Nowości Pełna Wersja

LEGO Marvel’s Avengers Download Pełna Wersja PC

LEGO Marvels Avengers Download PC

LEGO Marvel’s Avengers PC

20,76zł - 85%
Kup Grę

LEGO Marvel's Avengers Download Pełna Wersja PC

LEGO Marvels Avengers Download Pełną Wersje na PC oraz informacje i nasza ocena na temat gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Hej! Nie ma się co oszukiwać, nigdy nie jest się za starym na zabawę klockami Lego! Jeżeli pokochałeś je w dzieciństwie, to prawdopodobnie już nigdy nie przestaniesz! Dlatego postanowiliśmy zrobić coś specjalnie dla Was, fani Lego. Za pośrednictwem naszej strony, już za moment będziecie mogli rozpocząć świetną zabawę w LEGO Marvel’s Avengers Download.
Co najlepsze, nie tylko fani popularnych klocków znajdą tutaj coś dla siebie. Również miłośnicy bohaterów z komiksów Marvela świetnie odnajdą się w tej grze, ponieważ jak sam tytuł wskazuje, nie zabraknie tutaj Hulka, kapitana ameryki, czy Thora. LEGO Marvel’s Avengers Download  polecamy również wszystkim tym, którzy skłaniają się ku humorystycznej rozgrywce. Więcej o grze na pewno będziecie mogli przeczytać poniżej.

LEGO Marvel's Avengers Download

Na początek trochę historii. Gry o tematyce Lego istnieją dobre dziesięć lat, od pierwszego wydania, w grach komputerowych zmieniło się naprawdę wiele. Na szczęście Traveller’s Tales, który jest producentem tego tytułu, postanowił nie zmieniać zbyt wiele. Wiadomo, że zmianie uległa grafika w grze, natomiast, mechanika na pewno wyda się znajoma stałym fanom tej serii.
Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Lego, oraz Avengers. Ponieważ wszystkie wątki, jakie zdarzą się w czasie rozgrywki, są ściśle związane z fabułą Avengers, Iron Mana, Thora czy Kapitana Ameryki. Gracz będzie musiał skupić się na artefaktach, które są spoiwem łączącym historie z Avengers. Przechodząc kolejne poziomy będziesz rozwiązywał co raz więcej zagadek, zbierał przeróżne przedmioty, oraz walczył z mnóstwem przeciwników. Ciekawym elementem w grze, jest to, że nie od razu uzyskasz dostęp do wszystkich bohaterów, będą oni dostępni po przejściu kolejnych poziomów. Dzięki temu satysfakcja, jaką poczujesz po wybraniu swojego ulubionego bohatera serii Marvel, będzie jeszcze większa! Tylko pomyśl, jak wspaniałą możliwość daje Ci nasz LEGO Marvels Avenger’s Download. Największy nacisk został położony na tryb kooperacji, nie musisz się jednak obawiać, że jest on zarezerwowany jedynie dla graczy posiadających oryginalną wersję gry, ponieważ dzięki naszej wytężonej pracy, będziesz mógł spróbować swoich sił, w odsłonie sieciowej tej gry. Udało nam się uzyskać małe obejście, które pozwoli Ci cieszyć się tą grą, bez absolutnie żadnych ograniczeń! Uwierz, że tryb wspólnej gry przyniesie Ci bardzo dużo pozytywnych emocji, ponieważ wspólnie rozwiązywane zagadki, będą jeszcze bardziej wciągające.

LEGO Marvel’s Avengers Download Wymagania sprzętowe:

Od strony technicznej naszego instalatora, nie mamy wiele do napisania, ponad to, co już wielokrotnie mogliście przeczytać na naszej stronie. Jak każdy inny, LEGO Marvel’s Avengers Download  został przygotowany dla Was wszystkich. Bez względu na to, jakimi umiejętnościami dysponujecie, na pewno poradzicie sobie z instalacją tej gry, za pomocą naszego narzędzia. Nasze instalatory cechuje przeogromna przystępność oraz łatwość obsługi. Dzięki nam, co raz więcej graczy, może cieszyć się nieograniczonym dostępem do wielu gier.

Na koniec chcielibyśmy przedstawić Wam minimalne wymagania techniczne, które musi spełniać Twój komputer, abyś bez problemu mógł cieszyć się tym tytułem i ilości 30 kratek na sekundę.

Wymagania minimalne:
– Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8 GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
– Karta graficzna GeForce 7600 GS lub AMD Radeon X1950 Pro
– 2 GB Pamięci RAM
– System operacyjny Windows 7
– 10 GB Wolnego miejsca na dysku twardym

Nasz ocena gry: 7/10

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

1 Komentarz

  • nikodem 15 maja 2016

    ta gra jest fajna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *