0

Kingdom Come Deliverance Download PC Pełna Wersja

Kingdom Come Deliverance Download PC Pełna Wersja

Kingdom Come Deliverance Download PC Pełna Wersja dostępna już dla was , możecie pobrać grę z instalatora poniżej proces instalacji jak i pobierania gry jest banalnie prosty:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj na naszej stronie! W dzisiejszym artykule prezentujemy nasz najnowszy produkt, jakim jest instalator Kingdom Come Deliverance Download . Instalator ten został zaprojektowany z myślą o wszystkich użytkownikach naszego serwisu. Omawiany instalator posiada język polski oraz angielski, co stanowczo usprawnia instalacje. Warto zwrócić uwagę, że sam proces instalacji jest bardzo prosty i każdy bez problemów poradzi sobie z instalacją gry na swoim komputerze. Instalator jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows, działa także na MAC lub na Linuxie. Długość instalacji gry Kingdom Come Deliverance jest w pełni uzależniona od specyfikacji Twojego komputera i może zając od kilku minut do nawet kilkudziesięciu. Zalecamy cierpliwość oraz postępowanie z wytycznymi, które ukazują się na ekranie instalacji.

Fabuła

Fabuła gry Kingdom Come Deliverance została osadzona w Europie Środkowej na początku XV wieku. W rozgrywce wcielamy się w rolę syna kowala, którego imię to Henry. Kiedy Henry był jeszcze chłopcem, jego wioska została zniszczona, a mieszkańcy, którzy nie uciekli – zostali zamordowani. Bohater obiecał ojcu, że dokona zemsty. Fabuła gwarantuje nam zabawę na wiele godzin gry, a dodatkowe misje poboczne sprawiają, że chociaż na chwile możemy odpocząć od głównego wątku. Jako wojownik kierowany chęcią zemsty będziemy brać udział w bitwach historycznych. Jednak nie tylko pole bitwy nam zagraża. Polityka, ciągłe intrygi z tym też będzie musiał zmierzyć się nasz bohater. W trakcie naszej przygody nie spotkamy się z żadnymi fikcyjnymi bitwami, potworami czy demonami. Jeśli chcesz przetestować scenariusz, skorzystaj z Kingdom Come Deliverance Download ! Całość fabuły została oparta na historii Europy Środkowej XV wieku, a dokładniej 1403 roku.

Kingdom Come Deliverance Download

Kingdom Come Deliverance Download PC

Mechanika

Kingdom Come Deliverance Download PC oferuje nam rozgrywkę na najwyższym poziomie. Gra, którą otrzymamy w wersji na komputery osobiste do bólu przypomina najlepsze RPGi. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, co jest charakterystyczne dla gier RPG i MMO. Na starcie rozgrywki możemy wybrać ścieżkę rozwoju bohatera oraz sprecyzować klasę w zależności od naszych planów lub upodobań. Do wyboru mamy wojownika, złodzieja oraz wiele innych klas.

Dodatkowo, skupić się musimy na rozwoju naszych umiejętności oraz rzemiosła. Dbać musimy o cztery czynniki takie jak zdrowie, głód, kondycja oraz senność. Każdą umiejętność rozwijać możemy poprzez czytanie książek, rozmowę z napotkanymi nauczycielami oraz misjami głównymi i pobocznymi. Nasz bohater posiada ekwipunek, który wraz z postępem gry będziemy rozwijać. System ekwipunku, czyli wyposażenia jest bardzo zaawansowany i rozbudowany. Postać założyć może jednocześnie aż 16 przedmiotów, które mogą nakładać się na siebie generując nowy wygląd oraz właściwości. Nasz ekwipunek zmieniać możemy często, korzystając ze skradzionego ekwipunku wojownika, straży czy bandytów. Możemy również korzystać z systemu rzemiosła by stworzyć samemu dany element ekwipunku. Czasem wymagać to może dużego wkładu czasu oraz surowców, ale również i punktów umiejętności na odpowiednim poziomie.

Kingdom Come Deliverance Pobierz PC

Kingdom Come Deliverance Download Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Kingdom Come Deliverance Download PC to instalator, który oferuje nam jedynie tryb dla jednego gracza, tak jak sama gra. Nie ma jednak czym się martwić na zapas. Twórcy stworzyli bardzo ciekawy otwarty, sandboxowy świat, w którym spotkać możemy w każdej chwili postacie AI, które charakteryzują się wysoką inteligencją. Studio bardzo skupiło się na tym aspekcie i oferuje nam mieszkańców, którzy posiadają zaawansowane mechanizmy obrony, wiele dialogów nawiązujących do okoliczności oraz np. warunków atmosferycznych. Na zachowanie każdej postaci możemy mieć wpływ poprzez ubiór, dialog oraz wiele innych czynników.

Kingdom Come Deliverance Torrent

Kwestie techniczne

Kingdom Come Deliverance Download  to instalator, który nie wymaga dodatkowego oprogramowania, aby działał poprawnie. Twórcy gry Kingdom Come Deliverance mogą jednak wymagać aktualizacji posiadanego oprogramowania bądź poszczególnych programów ze względu na wymagania techniczne. Gra działa na bardzo zaawansowanym silniku, który wykorzystywany był w tak znanych produkcjach, jak Crysis, czyli CryEngine 3. Dzięki implementacji takiego silnika twórcom udało się stworzyć naprawdę ciekawy średniowieczny świat, który charakteryzuje się świetną oprawą graficzną. Całość dopełnia ścieżka dźwiękowa, która jeszcze lepiej oddaje średniowieczny klimat przedstawianego świata. Zalecamy zapoznać się na stronie producenta z wymaganiami technicznymi minimalnymi oraz rekomendowanymi przez Warhorse Studios.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 940

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870

– Pamięć RAM 6 GB

– Sysyem operacyjny Windiws 7 64 bitowy,

– Kompatybilność z DX 11

– 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD.

Wymagania rekomendowane dla Kingdom Come Deliverance Download PC:

– Procesor Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub AMD FX-8350

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580 4GB

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Kingdom Come Deliverance Download PC
  • Kingdom Come Deliverance Download
  • Kingdom Come Deliverance Torrent
  • Kingdom Come Deliverance Utorrent
  • Kingdom Come Deliverance Pełna Wersja PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *