0

Mutant Year Zero Road to Eden Download PC – Pełna Wersja

Mutant Year Zero Road to Eden Download PC już teraz dostępna do pobrania na naszej stronie poniżej :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Mutant Year Zero Road to Eden Download PC nareszcie dostępny! Drodzy gracze, chcielibyśmy dzisiaj przedstawić wam najnowszy instalator przygotowany przez nasz zespół. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że udało nam się przygotować sprawdzony i w pełni działający program, dzięki któremu już za moment przetestujecie nową grę. Wiemy jak bardzo lubicie grać w gry z polskim językiem, dlatego zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby opisywany tytuł, to jest Mutant: Year Zero Road to Eden, był w pełni spolszczony. Jest to kinowa wersja, czyli wersja z polskim menu oraz polskimi dialogami (bez lektora czy dubbingu). Nasze usługi są zawsze najlepsze na świecie – nigdy jeszcze nie zawiedliśmy waszego zaufania. Dzięki sprawdzonej formie, oprogramowania przygotowane przez nasz skład jeszcze nigdy nie zawiodły waszych oczekiwań. Jesteśmy pewni, że Mutant Year Zero Road to Eden Download dostarczy wam wszystkiego, czego tak naprawdę pragniecie.

Fabuła gry oraz producent

Zanim jednak przejdziecie do pobierania gry dzięki naszemu instalatorowi Mutant Year Zero: Road to Eden Pełna Wersja, warto sprawdzić o czym jest sama gra. W Mutant Year Zero: Road to Eden wcielamy się w dowódcę grupy mutantów. Po wojnie nuklearnej, Ziemia nie wygląda jak dawniej. Postapokaliptyczny świat, do jakiego doprowadziły mocarstwa ówczesnego porządku, sprawiły, że ludzkość niemalże wyginęła, a zwierzęta i mutanty przejęły kontrolę nad planetą. Teraz, jako dowódca grupki mutantów, naszym głównym zadaniem jest znaleźć Eden.Producenci gry znani są z takich tytułów jak Landit Bandit. The Bearded Ladies nie są studiem z ogromnymi możliwości, jednakże oferowany produkt z pewnością zaciekawi każdego, kto wcześniej świetnie się bawił w grach marki Mutant.

Mechanika gry

Mutant Year Zero to gra taktyczna o strategicznej charakterystyce. Wykorzystuje ona turowy system walki. Jest on bardzo podobny do tego, jaki widzieliśmy w wydanej na nowo serii XCOM z 2012 roku. Oznacza to, że grę autor obserwuje z widoku izometrycznego z postaciami wykonanymi w wizualizacji trójwymiarowej. Oprócz strategicznych elementów taktycznych, w grze widoczne są również elementy skradanki oraz aspekty RPG, co z pewnością spodoba się wielu graczom. Charakteryzuje isę on głównie rozwojem postaci, dzięki czemu będziemy mogli awansować nasze postacie i wzmacniać ich zarówno pasywne, jak i aktywne zdolności.

Oprócz wyżej opisanych elementów, w grze ważne jest wykorzystywanie środowiska do naszych celów. Oznacza to iż każda zmiana, czy to ukrycie się za twardą przeszkodą lub wejścia na pagórek, pozwoli nam na zyskanie przewagi. Jest to niemalże kluczowe w starciach, kiedy przeciwnik ma nad nami przewagę. Innymi elementami, które z pewnością spodobają się graczom, są umiejętności takie jak szarże, ataki energetyczne, czy nawet kontrola umysłu). Dzięki tym zdolnościom specjalnym będziemy mogli o wiele lepiej prowadzić wojnę. Przetestuj grę już teraz, skorzystaj z Mutant Year Zero Road to Eden Pobierz PC i sprawdź samemu jak gra się prezentuje!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Mutant Year Zero Road to Eden Download PC Tryby gry :


Gra przygotowana została wyłącznie dla rozgrywki jednoosobowej. Oznacza to, że nie będziemy mogli przetestować naszej taktyki z przeciwnikami i nie będziemy mogli obmyślić alternatywnych strategii, jeżeli okaże się, że nasz pomysł został rozgryziony. Oczywiście nie oznacza to, że gra nie jest interesująca. Wiele godzin gry oraz możliwość bezproblemowego zainstalowania Mutant Year Zero Road to Eden Pełna Wersja  sprawiło, że jest to wciąż niezwykle interesująca oferta!

Kwestie techniczne

Pod względem technologii wizualno-dźwiękowej, gra prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Otrzymujemy tutaj grę bazującą na silniku graficznym Unreal Engine. Jest to jeden z popularniejszych silników, który wielokrotnie wykorzystywany był w innych produkcjach. Dobrymi przykładami będą gry Gears of War 4 oraz Playerunknown’s Battleground. Jeżeli chodzi o wykończenie post apokaliptycznych detali, to twórców należy się pochwała. Zanim jednak pobierzecie grę z instalatora Mutant Year Zero: Road to Eden Download PC , warto zapoznać się z jej wymaganiami.

Minimalne wymagania gry:

 • Procesor Intel Core i5-760 2.8GHz lub AMD Phenom II X4 965
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 580 lub AMD Radeon HD 7870
 • Pamięć RAM 6 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD

Rekomandowane wymagania Mutant Year Zero Road to Eden Download :

 • Procesor Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz lub AMD Ryzen R5 1600X
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon RX 480 4GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność DX 11
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Mutant Year Zero Road to Eden Recenzja
 • Mutant Year Zero Road to Eden Download PC
 • Mutant Year Zero Road to Eden Pobierz PC
 • Mutant Year Zero Road to Eden Do pobrania

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *