0

Layers of Fear 2 Download PC – Pobierz – Pełna Wersja

Layers of Fear 2 Download PC – Pobierz z linku poniżej :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Layers of Fear 2 Download PC - Pobierz - Pełna Wersja

Drodzy gracze, czy zastanawialiście się kiedyś jak interesujące gry wydają niezależni producenci gier komputerowych? Coraz więcej pojawia się tytułów, które przygotowane zostały ekskluzywnie dla konsoli konsol lub na PC. Podobnie jest w przypadku gry Layers of Fear, jednej z najczęściej granych i najlepiej ocenianych produkcji – oczywiście zaraz po takich tytułach jak Grand Theft Auto, FIFA, Red Dead Redemption 2, Resident Evil 2, czy SoulCalibur. Layers of Fear 2 Download PC to nasza propozycja dla najbardziej doświadczonych graczy, którzy chcieliby zapoznać się z tym niezwykle atrakcyjnym tytułem na komputerach osobistych. Z powodów oczywistych, gra miała swoją premierę na wielu platformach, w tym również na PC. Oczywiście dzięki instalatorowi Layers of Fear 2 Download, możliwe jest wzięcie udziału w rozgrywki na własnym blaszaku. Dowiedz się już teraz czegoś ciekawego o samej grze oraz o producenci, zanim zdecydujesz się na skorzystanie z naszego instalatora!

Fabuła gry oraz producent

Producentem gry jest studio Bloober Team, które nie jest bardzo znane w świecie gier. Jest to spowodowane tym, że jest to niszowe studio pochodzące z Polski, które do tej pory odpowiedzialne było za projekty takich produkcji jak A-Men 2 oraz BRAWL. Tym razem postanowili nam przygotować bardzo atrakcyjnie i nietuzinkowo wyprodukowany tytuł, który jest kontynuacją pierwszej części, i gdzie przyjdzie graczowi zmierzyć się z wieloma koszmarami.

Gra pochodzi z gatunku psychodelicznych horrorów. Oznacza to, że nie jest to typowa gra wypełniona tak zwanymi jump scare’ami. Wręcz przeciwnie, twórcy postanowili skupić się na przygotowaniu ponadprzeciętnego środowiska oraz atmosfery. Udało im się to osiągnąć nie tylko audiowizualnymi aspektami, o których opowiemy później, ale również dzięki historii. Wcielamy się tutaj w postać artysty, który cierpi na bliżej nieokreślone choroby psychiczne. Przechadzając się po okręcie, odkrywamy coraz to mroczniejsze sekrety statku oraz samego głównego bohatera. Warto zatem przetestować Layers of Fear Pobierz PC i sprawdzić jak ta gra wygląda i czy rzeczywiście przygoda jest tak straszliwa, na jaką producenci ją kreują.

Layers of Fear 2 Download PC - Pobierz
Layers of Fear 2 Download

Layers of Fear 2 Download PC Mechanika gry :

Grę przygotowaną wykorzystując perspektywę pierwszoosobową, a całość ma charakter eksploracyjny. Oznacza to, że w dużej mierze gra będzie skupiać się, jak z resztą wspomnieliśmy o tym wcześniej, na odkrywaniu coraz to nowszych pomieszczeń w statku, wcielając się tym razem nie w malarza, lecz w reżysera chcącego zakończyć swój film. Warto odnotować, że gra w swoim wykonaniu przypomina Amnezję: Mroczny Obłęd. Mowa tutaj o sposobie interakcji z przedmiotami. Oczywiście nie jest to kalka Amnezji – twórcy wprowadzili wiele innowacyjnych rozwiązań, które urozmaicają mechanikę i sprawiają, że jest ona ponadprzeciętna.

Gameplay :

O ile gra w głównej mierze bazuje na odpowiednio przygotowanej atmosferze i ilość straszaków została ograniczona, tak raz na jakiś czas się pojawiają, przez co nawet najwytrwalsi gracze będą musieli w pewnym momencie uznać wyższość gry i choć na chwilę zastopować rozgrywkę. Jeżeli chciałbyś przekonać się na własnej skórze jak ta gra wygląda, to Download Layers of Fear 2 Pobierz PC będzie rozwiązaniem, które z pewnością spodoba się tobie oraz twoim przyjaciołom!

Layers of Fear 2 Crack

Tryby gry

Jak to zazwyczaj bywa w przypadkach przygodowych gier z gatunku horrorów, gra oferuje jedynie tryb jednoosobowy. Jest to oczywiście spowodowane nie tylko ograniczeniami budżetowymi, ale również samym rodzajem rozgrywki. Ciężko byłoby przedstawić grę wieloosobową, w której tak naprawdę głównym tematem jest fabuła oraz samotność głównego bohatera. Nie oznacza to jednak, że będziemy się nudzić. Korzystając z instalatora Layers of Fear 2 Download PL, będziemy mogli zapoznać się z kompletną wersją gry oraz sprawdzić jak dużo godzin tryb gry jednoosobowy oferuje. Warto również pamiętać, że w przypadku kampanii, należy również zwrócić uwagę na dodatkowe przedmioty uzupełniające naszą fabułę!

Kwestie techniczne

Gra nie jest najnowocześniejszym cudem techniki, a więc jej wymagania nie są tak wygórowane, jak w przypadku innych gier AAA. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy mieć żadnych problemów podczas grania, gdyż mnogość detali oraz efekty specjalne, które niejednokrotnie zaskoczą każdego gracza, podniosą przy okazji wymagania gry.

Wymagania minimalne Layers of Fear 2 Download :

– Procesor Intel Core i3-560 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 805

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 360X

– Pamięć RAM 6 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-4670K 3.4GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580 8GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Layers of Fear 2 Download PC
 • Layers of Fear 2 Torrent
 • Layers of Fear 2 Crack
 • Telecharger Layers of Fear 2 Version Complete
 • Layers of Fear 2 Recenzja

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *