2

Mortal Kombat 11 Download PC – Pełna Wersja – Recenzja

Mortal Kombat 11 Download PC już od teraz dostępna z linków dostępnych poniżej :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Chciałbyś przetestować sprawdzić swoje siły w najnowszej wersji mordobicia znanego na całym świecie? Mortal Kombat 11 Download PC to instalator naszego autorstwa, przygotowany od podstaw przez grupę znanych i lubianych programistów. To właśnie dzięki nim możesz zagrać w najnowsze, najlepsze gry na świecie. To właśnie oni udostępnili wszystkie poprzednie gry na tej stronie. pobierzgry24.pl jest stroną, która od podstaw przygotowuje instalatory do najnowszych i oczywiście najbardziej lubianych gier. Znajdziesz tutaj wszystkie rodzaj gier, wszystkie gatunki i kategorie. Zapraszamy do zapoznania się z każdym instalatorem, łącznie z Mortal Kombat 11 Download , który to dzisiaj wam oferujemy!

Fabuła i producent

Zanim jednak przejdziemy do instalatora Mortal Kombat 11 Download PL, warto sprawdzić co takiego zmieniło się w serii, szczególnie jeśli chodzi o scenariusz. Pod względem fabuły nie za wiele. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, gdyż jak sama nazwa gry wskazuje, mamy do czynienia tutaj z pojedynkami na śmierć i życie. Jest to zatem kontynuacja mordobicia, które charakteryzuje się wieloma spektakularnymi kombinacjami ciosów. Oczywiście nie oznacza to, że gra nie posiada w sobie żadnego wątku fabularnego i nie otrzymujemy trybu jednoosobowego. Taki tryb istnieje, lecz jest on bardzo ograniczony, co z resztą jest dosyć znaną i popularną cechą tej serii. Autorami gry pozostali jednak NetherRealm Studios, a Warner Bros Innteractive Entertainment są wciąż wydawcą. Oznacza to, że pod względem grywalności, mechaniki oraz oczywiście duszy gry, nie mamy czego się obawiać.

Mechanika gry

Kolejna część Mortal Kombat kontynuuje styl gry z poprzedniczek. Oznacza to, że wciąż głównym zamysłem gry jest wybranie jednej postaci, którą będziemy kierować w nadchodzących pojedynkach. Co do samych walk, charakteryzują się one bardzo dużą brutalnością, nawet jak na ten gatunek. Warto odnotować, że w całym cyklu otrzymywaliśmy zróżnicowane areny, na których toczyły się pojedynku. W Mortal Kombat 11 po raz kolejny będziemy mogli przenieść się i odwiedzić przeróżne środowiska. Oczywiście powinniśmy również pamiętać o tym, że pula charakterów uległa zmianie i mamy teraz do czynienia z o wiele większą pulą bohaterów. Wciąż będziemy mogli wcielić się w naszych starych znajomych, jak na przykład Raiden czy Scorpion. Jednakże, oprócz nich będziemy mieć szereg nowych twarzy do przetestowania.

Ciekawostką, która z pewnością spodoba się wielu graczy, jest możliwość dostosowania każdego wojownika do naszych preferencji. Możliwe jest to dzięki systemowi Custom Character Variations. Dzięki temu systemowi możliwe jest dostosowanie każdej postaci do naszego gustu. Przetestuj wszystkie te opcje i wciel się w swojego ulubionego bohatera dostosowanego do siebie dzięki Mortal Kombat 11 Download już dziś!

Mortal Kombat 11 Download Pełna Wersja Tryby gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Standardowo Mortal Kombat 11 podzielony został na trzy wyróżniające się tryby. Pierwszym z nim jest trym gry solowej, gdzie po prostu walczymy z przeciwnikami, którzy kontrolowani są przez sztuczną inteligencję. Drugim trybem jest walka przez Internet z innymi graczami. Pojedynki online mogą być o wiele trudniejsze niż te, które do tej pory rozgrywaliśmy samemu. Oczywiście pojawia się tutaj również element konkurencji, gdzie staramy się pokonać innych i awansować w rankingu. Ostatnią opcją, która dla wielu z was będzie opcją najczęściej wykorzystywaną, będzie możliwość gry na podzielonym ekranie. Pozwoli to na prowadzenie walk z drugim graczem, który zasiądzie obok nas i będzie z nami współpracował bądź, jak się możecie spodziewać, walczył przeciwko nam.

Kwestie techniczne

Jeśli mowa o grafice, to warto zwrócić uwagę na zastosowanie nowego silnika graficznego, który to jeszcze bardziej poprawił wygląd gry oraz dodał nowe detale, poprawione cienie i inne elementy. Mortal Kombat 11 Download PL to instalator, który pozwoli wam przetestować grę w pełnej okazałości, bez ryzyka utraty FPSów lub innych problemów z optymalizacją. Zanim jednak przejdziemy do skorzystania z Mortal Kombat 11 Download PL, warto zapoznać się z wymaganiami minimalnymi oraz rekomendowanymi gry. Przedstawiamy je poniżej.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i3-4160 3.6GHz lub AMD Phenom II X4 965
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370
 • Pamięć RAM 6 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Mortal Kombat 11 Pobierz PC:

 • Procesor Intel Core i5-4690 3.5GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 480 Asus 8GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Mortal Kombat 11 Download
 • Mortal Kombat 11 Pełna Wersja
 • Mortal Kombat 11 Pobierz PC
 • Mortal Kombat 11 Torrent
 • Download Mortal Kombat 11 Za darmo

PobierzGry24.pl

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *