0

Metro Exodus Download PC – Pełna Wersja Gry – CD-KEY

Metro Exodus Pobierz PC

METRO EXODUS GOLD EDITION PC Steam

9,99zł - 56%
Kup Dostęp

Metro Exodus Download PC - Pełna Wersja Gry - CD-KEY

Metro Exodus Download PC – Pełna Wersja Gry do pobrania z linku poniżej , recenzja gry również :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Metro Exodus to gra FSP, której dotyczy dzisiejszy artykuł. Wszystko to dzięki instalatorowi do gry Metro Exodus Download  . Instalator ten to stworzona z myślą o gracach z całego świata aplikacja, pozwalająca na zainstalowanie pełnej wersji gry na komputer osobisty. Instalator ten tworzy oryginalny folder gry wraz z oficjalnymi plikami dostępnymi od producenta gry. Instalator o którym mowa czyli Metro Exodus Download to bardzo prosty, intuicyjny instalator. Z zainstalowaniem gry na komputerze poradzi sobie nawet najmłodsza osoba. Cały proces sprowadza się do wybrania ścieżki procesu instalacji gry oraz postępowania według instrukcji widocznych na ekranie. Za produkcje instalatora odpowiada nasz zespół profesjonalistów, którzy od wielu lat oferują najwyższej jakości instalatory do płatnych gier. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź nasze opinie pod poprzednimi produkcjami, które podbiły serca graczy nie tylko z Polski.

Producent, fabuła

Metro Exodus Download to przede wszystkim instalator z grą, za którą odpowiada studio 4A Games a jej wydawcą jest Deep Silver / Koch media oraz Techland w Polsce. Studio znane jest z serii gier Metro. Powstało już w 2005 roku z udziałem byłych pracowników studia GSC GAME WORLD. Ich pierwsza produkcja to Metro 2033 a od tej premiery powstają cyklicznie kolejne sequele czy dodatki. Fabuła gry Metro Exodus wprowadza nas w postapokaliptyczną przyszłość, która zniszczona została przez wojnę atomową. W rozgrywce wcielamy się w znanego nam już Artyoma – czyli bohatera z poprzednich części serii. Historia przedstawiona w świecie gry przedstawiona jest dosyć niestandardowo bowiem mamy tutaj kalendarzowy rok a w raz z nim zmieniające się pory roku, które oddziałują na wygląd otoczenia. Naszym zadaniem jest by opuścić tunele metra i odszukać miejsca gdzie będziemy mogli rozpocząć nowe życie.

Mechanika gry

Metro Exodus to bardzo rozwinięta produkcja, która stanowi rozwinięcie pomysłów znanych z poprzednich części serii. Gra ta to strzelanka gdzie możemy się skradać, walczyć oraz eksplorować dostępne terytoria. Warto dodać, że gra delikatnie zmienia swój charakter , jest bowiem bardziej sandboxowa. Pozwala to na jeszcze większą eksploracje i nowe przygody. Dodatkowo podróżować możemy po lokomotywie z silnikiem parowym o nazwie Aurora. Do gry wprowadzony został także cykl dobowy a wraz z nim dynamiczną pogodę, która jeszcze bardziej poprawi realizm rozgrywki. Fabuła jest nieliniowa bowiem działania jakie podejmiemy oraz decyzje mają wpływ na to jak będzie wyglądać nasza podróż i kto z naszych towarzyszy przeżyje a kto zginie. W grze dostępny jest bardzo rozwinięty system modyfikacji broni. Mamy do wyboru nie tylko łuk czy kuszę ale także broń palną. W grze zaatakował nas mogą nie tylko bandyci ale także zwierzęta oraz cos znacznie niebezpieczniejszego.

Metro Exodus Download Metro Exodus Full Version

Tryby gry

Gra Metro Exodus dostępna dzięki Metro Exodus Download pozwala na rozgrywce jedynie w trybie dla jednego gracza. Warto jednak mieć na uwadze charakter rozgrywki, fakt, że podróżują z nami inni bohaterowie sprawia, że mamy wrażenie jakbyśmy grali z prawdziwymi ludźmi. Obszerna mapa gry oraz misje główne i poboczne sprawiają, że gra pozwoli nam na długą rozgrywkę. Gra wypełniona jest nagłymi zwrotami akcji, wielokrotnie zaskoczą nasz nasi towarzysze

Metro Exodus Download PC Kwestie techniczne:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Gra Metro Exodus to bardzo rozwinięty projekt, który zachwyca nie tylko fabułą ale także oprawą graficzną. W oczy rzuca się ogromne nasycenie szczegółami nie tylko biorąc pod uwagę tereny oddane do eksploracji ale także detale broni czy ubioru postaci. Rozgrywka jest jeszcze ciekawsza dzięki klimatycznej ścieżce dźwiękowej, która towarzyszy nam podczas przemierzania kolejnych nieznanych terenów. Pomimo pięknej oprawy graficznej gra działa na bardzo zaawansowanym silniku, który sprawia, że gra działa płynnie nawet na gorszym komputerze. Pomimo tego warto zaznajomić się ze szczegółowymi wymaganiami, które dostępne są na oficjalnej stronie producenta lub w sklepie STEAM. Osoby które korzystają z Metro Exodus Pobierz PC mają możliwość przypisania gry do konta STEAM postępując według wytycznych widocznych na ekranie instalacji.

Metro Exodus Game PC Metro Exodus Chomikuj

Wymagania minimalne Metro Exodus Download PC :

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane Metro Exodus Download :

 • Procesor Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 56 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Metro Exodus Download PC
 • Metro Exodus Pobierz
 • Metro Exodus Pełna Wersja
 • Metro Exodus Do pobrania
 • Download Metro Exodus Pełna Wersja PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *