0

LEGO Worlds Download Pełna Wersja PC

LEGO Worlds Pobierz

LEGO Worlds PC

17,06zł - 88%
Kup Grę

LEGO Worlds Download Pełna Wersja PC

LEGO Worlds Download Pełna Wersja PC już dostępna u nas , wszystkie informacje o grze pełna recenzja oraz wymagania dostępne poniżej razem z linkiem do pobrania gry:

Witaj na naszej stronie gdzie otrzymasz dostęp do LEGO Worlds Download . W tym artykule dowiesz się czym jest nowa produkcja studia Traveller’s Tales, czym różni się od poprzednich części oraz dlaczego jest tak wyjątkowa i pożądaną przez każdego fana serii LEGO, a także uzyskasz darmowy dostęp do tej gry w kilku krokach.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

LEGO Worlds Download charakteryzuje się przede wszystkim ogromnym sandboxowym światem, już na starcie rozgrywki możemy przy użyciu generatora stworzyć sobie własny świat, na którym będziemy się rozwijać i to od nas będzie zależeć czy będzie to półwysep, archipelag czy inny rodzaj terytorium. Celem gry tak naprawdę jest przeżycie oraz niekończący się rozwój i eksploatacja dostępnego terenu. W grze w przeciwieństwie do miecrafta występuje bardzo dużo środków transportu przeze co gracze nie będą zmuszeni do przemierzania klockowego terenu pieszo. Już kilka chwil po starcie, gdy tylko dojrzymy w oddali zwierzęta możemy spróbować je oswoić, przez co będziemy w stanie z ich pomocą się szybciej poruszać. W grze nie musimy oczywiście cały czas przemieszczać się na zwierzętach typu koza, świnia, wielbłąd czy koń, ale twórcy także do naszej dyspozycji oddali helikoptery, samochody oraz samoloty.

LEGO Worlds Download LEGO Worlds Pobierz PC

LEGO Worlds Download wiecej konkretów o samej grze i wymagania:

Sama mechanika gry nie odbiega zbytnio od znanych nam, poprzednich części gier z serii LEGO. Gra dostępna jest na platformie STEAM oraz domyślnie jest płatna, jednak korzystając z naszego instalatora o którym za chwile opowiem będziecie w stanie pograć w tą niesamowitą produkcję totalnie za darmo. W finalnej wersji gry otrzymacie pełen samouczek, który krok po kroku przedstawi wam mechanikę gry, system craftingu, możliwości, jakie ma nasz bohater, a także zaprezentuje nam jak możemy budować niezwykłe konstrukcje. Gra LEGO Worlds Download zawiera w sobie system cyklu dobowego co już znamy z produkcji takiej jak minecraft, standardowo w nocy zaczynają pojawiać się napastnicy tacy jak szkielety, które bez opamiętania nas atakują jednak nie stanowią oni większego zagrożenia. Niszczenie przeciwników czy obiektów dostępnych w grze pozwoli nam na uzyskanie waluty, za która będziemy w stanie zakupić na własność dany przedmiot. Ciekawostką jest, że gra oferuje zarówno szablon budynków, jak i tryb budowania samodzielnego. Jeżeli jesteś wystarczająco kreatywny i chcesz stworzyć coś własnego, unikalnego i nie chcesz, aby Twoja konstrukcja niczym się nie różniła od tych występujących w grze koniecznie spróbuj trybu budowania samodzielnego. Dla mniej kreatywnych zostaje tryb szablonowy, w którym możemy wybrać sobie daną konstrukcję i stworzyć ją w kilka sekund, jeżeli posiadamy wymaganą ilość surowców.

Instalator do gry LEGO Worlds Download , który jest dostępny na naszych serwerach jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, nie wymaga tworzenia wirtualnego dysku, zgrywania danych na płytę czy żadnych innych skomplikowanych akcji. Interfejs instalatora jest bardzo prosty i przejrzysty, przez co proces instalacji nie sprawi problemu nawet dla najmłodszych użytkowników. Instalacja w zależności od systemu oraz poszczególnych podzespołów może się różnić dlatego zalecamy zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi gry.

Minimalne wymagania LEGO Worlds Download :

– System: Windows XP z service pack 3

– Procesor: dwurdzeniowy o taktowaniu 2.0 GHz

– Pamięć: 2 GB RAM

– Karta graficzna: z obsługą DirectX 9.0c i 512MB pamięci VRAM

– Miejsce na dysku: 10 GB

Rekomendowane wymagania dla LEGO Worlds Download :

– System: Windows 7/8/ 8.1/ 10

– Procesor: czterordzeniowy o taktowaniu 2.6 GHz

– Pamięć: 4 – 8 GB RAM

– Karta graficzna: z obsługą DirectX 11 i 1 GB pamięci VRAM, np. NVIDIA Geforce GTX 480 lub ATI Radeon HD 5850

– Miejsce na dysku: 10 – 15 GB

Dlaczego warto wybrać nas na tle konkurencji? Po pierwsze oferujemy zawsze w 100% spójne z oryginalna wersja gry pliki, przez co gra niczym nie różni się w działaniu do wersji, za którą normalnie musicie zapłacić duże pieniądze. Po drugie nasze pliki są wolne od wirusów oraz innych szkodliwych malware, które często występują na niepewnych i podejrzanych stronach internetowych.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *