0

NBA 2K20 Download PC – Pełna Wersja

NBA 2K20 Download PC :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

NBA 2k20 Download

Instalator NBA 2K20 Download PC gwarantuje permanentny dostęp do pełnej wersji gry wydanej przez Visual Concepts. Dlaczego jednak warto wybrać nasz instalator? Po pierwsze gwarantujemy, że instalowana gra będzie działać bez instalowania dodatkowego oprogramowania. Po drugie od wielu lat dostarczamy naszym czytelnikom instalatory do gier, o czym świadczy popularność naszej strony. Gwarantujemy, że oferowany przez nasz instalator NBA 2K20 Pobierz działa bezproblemowo na każdym systemie operacyjnym, który jest kompatybilny z wersją gry. Instalacja gry na Twoim komputerze to kilka chwil – wystarczy wybrać ścieżkę instalacji i postępować według instrukcji.

Oferowana przez nas wersja gry zawiera dokładnie to, co Edycja Legendarna, czyli kolekcje specjalnych ubrań, wirtualną kapsułę, wirtualna walutę, punkty MyTeam oraz wiele zestawów, które otrzymywać będziemy, co tydzień od startu nowego sezonu NBA. Zarówno gra jak i instalator dostępne są w wielu wariantach językowych a sama gra, która zainstalujemy korzystając z NBA 2K20 PC dostępna jest na platformę PC.

Producent oraz fabuła gry

Za produkcje NBA 2K20 odpowiada studio Visual Concepts, które powstało już w 1988 roku. Studio na swoim koncie ma wiele sukcesów. Najpopularniejsze tytuły wydane spod skrzydeł studia to dwie poprzednie odsłony serii a także NBA 2K14, dodatkowo WWE 2k19. Wszystkie tytuły wydane zostały na platformy PC, PS4, Xbox oraz Switch. Gra swoją premierę ma 6 września 2019 roku. Sama fabuła gry jest dosyć charakterystyczna jak w przypadku poprzednich odsłon serii NBA. Wcielać możemy się w menadżera, którego zadaniem jest stworzyć drużynę idealną oraz rozgrywki samymi drużynami na boisku. Wszystkie nasze działania mają doprowadzić do rozwoju naszych umiejętności, które zaowocują wygraną w lidze NBA.

NBA 2k20 Download PC
NBA 2k20 Pełna Wersja

Mechanika gry

NBA 2K20 to przede wszystkim sportowa gra, która stawia na realizm i zręcznościową rozgrywkę na wysokim poziomie. Realizm to nie tylko idealne odwzorowanie zawodników, drużyn i boisk dzięki odpowiednim licencjom, ale także mechanika gry. Twórcy poprawili sterowanie zawodnikami, fizykę piłki oraz poruszania się. Na uznanie zasługuje również udoskonalona sztuczna inteligencja. Gwarantuje to nie tylko cięższy poziom w trybie kariery, ale także realistyczniejsze zachowanie zawodników. Sterowanie jest wymagające jednak szybko nowi gracze nauczą się podstaw. Warto jednak wiedzieć, że aby wygrać trzeba ciągle rozwijać swoje umiejętności. Nie chodzi tu jedynie o znajomość mechaniki gry. Poznanie każdego zawodnika drużyny odgrywa kluczową rolę gdyż każdy posiada własne cechy, które odpowiednio ukierunkowane mogą zagwarantować zwycięstwo.

NBA 2k20 Download PC Tryby :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Standardowo już w produkcji NBA mamy do wyboru zabawę w wielu trybach gry. Rozbudowany tryb fabularny, przy którym spędzimy wiele godzin to nie wszystko, co nas czeka. Możliwość gry online z innym graczem lub na wspólnym ekranie to tryby, które ucieszą każdego fana serii gdyż stanowią fundament gry i gwarantują zabawę na długie godziny. Do najnowszej odsłony NBA powracają lubiane tryby gry. Pierwszym jest MyCareer, w którym tworzymy zawodnika bądź wybieramy jednego z dostępnych i kierujemy nim tak by został najlepszym zawodnikiem i osiągnął sukces na skalę światową. Kolejnym trybem jest MyTeam, czyli tryb gdzie zbieramy karty zawodników i tworzymy własną drużynę.

Twórcy NBA 2K20 przygotowali dla wszystkich fanów serii zupełnie nowy tryb WNBA, który pozwala rozgrywać mecze w pierwszej kobiecej lidze. Drużyny żeńskie także można modyfikować i dostosować według swoich upodobań – co do samych zawodniczek, przekonajcie się sami.

NBA 2k20 Pobierz PC
NBA 2k20 Pobierz

Kwestie techniczne

Jak widać gra gwarantuje zabawę na wysokim poziomie, zawdzięcza to nie tylko trybom gry, ale także wysokiej szczegółowości i perfekcyjnemu odwzorowaniu zawodników. Grafika w grze robi wrażenie i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy. Realistyczne animacje, fizyka gry oraz szczegółowość to fundamenty studia Visual Concepts.

Przed pobraniem instalatora NBA 2K20 Pełna Wersja należy upewnić się czy specyfikacje Twojego sprzętu umożliwią rozgrywkę, chociaż na minimalnych ustawieniach. Instalator działa bezproblemowo na każdym urządzeniu, co niestety w niektórych przypadkach nie gwarantuje możliwości prowadzenia płynnej rozgrywki. Po dokładne rekomendowane i minimalne parametry sprzętu należy udać się na oficjalna stronę producenta gdzie podane są wytyczne.

Wymagania minimalne dla NBA 2K20 Download :

  • Procesor Intel Core i3-530 2.9GHz lub AMD Phenom II X4 805
  • Karta graficzna NVidia GeForce GTS 450 v4 lub AMD Radeon HD 7770 1GB GDDR5
  • Pamięć RAM 4 GB
  • System operacyjny Windows 7 64 bit
  • Kompatybilność z DX 11
  • 70 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i5-4690S 3.2GHz lub AMD FX-8370

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1650 lub AMD Radeon RX 570 4GB

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Win 10 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 70 GB wolnego miejsca na dysku twardym

  • NBA 2K20 Download PC
  • NBA 2K20 Pełna Wersja
  • NBA 2K20 Pobierz
  • NBA 2K20 Torrent

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *