11

Mortal Kombat X Download Pełna Wersja PC|Mortal Kombat X Full Game Download

Mortal Kombat X Download

Mortal Kombat X PC

16,14zł - 83%
Kup Grę

Mortal Kombat X Download – [PC]  [PEŁNA WERSJA] [DOWNLOAD] [PobierzGry24.pl]:

mirror-DOWNLOADHeroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Witajcie drodzy gracze i fani platformy PobierzGry24. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że od ostatniego naszego postu minęło sporo czasu a my nie mamy na swoje usprawiedliwienie nic poza tym, że tak naprawdę, w tym okresie, nie było zbyt wielu interesujących premier (o ile jakaś w ogóle), a co za tym idzie – nie było o czym pisać ani czego udostępniać. Jednakże równie doskonale wiemy, że wybaczycie nam naszą nieaktywność jak dowiecie się, co przygotowaliśmy dla Was w tym poście. Czytajcie uważnie a następnie bawcie się dobrze z najnowszym tytułem serii, MORTAL KOMBAT X!

Mortal Komat X Download to druga, najnowsza odsłona kultowej, krwawej i obrzydliwie brutalnej bijatyki, powstałej w 1992 roku, w wersji z rąk studia NetherRealm, które reaktywowało podupadły cykl w roku 2011. MK X to przede wszystkim nowości, nowości i nowości. W grze do dyspozycji dostajemy łącznie kilkunastu nowych zawodników, a wśród nich całkowicie nowe postacie jak i te znane nam z poprzedniej odsłony gry, jednakże pojawiające się tym razem w kilku wariantach. Nowością jest też kilka dodatkowych trybów rozgrywki. Oprócz tego, panowie z NetherRealm mocno ulepszyli oprawę graficzną gry jak i rozgrywkę wieloosobową.

Nie trzeba chyba wspominać, że fabuła Mortal Kombat pozostaje niezmieniona od wielu, wielu lat. Głównym elementem gry, jak zawsze, jest potyczka dwóch wybranych zawodników na arenie, z której tylko jeden będzie w stanie wyjść żywy. W trybie single-player gracz będzie musiał stawić czoła coraz to silniejszym przeciwników a przy tym będzie mógł uczestniczyć w bogatej w zwroty akcji historii, która toczy się równolegle do naszych osiągnięć w grze.

Mortal Kombat X Download Pełna Wersja PCMortal Kombat X Full Game Download

Mortal Kombat X Download Pełna Wersja PC|Mortal Kombat X Full Game Download

Wymagania Gry i jak Pobrać Mortal Kombat X Download:

REKOMENDOWANE WYMAGANIA (w nawiasach podano minimalne wymagania gry:
PROCESOR: Intel Core i7-3770 3.4 GHz (Intel Core i5-750 2.67 GHz)
Grafika: GeForce GTX 660 2GB (GeForce GTX 460)
Pamięć RAM: 8 GB (3 GB)
Przestrzeń dyskowa: 40 GB HDD (25 GB HDD)
System: Windows 7 / 8 / 8.1 64-bit (Windows 7 / 8 / 8.1 64-bit)

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

JAK POBRAĆ GRĘ z PobierzGry24.pl? Postępuj według poniższych wskazówek.
1. Aby zagrać w Mortal Kombat X, pobierz grę wprost z naszych serwerów klikając w przycisk DOWNLOAD.
2. Kiedy instalator pobierze się, postępuj według wskazówek na ekranie – zostaniesz poproszony o aktywacje swojej gry a instalator poinformuje Cię jak dokonać aktywacji za darmo. Uwierz nam, to zupełnie bezpieczne i darmowe – wystarczy, że zrobisz wszystko tak, jak opisaliśmy to w naszym instalatorze.

Życzymy Ci wspaniałej rozgrywki, tysiąca fragów, dwóch hektolitrów krwi i trzech przeciwników do zabawy! Pozdrawiamy, PobierzGry24 Team.

PobierzGry24.pl

11 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *