0

Killing Floor 2 Download Pełna Wersja PC | Killing Floor 2 Pobierz

Killing Floor 2 Download Pełna Wersja PC

Killing Floor 2 Download Informacje na temat gry oraz naszego instalatora:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Nie musicie przejmować się tym, iż gra, którą za chwile Wam przedstawimy, jest sieciówką, czyli wymaga połączenia z internetem, ponieważ Killing Floor 2 Download  został przez nas tak dopracowany, że bez problemu będziecie mogli grać w internecie ze swoimi znajomymi, posiadając nieoryginalną wersje gry, właśnie taką, jaką możecie pobrać u nas.

Killing Floor 2 Download Killing Floor 2 Pobierz

To wszystkie dzięki temu, iż produkt ten posiada stosowne usprawnienia, takie jak AntiBan Script, który uniemożliwi zbanowanie waszego konta, lub wyrzucenie Was z rozgrywki przez jakiś system wyhaczający graczy, posiadających nieoryginalną wersję gry. Kiedy zdecydowaliśmy się na pracę nad tym produktem, wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, mimo to, uparliśmy się, a efektem naszej wzmożonej pracy, jest właśnie Killing Floor 2 Download . Jeżeli lubisz się bać, jednocześnie stawiając czoła wyzwaniu, po prostu musisz skorzystać z tego instalatora. Po kilku chwilach od ściągnięcia będziesz mógł razem ze swoimi znajomymi budować umocnienia i szykować się do odparcia szaleńczych szturmów zmutowanych potworów. Wisienką na torcie w tej grze, jest system rozwoju. Będziecie mogli dbać o rozwój swojej postaci, a zdobywanie kolejnych poziomów pozwoli Wam na odblokowywanie szczególnych predyspozycji.

Killing Floor 2 Pełna Wersja PC

Killing Floor 2 Download Wymagania sprzętowe i nasza opinia:

Killing Floor 2 jest doskonałą grą dla fanów gier zombie, które zagościły jako tryby dodatkowe, chociażby w serii gier Call Of Duty. Chyba większość z Was przyzna, że walki z tymi potworami były naprawdę emocjonujące, przy tych meczach można było zasiedzieć się na naprawdę długo. Pierwsze fale nacierających, krwiożerczych zombie nie są dość wymagające, twórcy wymyślili to w ten sposób, aby każdy z graczy mógł się dobrze wczuć w klimat. Killing Floor 2 Download , czyli produkt, z którego jesteśmy szczerze dumni, pozwoli Wam, oraz Waszym przyjaciołom rozgrywać wspólne rundy, pełne adrenaliny, oraz dynamicznych sytuacji. Zadań w zespole nie zabraknie dla nikogo. Jako że pomiędzy szturmami tych stworów, będziecie musieli budować, lub odbudowywać swoje umocnienia, tak naprawdę wszystko zależy od poziomu waszego zgrania, i tego, jak podejdziecie do zadania. Jeśli opracujecie sobie odpowiednia taktykę, pozwoli Wam to na naprawdę długie przetrwanie w obliczu wyzwania, jakie postawi przed Wami Killing Floor 2. Cała gra jest horrorem, w którym za pomocą różnego typu broni, w brutalny sposób, likwidować będziemy coraz większe ilości mutantów. Istną wisienką na torcie, jest starcie z bossem pod koniec każdej z fal.

Uważamy że gra jest warta uwagi i oceniamy ją na 9/10. 

Bardzo dziękujemy za odwiedziny naszej strony, mamy nadzieję, że gra ta, pozwoli Wam troszkę milej spędzić Wasz wolny czas. Pamiętajcie, aby do rozgrywki zaprosić również waszych znajomych, ponieważ bez problemu możecie grać w sieci, korzystając z naszego instalatora. Przed pobraniem gry, sprawdźcie jeszcze wymagania sprzętowe, jakie stawia ta gra, abyście mieli pewność, że bez żadnych przeszkód ani zacinek, będziecie grać w jeden z najlepszych\, nadchodzących horrorów.

Wymagania Rekomendowane:
– Procesor Intel Core 2 Quad Q9550 2.83 GHz lub AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
– 4 GB Pamięci RAM
– Karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub Radeon HD 6950
– Wolna miejsce na dysku twardym 10 GB
– System Operacyjny Windows 7/8/8.1 64-bit

Wymagania Minimalne:
– Procesor Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz Phenom II X2 545 3.0 GHz
– 3 GB Pamięci RAM
– Karta Grafiki 1 GB GeForce GTS 250 lub Radeon HD 4830
– 10 GB Wolnego miejsca na dysku twardym
– System Operacyjny Windows 7/8.1 64-bit

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *