Nowości Pełna Wersja Pozostałe

Kursk Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja – Pobierz

Kursk Download PC Pełna Wersja Gry - Recenzja - Pobierz

Kursk Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja – Pobierz nasza opinia oraz informacje:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witamy na naszej stronie, dzisiejszy artykuł traktuje o Kursk Download PC  , czyli o instalatorze gry Kursk. Instalator ten został zaprojektowany przez nasz zespół od podstaw i gwarantuje pełen dostęp do oficjalnej wersji gry. Aby zainstalować grę Kursk na swoim komputerze należy pobrać nasz instalator Kursk Download i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Instalacja jest prosta i intuicyjna a dostępny interfejs jest w języku polskim lub angielskim. Warto zaznaczyć, że długość procesu instalacji uzależniona jest jedynie od sprzętu jakim dysponujemy. Kursk Download współpracuje bezproblemowo z każdym systemem operacyjnym. Należy jednak zapoznać się z wymaganiami systemowymi, jakie potrzebne są do poprawnego uruchomienia gry. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi wątkami artykułu oraz do pobrania instalatora z naszej strony.

Fabuła

Kursk, to pierwszoosobowa gra przygodowa, która powstała z inicjatywy katowickiego studia Jujubee. Twórcy na swoim koncie mają rozpoznawalne produkcje takie seria Flashout czy Spellcrafter. Tym razem studio wprowadza nas w tajemniczy świat, gdzie fabuła koncentruje się wokół katastrofy rosyjskiego okrętu podwodnego z napędem jądrowym, K-141 „Kursk”. Tytułowy okręt w tajemniczych okolicznościach zatonął w sierpniu, 2000 roku na Morzu Barentsa. Podczas katastrofy zginęło 118 członków załogi a wersje wydarzeń dalej są różne. Co stało się na statku? Dlaczego okręt zatonął i kto lub co zawiniło? Na te jak i na inne nurtujące pytania musimy poszukać odpowiedzi na statku, wcielać się w szpiega. Pamiętajmy, że na statku jest 118 członków załogi a każdy z nich może stanowić być dla nas na wagę złota. Jeśli chciałbyś poznać prawdę, skorzystaj z o Kursk Pełna Wersja PC !

Kursk Download PC Kursk Download

Mechanika gry

Kursk w wersji na komputery osobiste jak i konsole 8 generacji prezentowany jest z perspektywy pierwszej osoby. Podczas rozgrywki musimy szukać jak najwięcej wskazówek, które pomogą nam poznać przyczyny zatonięcia okrętu. W grze wcielamy się w szpiega, który został wysłany na okręt Kursk. Już na początku rozgrywki naszym zadaniem jest wydostanie się z kajuty chwile po wybuchu. Podczas gry musimy prowadzić dialogi, poszukiwać dokumentów lub innych poszlak a także po prostu przeżyć w tonącym statku. W grze występują misje główne oraz poboczne, które pozwalają nam jeszcze lepiej zgłębić tajemnice skrywane na okręcie. Kursk oferuje bardzo dopracowane dialogi, które odgrywają istotną rolę podczas rozgrywki, warto zatem spróbować wczuć się w historię i poukładać ją w całość. Gra ma charakter liniowy jednak wiele decyzji determinuje to jak zakończy się rozgrywka, ta bowiem oferuje aż 3 różne zakończenia. Twórcy gwarantują rozgrywkę na wiele godzin gry a dzięki rozbudowanemu wątkowi głównemu i różnych zakończeniach grę możemy przejść wiele razy.

Kursk Download PC Trailer:

Tryby gry

Dzięki o Kursk Download możliwe będzie przetestowanie każdej opcji w trybie. Twórcy zaprojektowali Kursk wyłącznie w trybie dla jednego gracza. Jest to spowodowane przede wszystkim ogromnym naciskiem na fabułę. Rozgrywka choć ma charakter przygodowy ma specyficzny klimat szpiegowski. Wymaga od gracza sprytu oraz umiejętności słuchania i logicznego myślenia. Wątki łączą się ze sobą w całość, która tworzy obraz tego co naprawdę wydarzyło się tego dnia. Dzięki temu, że twórcy nie wprowadzili trybu dla wielu graczy tryb fabularny został dopracowany w 100%. Przekłada się to oczywiście na brak błędów oraz spójną, logiczną całość.

Kwestie techniczne

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Instalator Kursk Download  jak już wspomnieliśmy jest kompatybilny z każdym systemem, do jego działania nie trzeba instalować programów wspomagających. Sama gra natomiast ze względu na wysoka jakość oprawy graficznej oraz zaimplementowanemu silnikowi ma specyficzne wymagania sprzętowe. Warto przed pobraniem gry sprawdzić czy nasz komputer podoła temu tytułowi. Nawet jeżeli nie spełniamy rekomendowanych specyfikacji to koniecznie pobierz grę i uruchom w trybie z najniższymi, dostępnymi parametrami wpływającymi na grafikę i płynność gry. W trakcie rozgrywki towarzyszyć nam będzie świetnie skomponowany soundtrack, który dodaje grze niesamowitego klimatu i tajemniczości. Oprawa graficzna robi duże wrażenie i jak na tak małe studio trzeba przyznać, że zostało włożone w produkcje wiele serca. Wszystko to przekłada się na ogromny sukces produkcji i tak pozytywny odbiór użytkowników na całym świecie.

Minimalne wymagania:

– Procesor dwurdzeniowy o taktowaniu 3.2 GHz firmy Intel lub AMD,

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 670 lub AMD Radeon R9 380

– Pamięć RAM 8 GB,

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy,

– Kompatybilność z DirectX 11,

– 12 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania:

– Procesor czterordzeniowy o taktowaniu 3.4 GHz,

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1080 lub AMD Radeon RX Vega

– Pamięć RAM 12 GB

– System operacyjny Windows 10 64 bitowy

– Kompatybilność z DirectX 12,

– 12 GB wolnego miejsca na dysku twardym,

 

  • Kursk Download PC
  • Kursk Pełna Wersja
  • Kursk Torrent
  • Download Kursk Pełna Wersja
  • Kursk Crack

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *