0

Life Is Feudal Forest Village Download Pełna Wersja PC

Life Is Feudal Forest Village Download Pełna Wersja PC

Life Is Feudal Forest Village Download Pełna wersja gry już teraz u nas z linków które znajdziecie na dole strony oraz pełne informacje o grze:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dzisiejszą niesamowitą grą, jaką dla Was mamy jest Life Is Feudal Forest Village Download , który już teraz dostępny jest do pobrania z naszych serwerów w pełni za darmo. Mindillusion, czyli producent gry przedstawia nam ciekawy kąsek, jakim jest gra strategiczna typu city builder, w której to żyjemy w otwartym, sandboxowym, średniowiecznym świecie. Jest to gra, która skierowana jest wyłącznie na platformę PC oraz występuje do pobrania w dwóch wersjach językowych; polski i angielski.

life Is feudal forest village pobierz pc life Is feudal forest village download

Tak jak to bywa w grach z podobnej kategorii wcielamy się w rolę władcy, zarządcy, którego celem jest rozbudowa swojego królestwa czy osady. Jako przywódca już na starcie mamy kilka decyzji do podjęcia, które mogą zaważyć na naszej późniejszej rozgrywce. Po krótkim intro pokazuje się nam wybór topografii a dokładniej jesteśmy w stanie określić, w którym miejscu na świEcie chcemy rozpocząć nasze zmagania, w jakim klimacie, według własnych upodobań. Na start rozgrywki wraz z dowódcą osady otrzymujemy grupę ludzi, którzy nazywani są uchodźcami. Już od początku musimy zadbać o wyżywienie naszych jednostek, o miejsca do spania oraz o ciągły rozwój. Na dynamikę rozgrywki wpływa aspekt survivalowy, czyli element przetrwana, na którym musimy skupić swoją całą uwagę, ponieważ przez nasze decyzje konsekwencje mogą być permanentne.

Life Is Feudal Forest Village Download Pełne informacje recenzja gry oraz wymagania:

Jako władca musimy się skupić na tym, by zapewnić naszym poddanym byt, prace oraz ułatwić im transport z miejsca A do B. Bardzo ciekawym aspektem gry są morale naszych mieszkańców, na które wpływają wszystkie sytuacje w zasięgu miasta, czyli im mniejsze morale tym mniej produktywni są nasi poddani, tracą chęć do pracy, przez co spada produkcja, co z kolei powoduje głód przez w mieście i zaczynają pojawiać się kolejne choroby i zgony, które zwiastują nic innego jak naszą klęskę. Dlatego tak ważne jest, by cały czas kontrolować wszystkie dostępne w grze parametry. Kolejną cechą, jaka wyróżnia tę produkcję na tle innych w podobnym klimacie to możliwość obserwacji rozgrywki z wielu perspektyw, w tym z 1 osoby gdzie mamy możliwość obserwowania poczynań danego poddanego. Trójwymiarowa grafika zapewnia mocne wrażenia a detale, cienie i szczegóły każdego elementu infrastruktury sprawią, że nie będziesz w stanie oderwać oczu od gry. Uniwersalny silnik zawarty w grze zapewni nam płynną rozgrywkę na wysokim poziomie nawet na najsłabszych maszynach. Środowisko i wszystkie katastrofy czy inne zjawiska, jakie możemy obserwować w trakcie rozgrywki swoją oprawą zrobią doskonałe wrażenie nawet na najbardziej wymagających graczach.

Aby zainstalować pobraną grę z naszej bazy danych musisz pobrany plik rozpakować i uruchomić z panelu administratora, przez co unikniesz dodatkowych problemów zgodności w trakcie instalacji bądź samej rozgrywki. Sama instalacja Life Is Feudal Forest Village Download  jest bardzo prosta i przyjemna, ponieważ została opracowana dla najmłodszych, jak i osób, które nie mają dużo do czynienia z technologią PC. Interfejs instalatora jest bardzo przejrzysty i wymaga jedynie czytania ze zrozumieniem i postępowania zgodnie z instrukcjami zawartymi na ekranie w trakcie instalacji. Instalator, dzięki któremu zainstalujesz grę Life Is Feudal Forest Village jest w 100% wolny od wirusów, bez obaw możesz pobrać tę grę nawet na niezabezpieczony komputer bez aktywowanego antywirusa. Kilka razy dziennie sprawdzamy, czy gra posiada wszystkie obecne w oficjalnej wersji gry dodatki oraz aktualizacje, przez co będziecie na bieżąco z najnowszymi dodatki do gry. Zapoznaj się jeszcze z wymaganiami potrzebnymi do poprawnego działania gry i zacznij swoją przygodę już teraz!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Minimalne wymagania:

System operacyjny: Windows 7 64-bitowy

• Procesor: Intel Core i5-650 3.2 GHz bądź AMD Athlon II X4 610e

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 640 bądź AMD Radeon HD 5570

Pamięć RAM: 2 – 4 GB

Wolne miejsce: 1 GB

Rekomendowane wymagania:

System operacyjny: Windows 7 64-bitowy

Procesor: Intel Core i5-4430 3.0 GHz

Karta graficzna: GeForce 760/Radeon HD 6970

• Pamięć RAM: 8 – 12 GB

• Wolne miejsce: 2 GB

  • Life Is Feudal Forest Village Download PC
  • Life Is Feudal Forest Village Torrent
  • Life Is Feudal Forest Village Crack
  • Life Is Feudal Forest Village Pełna Wersja

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.