0

Need For Speed Heat Download PC – Recenzja

Need For Speed Heat pobierz

Need For Speed Heat PC

47,02zł - 85%
Kup Grę

Need For Speed Heat Download PC :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

pobierzgry24.pl wreszcie oferuje wam Need for Speed Heat Download PC ! Dzisiejszego dnia nasi mili chcielibyśmy przedstawić wam jedną z najciekawszych gier wyścigowych na świecie. Jesteśmy przekonani, że wszyscy słyszeli o serii gier Need for Speed. To cykl, który miał już 20 pełnoprawnych, głównych odsłon. Od samego początku pozwalał nam, graczom, na wcielenie się w kierowcę wyścigowego. Na samym początku gra skupiała się na nielegalnych wyścigach ulicznych. Później jednak producenci postanowili trochę poeksperymentować i dostarczyli nam serię gier, które fascynowały nas legalnymi, świetnie przygotowanymi elementami.

Need For Speed Heat Download PC

Z tego powodu dzisiejsze instalka Need for Speed Heat Pobierz PC

spodoba się niejednemu fanowi. Jest to oczywiście spowodowane tym, że gra Need for Speed Heat to połączenie nocnych wyścigów nielegalnych ze Speedhunters Showdown, dziennym turniejem, w którym będziemy brać udział. Jeśli zatem chciałbyś przetestować produkcję oraz jej wszystkie nowinki, to zapraszamy do skorzystania z Need for Speed Heat Download !

Fabuła gry oraz producent

Jeżeli jesteśmy ciekawi jak twórcy ze studia Ghost Games zdołali przygotować scenariusz oraz kampanię dla jednego gracza, to z pewnością spodoba wam się możliwość pobrania pełnej wersji gry z Need for Speed Heat Download . Tytuł przenosi nas do fikcyjnego miasta, które wzorowane było na Miami. Palm City to miejsce, w którym bardzo często dochodzi do organizowania wyścigów ulicznych. Niestety, albo i stety, nie zawsze te wyścigi są potwierdzone przez rząd i są legalne. Rozpoczynamy grę na samym dole „łańcucha pokarmowego” i żeby piąć się w górę, musimy zdobywać reputację, zarabiać coraz więcej pieniędzy, a następnie wydawać ogromne sumy nie tylko na zakup nowego auta, ale również na dostrojenie go do naszych wymagań.

Need For Speed Heat Download PC

Mechanika w Need for Speed Heat

Raz jeszcze twórcy zdecydowali się uwzględnić w swojej grze element piaskownicy, dostosowując cały świat do naszych wymagań. Oczywiście oprócz dziennego przemierzania ogromnej metropolii, istnieje również możliwość prowadzenia samochodu po zmroku. Nocą policja nie będzie taka łagodna dla nas i mundurowi będą starać się nas zatrzymać za wszelką cenę. Szczególnie ma to miejsce, kiedy bierzemy akurat udział w nielegalnym wyścigu. Download Need for Speed Heat PC to instalator, który oferuje pełną grę ze wszystkimi opcjami i funkcjami odblokowanymi. Jeśli zatem chciałbyś przetestować je wszystkie, już teraz ściągnij aplikację na swój komputer i zagraj w najnowszego NFSa!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Warto również zauważyć, że gra z biegiem czasu staje się trudniejsza, gdyż nasz rozgłos oraz reputacja stale się zwiększa. Jest to oczywiście dobre, gdyż będziemy mogli wykorzystać zebraną reputację oraz tak zwane znajdźki w warsztacie. Gra oferuje ogromne możliwości modyfikacyjne. Istnieje nawet możliwość wymiany całego silnika, co możliwe będzie po raz pierwszy od początku serii.

Need For Speed Heat Download
Need For Speed Heat Download

Need For Speed Heat Tryby gry :

To, na co jednak należy zwrócić szczególną uwagę, to tryby gry, jakie studio Ghost Games nam zaoferowało. Tak jak było to w poprzednich edycjach, Need for Speed Heat pozwala nam na grę solową bądź na ściganie się z innymi użytkownikami. Oczywiście pojedynczy tryb gry, w którym zbieramy coraz więcej pieniędzy i rośnie nasz poziom reputacji, jest powiązany z trybem wieloosobowym. Oznacza to, że na samym początku naszej przygody z grą możemy całkowicie oddać si jednoosobowej rozgrywce. Dopiero później, gdy zbierzemy wystarczająco doświadczenia za kierownicą i zrozumiemy na czym polega tytuł, będziemy mogli wyruszyć na spotkanie z innymi graczami.

Oczywiście instalator Need for Speed Heat PC to jeden z najciekawszych, jeśli nie najciekawszy produkt na rynku. Oferuje nam dostęp do kompletnej rozgrywki, włącznie z trybem single player jak i trybem multiplayer.

Kwestie techniczne

Gra oferuje jeden z najlepszych silników graficznych, jeśli chodzi o zręcznościową grę wyścigową. Oczywiście podczas konwertowania gry udało nam się prze konwertować produkcję bez obniżenia jakości audiowizualnej. Oznacza to, że jest to pierwsza tego typu instalka. W nieco ponad kilka minut będziecie mogli cieszyć się kompletną wersją gry ze wszystkimi opcjami oraz funkcjami odblokowanymi.

Jeśli jednak wymagania są dla was za duże , lub chcecie wypróbować ostatnia produkcje polecamy Need For Speed Payback Download .

Minimalne wymagania Need for Speed Heat Download PC:

 • Procesor Intel Core i3-6300 3.8GHz lub AMD FX-8150
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R9 270 v2
 • Pamięć RAM 6 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania:

 • Procesor Intel Core i5-4690K 3.5GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580 4GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Need For Speed Heat Download
 • Need For Speed Heat po polsku
 • Need For Speed Heat Pobierz
 • Need For Speed Heat Za darmo
 • Need For Speed Heat Recenzja

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *