Nowości Pełna Wersja

Layers of Fear Download Pełna Wersja PC

Layers of Fear Pełna Wersja PC

Layers of Fear Download Informacje o grze oraz nasza opinia na temat gry:

Witajcie, trafiliście na najlepszą stronę w Internecie, dzięki której będziecie mogli zagrać w najnowsze i najbardziej interesujące gry, jakie pojawiają się na rynku. Udostępniamy mnóstwo przeróżnych tytułów, dlatego mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Layers of Fear Download
Dziś coś specjalnego, prawdopodobnie nie każdy z Was odnajdzie się w tej grze, ale każdy może spróbować. Jest to tytuł przeznaczony dla wąskiej grupy graczy, którzy doskonale wiedzą, czego potrzebują. Psychologiczny horror, jaki został zaprojektowany przez Bloober Team, jest wymagającą grą, ale na pewno znajdzie on sporą grupę fanów. Layers of Fear Download to prosty w obsłudze instalator, z którego może skorzystać każdy z Was. Bardzo gorąco Was do tego zachęcamy, ale jednocześnie uprzedzamy, że gra kierowana jest do graczy, o mocnych nerwach.

Trailer:

Głównym bohaterem gry Layers of Fear jest malarz, którego celem jest stworzenie największego w jego życiu dzieła. Z pozoru prozaiczna fabuła, okazuje się wciągająca, ponieważ w celu odnalezienia elementów niezbędnych do stworzenia obrazu, dowiadujemy się ciekawych faktów. Przede wszystkim okazuje się, że główny bohater ma duże problemy psychiczne, niektóre obrazy w grze, zamieniają się w wydarzenia z przeszłości. Będziecie mieli również możliwość przeglądania notatek znalezionych na terenie domu malarza oraz kompletowania wiedzy o nim samym, ponieważ w czasie rozgrywki będzie się on z nami dzielił swoimi wspomnieniami. Jeżeli kręcą Cię zagadki, a w dodatku tłem do nich jest horror to świetnie wstrzelisz się w realia tej gry. Świetnym elementem gry, jest możliwość wchodzenia w interakcję z przedmiotami, oraz potrzeba rozwiązywania niektórych zagadnień w sposób logiczny. Ostatnim aspektem, o jakim opowiemy, jest ciągłe napięcie, pod jakim na pewno będziecie się znajdować w czasie gry. Wystarczy, że ściągniesz na swój komputer instalator Layers of Fear Download a spojrzysz na gry komputerowe z zupełnie innej strony. Całą mroczną atmosferę pomaga utrzymać genialna ścieżka dźwiękowa oraz szczegółowo dopracowana grafika, której jakość, zależy oczywiście od mocy Waszych komputerów. Twórcy naprawdę postarali się o to, aby gracze przeżywali tę grę tak, jakby oni sami znaleźli się w umyśle głównego bohatera.

Layers of Fear Download Pełna Wersja Gry na pc tylko i wyłącznie tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Korzystanie z Layers of Fear Download nie jest absolutnie żadną trudnością, nawet jeśli nie do końca sobie radzisz z instalacją gier czy programów, w tym wypadku nie będziesz miał kłopotów. Aplikacja zrobi wszystko sama za siebie, Ty będziesz musiał tylko wybrać miejsce na dysku, w jakim ma być zainstalowana gra, a reszta zrobi się praktycznie sama. Zapomnij o ściąganiu i wklejaniu pliku Crack, czy szukania klucza CD do gry, nasze instalatory są projektowane tak, abyś nie musiał się męczyć z takim rzeczami. Zależy nam na tym, abyś mógł cieszyć się grą bez żadnych kłopotów.
Jeżeli nasza propozycja Cię zainteresowała i masz zamiar skorzystać z Layers of Fear Pobierz , to sprawdź najpierw wymagania sprzętowe.

Nasza Opinia Gry 9/10 naprawdę warta uwagi.

Wymagania minimalne:
– Procesor Intel Core 2 Quad Q8400 2.66 GHz
– Karta graficzna GeForce GTX 550 1 GB
– 4 GB pamięci RAM
– 3 GB wolnej pamięci na dysku twardym
– System operacyjny Windows 7
Wymagania rekomendowane:
– Procesor Intel Core i5 3470 3.2 GHz
– 4 GB pamięci RAM
– karta graficzna 3 GB GeForce 660 Ti
– System operacyjny i wolna pamięć na dysku taka sama jak w przypadku wymagań minimalnych

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *