Nowości Pełna Wersja

Kona Download Pełna Wersja PC

Kona Download Pełna Wersja PC

Kona Download Pełna Wersja PC dostępna już z linków poniżej , pobrać możecie już teraz za darmo tylko tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witamy, w dzisiejszym artykule dowiesz się czym jest instalator Kona Download oraz ciekawych informacji na temat gry Kona. Studio Parabole wydało swoją najnowszą grę, która stanowi połączenie survivalu z przygodówką. Gra dostępna do pobrania będzie w wielu językach, w tym oczywiście język polski wraz z lektorem. Zapoznaj się wpierw z krótką recenzją gry oraz podstawowymi informacjami o niej. Kona Download przenosi nas w lata 60 oraz 70 XX wieku. Trafiamy do kanadyjskich gór na zlecenie pewnego wpływowego mężczyzny, który jest właścicielem najbardziej wpływowych kopalni na terenie prowincji. Zgłasza się on do prywatnego detektywa, w którego rolę wcielisz się własnie Ty. Wracając do fabuły, naszym zadaniem na początku jest okrycie kto stoi za zniszczeniem domu bogacza, jednak kiedy pojawiamy się na miejscu okazuje się ze nasz pracodawca zaginał. Co ciekawe wraz z nim zniknęła cała ludność osady. Właśnie w tym momencie nasz bohater, prywatny detektyw Carl Faubert obejmuje za cel wyjaśnienie tego co miało miejsce w rejonach prowincji Quebec. Jako iż nasz bohater jest weteranem wojennym jest bardzo dobrze wyszkolony i posiada dużo doświadczenia w walce oraz survivalu. Niestety obszar, w jaki trafił, jest pokryty śniegiem, a niskie temperatury znacznie utrudniają pracę oraz przeżycie, dlatego musisz postarać się, aby ciągle dostarczać bohaterowi źródło ciepła. Dbać o to, aby nie umarł z głodu oraz fotografować najważniejsze poszlaki.

Kona Pełna Wersja PC Kona Download

Nasz bohater wszystkie ważniejsze wydarzenia w trakcie poszukiwań zapisuje w swoim podręcznym notatniku. Ciekawy jest system wspomnień, który został zaimplementowany w grze. Po zgromadzeniu pewnych informacji oraz zdjęć czy odnalezieniu odpowiednich przedmiotów jesteśmy w stanie odtworzyć sceny z przeszłości. Dzięki temu właśnie odkryjemy co tak naprawde stało się w tym miejscu. W grze poruszać się możemy nie tylko pieszo, ale i samochodem, który możemy oczywiście tankować, by mógł przejechać kolejne kilometry. Tak jak już wspomnieliśmy w grze występuje broń, jednak jest bardzo trudna do zdobycia. W każdym momencie gry możemy być jednak zaatakowani przez zwierzęta oraz tajemnicze istoty z opowieści czy miejscowych legend. Przeważnie aż do uzyskania odpowiedniego ekwipunku zalecamy unikać konfrontacji oraz bezpośrednich starć. Grafika w grze robi wielkie wrażenie, jak na małe studio naprawdę infrastruktura oraz całe otoczenie wydaje się dopracowane bardzo szczegółowo. Gra Kona Download dostępna jest jedynie w trybie gry single player co uniemożliwią rozgrywkę z innymi graczami a sam tytuł zalecany jest od lat 16.

Kona Pełna Wersja PC Wymagania gry:

Instalator, do którego uzyskasz dostęp za kilka chwil pozwoli Ci na darmową instalacje gry Kona Download z pełnym pakietem uaktualnień. Instalacja jest prosta i przyjemna, wystarczy postępować zgodnie z komunikatami zawartymi na ekranie procesu instalacji. Warto podkreślić, że nie wymagamy aktualizacji sterowników oraz instalacji dodatkowego oprogramowania. Z uwagi na Twoje bezpieczeństwo nie musisz uruchamiać gry ani instalatora przez funkcję administratora. Pamiętaj, że jako profesjonalny serwis oferujemy tylko zweryfikowane i autorskie pliki, które zawsze są wolne od wirusów oraz szkodliwych malware. Pliki pobierasz zawsze z największą prędkościa, na jaką zezwala Twoje łącze internetowe. W razie problemów prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym działem pomocy a na pewno w krótkim czasie rozwiążemy napotkany problem. Przed pobraniem gry na swój komputer zalecamy zapoznać się z wymaganiami potrzebnymi, by uruchomić grę oraz z rekomendowanymi.

Kona Download minimalne wymagania systemowe dla niskich ustawień:

System: Windows Vista 64-bit

Procesor: Intel Core i5 2.0 GHz lub Procesor Intel® Core™ i7 6820HK

Pamięć RAM: 4 GB RAM

Karta Graficzna: 1 GB GeForce 460 GT lub lepsza

Miejsce na dysku: 4 GB

Kona Download zalecane wymagania systemowe dla wysokich ustawień:

System: Windows 7 64-bit, Windows 8, 8.1/ Windows 10

Procesor: Intel Core i5-2500k lub Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ

Pamięć RAM: 8 GB RAM

Karta Graficzna: Geforce GTX 660 1 GB lub Radeon HD 7850

Miejsce na dysku: 6 GB

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *