcje cechuje niesamowity klimat i przesiąknięta strachem atmosfera. Rozgrywka w Obcy: Izolacja to mocno wciągające połączenie pierwszosobowego survival horroru z elementami craftingu, skradanki i FPP. Nawet nie wyobrażacie się jak świetna gra akcji powstała z takiej właśnie mikstury stworzonej przez Brytyjczyków skrywających się pod nazwą Creative Assembly Games Studio. Jak większość fanów pewnie wie, ta sama ekipa jest również odpowiedzialna za świetny tytuł: Total War. Wydawcą Obcy: Izolacja jest firma SEGA, która od wielu lat ma wyłączność do sprzedaży produkcji opartych na patencie Nostromo i Obcych.

Obcy Izolacja Download Pełna Wersja PC Obcy Izolacja Alien Pobierz PC

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Obcy Izolacja Download Pełna Wersja PC Informacje:

W Obcy: Izolacja wcielamy się w postać córki głównej bohaterki filmu, Amade Ripley, która za wszelką cenę chce odszukać czarną skrzynkę Nostromo aby poznać prawdę dotyczącą wydarzeń na ogromnym frachtowcu i tym samym poznać los swojej matki. Cała akcja rozgrywa się po 15 latach od wydarzeń ukazanych w pierwszej części filmu o Obcym a wraz z Amandą w poszukiwaniu bierze udział załoga stacji handlowej Sevastopol, której członkowie wraz z rozwojem wydarzeń na statku, przepełnieni strachem o własne życie zaczynają wariować i obracać się przeciwko sobie w celu ratowania własnej skóry.

W trakcie rozgrywki doświadczymy całej palety emocji, poczynając od kompletnego przerażenia, przez niebezpieczną ciekawość aż do wybuchu radości – i, ze względu na to, że historia przedstawiona w wciąga niemiłosiernie, to każda z emocjo bardzo często udziela się graczowi.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

 Chcesz pobrać Obcy: Izolacja za darmo, ale nie wiesz jak to zrobić? To banalnie proste! Wystarczy, że będziesz postępował według poniższej instrukcji:

[KROK 1] – kliknij w przycisk „DOWNLOAD” bezpośrednio w tym poście (wybierz mirror 1 lub mirror 2).
[KROK 2] – pobierz a następnie rozpakuj archiwum oraz uruchom zawarty w nim plik .exe.
[KROK 3] – rozpocznij proces instalacji i przejdź przez każdy krok dokładnie czytając instrukcje na ekranie.
[KROK 4] – w ostatnim etapie instalacji podasz klucz aktywacyjny, który dołączyliśmy do archiwum w pliku key.txt. 

Teraz już możesz grać! Tylko nie zapomnij przekazać swoim znajomym jak proste jest korzystanie z PobierzGry24.pl i polecić naszą stronę wszystkim, którzy chcieliby grać w dziesiątki gier za free! Pozdrawiamy, PobierzGry24.pl Team.

Jeśli program Windows 8 Blokuje Program porostu go odblokuj.

PobierzGry24.pl

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *