O nas

KTO I PO CO?

Zespół PobierzGry24.pl jest pierwszym polskim zespołem freegamingowym. Idea ta szerzy się za oceanem od ponad roku, jednakże w naszym kraju nisza ta musi jeszcze poczekać na swój czas. Pomimo tego postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce i dostarczać Wam tony rozrywki zupełnie za darmo. Zajmujemy się udostępnianiem gier ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób można właściwie zareklamować taki produkt. Staramy się, aby nasza strona rozwijała się z każdym dniem i zawsze była o krok do przodu niż inne tego typu strony.
Naszym głównym zamiarem przy tworzeniu tej inicjatywy było wyplenienie z polskiej sceny dziesiątek stron podających się za strony freegamingowe a w gruncie rzeczy oszukujących Was, użytkowników poprzez zmuszanie Was do wypełniania bzdurnych ankiet lub podawania prywatnych danych takich jak numery telefonów – u nas nie musisz tego robić. Jedyne czego od Ciebie chcemy to abyś korzystając z naszej strony podzielił się nią ze swoimi znajomymi dzięki czemu nasz cel zostanie osiągnięty.

CO I DLA KOGO?

Na naszej stronie znajdziecie pełne wersje najnowszych gier komputerowych zanim zostaną one udostępnione na innych serwisach. Pomimo tego, że strona jest stosunkowa młoda to nasz zespół zajmuje się tą branżą od bardzo dawna co pozwala nam polegać na własnym doświadczeniu. Udostępnione tutaj gry są i zawsze będą dla was.
Oprócz tego, będziecie mogli u nas znaleźć najnowsze wersje demo oczekiwanych przez Was gier. Proces pobierania plików z naszych plików został maksymalnie uproszczony dzięki czemu nie będziecie mieli żadnych problemów z korzystaniem z naszych zasobów. Pamiętajcie, że idea naszej strony została stworzona głównie dla Was, graczy, użytkowników. Co to oznacza w praktyce? A no to, że jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Waszej strony. Jeśli uważacie, że coś należałoby w naszej stronie zmienić nie wahajcie się napisać do nas z propozycją. Zostawcie nam wiadomość na [email protected]  – staramy odpisywać się na każdą wiadomość.

DLACZEGO MY?

W związku z faktem, że w internecie są setki stron próbujących oszukać ludzi udostępniając im fejkowe pełne wersje gry staramy się aby nasza strona była polecana przez Was samych. Nie zależy nam na reklamie, bo dobry produkt broni się sam. Jeśli trafiłeś tutaj przez przypadek, to możesz zapytać znajomych czy warto, jeśli ktoś Ci nas polecił to znaczy, że warto.
Naszą dewizą jest bycie zawsze pierwszym portalem, który robi dobrze to, co inni robią nieudolnie. Wszystkie nowodostępne w internecie gry będą dostępne u nas zanim inni w branży dowiedzą się, że to możliwe. Nie wierzysz? Przekonaj się sam – sprawdzaj naszą stronę na bieżąco!

PobierzGry24.pl Team.

54 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *