Nowości Pełna Wersja

LEGO City Undercover Download Pełna Wersja PC

LEGO City Undercover Download Pełna Wersja PC

LEGO City Undercover Download Pełna Wersja PC dokładne informacje o grze oraz recenzja i szczegółowy opis:

LEGO City Undercover Download  to przygodowa gra z sandboxowym (otwartym) światem. Producentem gry jest TT Fusion, natomiast wydawca Warner Bros Internactive Entertainment. Gra swoją premierę miała w 2013 roku. Omawiany tytuł posiada wiele wersji językowych w tym wersję polską z dubbingiem. Na naszej stronie dowiesz się tego, jak i gdzie pobrać LEGO City Undercover Download oraz zapoznasz się z przebiegiem instalacji krok po kroku. Czym jest LEGO City Undercover? Jak już zapowiedzieliśmy powyżej, jest to gra przygodowa, w której wcielamy się w rolę oficera policji, Chase’a McCaina.

LEGO City Undercover Pełna Wersja PC LEGO City Undercover Download

Tytułowe miasto, do którego trafiliśmy składa się z ok. 20 dzielnic, każda z nich skupia naszą uwagę na innym problemie. Dodatkowo w każdej dzielnicy otrzymamy nowe misje, które przybliża nas do wykonania naszego głównego celu. Jest nim pojmanie kryminalisty Rexa Fury’ego. Na naszej drodze oczywiście będą pojawiać się inni przestępcy a naszym zadaniem jest schwytać każdego, kto łamie prawo. To, co jest bardzo charakterystyczne dla produkcji to możliwość pracy pod „przykrywką”. Mamy tutaj możliwość przyłączenia się do mafijnych szeregów. W grze poruszać możemy się zarówno pieszo, jak i za pomocą przeróżnych pojazdów. Wyróżniamy tutaj samochody, samoloty, śmigłowce, łódki oraz jachty. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na bardzo rozwinięty system poruszania się pieszo. Dzięki temu w każdym momencie, gdy napotkamy przeszkode możemy ją bez problemu przeskoczyć. Wraz z postępem kampanii odblokowujemy kolejne stroje, za pomocą których będziemy mogli się wcielić w nową rolę.

LEGO City Undercover Download więcej informacji oraz wymagania:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jak to już się przyjęło w grach z serii LEGO walka ma duży wpływ na naszą rozgrywkę. Możemy walczyć z napotkanymi przeciwnikami zarówno na pięści, jak i za pomocą broni. Za każdą misję, którą wykonamy dostajemy pewną walutę. Dzięki temu jesteśmy w stanie zakupić kolejne pojazdy oraz klocki, za pomocą których zbudować możemy pewne obiekty jak np. lądowisko. LEGO City Undercover Download daje nam grę, gdzie do złudzenia mechaniką przypomina nam takie znane tytuły jak GTA. Grafika w grze robi naprawdę duże wrażenie a płynność rozgrywki zapewnia nam unikalny silnik, który znamy z poprzednich części serii LEGO. Dopracowane szczegóły oraz ich intensywność sprawią, że nawet najbardziej wymagający gracze będą zadowoleni. Ciekawostką jest, że LEGO City Undercover Download powstało w dniu premiery jedynie na urządzenie Nintendo Wii U. Po wielu latach twórcy widząc sukces wersji na Wii postanowili przenieść historię także na inne platformy w tym PC. Gra dostępna jest jedynie w trybie gry single player, czyli dla pojedynczego gracza.

Dlaczego warto pobrać grę z naszej strony? Jako jedyni posiadamy autorski projekt, który oferuję wam tą świetną grę za darmo. Wszystkie aktualizacje, które wychodzą, będą na bieżąco wgrywane do podstawowej wersji gry do jakiej uzyskacie dostęp. Instalator, który pobieracie posiada wiele ciekawych funkcji, między innymi jest tu możliwość instalacji gry na wielu urządzeniach jednocześnie. Nasza aplikacja LEGO City Undercover Download dodatkowo ma możliwość gry wieloplatformowej, czyli postęp z gry na PC będzie możliwy do odtworzenia na np konsoli. Instalacja gry nie potrwa długo, chociaż jak wiadomo jest ona uwarunkowana od mocy obliczeniowej Twojego urządzenia. Sam instalator skonstruowany jest tak, aby każdy poradził sobie z instalacją. Interfejs aplikacji posiada wiele języków a cały przebieg instalacji jest widoczny na ekranie i od nas wymaga jedynie postępowania zgodnie z instrukcjami.

Minimalne wymagania systemowe dla LEGO City Undercover Pobierz PC :

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Karta Graficzna: 256 MB GeForce 7600 Gs/ Radeon HD 1950

Dysk HDD: 10 GB

System operacyjny: Windows XP/ Vista/ 7/ 8

Rekomendowane wymagania systemowe dla gry:

Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz lub lepszy

Pamięć RAM: 4 GB

Karta Graficzna: 1 GB GeForce GTX 480 lub Radeon HD 5850

Dysk HDD: 10 GB

System operacyjny: Windows XP/ Vista/ 7/ 8

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

1 Komentarz

  • marcel 16 sierpnia 2017

    dział polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *