1

Jurassic World Evolution Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry – Recenzja Gry

Jurassic World Evolution Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry nasza recenzja , linki do jej pobrania oraz pełno przydatnych informacji poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj na naszej stronie na której dziś oferujemy Jurassic World Evolution Download PC , czyli instalator do tej wspaniałej gry. Przygotowany przez nasz zespół specjalistów projekt zagwarantuje CI permanentny dostęp do pełnej wersji gry Jurassic World Evolution. W artykule spróbujemy zarysować fabułę gry, mechanikę oraz omówimy kwestie techniczne tej produkcji. Instalator Jurassic World Evolution Download PL działa jak każdy standardowy instalator. Po uruchomieniu wystarczy wybrać ścieżkę docelową, czyli miejsce na dysku w którym chcemy utworzyć folder gry. Sam proces instalacji jest banalnie prosty i sprowadza się do wykonywania informacji widocznych na ekranie instalatora. Oferowany instalator jest w pełni kompatybilny z każdym systemem operacyjnym. Przed pobraniem instalatora warto upewnić się, że nasze łacze internetowe jest stabilne. W przypadku utraty połączenia podczas pobierana plików gry będziemy musieli rozpoczynać pobieranie od nowa.

Gameplay , zobacz jak wygląda gra:

Fabuła gry

Jurassic World Evolution to gra, która przenosi nas z świat znany nam z filmu Jurassic Park. Twórcy przenoszą gracza w niedaleką przyszłość w której to ludzkość potrafi odtworzyć DNA dinozaurów. W efekcie oczywiście dinozaury wracają do życia. Gra ma charakter strategiczny więc planowanie każdej akcji powinno być dla nas kluczowe. Gra swoją premierę na komputerach PC ma 12 czerwca 2018 roku. Dostępna będzie angielska jak i polska wersja językowa. Za produkcją stoi studio Frontier Developments, które to na swoim koncie posiada tak znane produkcje jak Planet Coaster, RollerCoaster Tycoon 3 czy LostWinds oraz wiele innych. Twórcy zapowiedzieli, że nie maja w planach umożliwienia graczom dzielenia się projektami parków. Jest to funkcja znana przede wszystkim z gry Planet Coaster tego studia. Wprowadzenie takiej funkcji z pewnością przyciągnęło by kolejnych graczy i umożliwiło by rozwój gry.

Jurassic World Evolution Download PC

Jurassic World Evolution Pobierz PC

Mechanika gry

Jurassic World Evolution to jak już wspomnieliśmy strategia ekonomiczna, która przenosi nas w świat science fiction rodem z filmu Jurassic Park. W grze wcielamy się w rolę zarządcy parku jurajskiego. Naszym głównym zadaniem jest powiększanie zainteresowania ludzi parkiem. Każde działania mają przynieść nam coraz większe fundusze na rozwój. Skupić się zatem trzeba na tym co się sprzedaje najlepiej. Prócz oczywistych działań pod publikę musimy dbać o nasz park zapewniając odwiedzającym nie tylko rozgrywkę ale także pożywienie, pamiątki i inne atrakcje. Najważniejsze zadanie jakie stoi przed zarządca parku to zapewnienie bezpieczeństwa każdemu odwiedzającemu. Dinozaury to nie są zwierzęta przystosowane do ludzi, stale musimy monitorować ich zachowanie oraz obserwować wpływ czynnika ludzkiego. Gra oferuje ciekawy system gdzie niektóre dinozaury wymagają specjalnych warunków a naszym zadaniem jest ich zapewnienie. Warto nadmienić, że gra nie posiada dodatkowego modelu pay2win.

Tryby gry

Jurassic World Evolution Ściagni

Gra Jurassic World Evolution oferuje rozgrywkę jedynie w trybie dla pojedynczego gracza. Warto jednak dodać, że dzięki temu jak wygląda gra mamy wrażenie, że w rozgrywce uczestniczy więcej niż jeden gracz. Nie mamy wpływu na niektóre czynniki losowe, które wywrócić mogą nasze życie do góry nogami. Taki mechanizm losowości zapewnia nam niebywała dawkę wrażeń w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Do gry nie wymagane jest stałe połączenie z Internetem, pozwala to na bezproblemowa grę w każdych warunkach. Gra ze względu na swoją mechanikę gwarantuje nam zabawę na długie godziny a możliwości modyfikacji naszego parku pozwolą nam wykazać się kreatywnością i pomysłowością.

Jurassic World Evolution Download PC – Pobierz Kwestie techniczne:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jurassic World Evolution Download czyli instalator do gry sam w sobie nie wymaga specjalistycznego sprzętu czy oprogramowania. Kwestie techniczne gry to jednak inny temat. Warto przyjrzeć się oferowanej trójwymiarowej grafice. Zaimplementowany w grze silnik graficzny pozwoli nam na rozgrywkę w wysokiej jakości zachowując przy tym płynność obrazu. Wysoki poziom nasycenia szczegółów otoczenia zrobi wrażenie nawet na najbardziej wybrednym graczu. Świetnie odwzorowane modele dinozaurów gwarantują rozgrywkę na najwyższym poziomie. Wiemy już, że gra oferuje świetne rozwiązania graficzne. Ścieżka dźwiękowa oferowana w grze pozwoli nam poczuć się jak w filmie. Efekty dźwiękowe, realistyczne odgłosy natury, przerażające dźwięki wydawane przez dinozaury – to wszystko oferuje Jurassic World Evolution. Przed pobraniem gry warto zaznajomić się z wymaganiami podstawowymi oraz rekomendowanymi dla tej produkcji. Znaleźć je można na stronie producenta gry. Jeżeli jesteś zadowolony z naszego instalatora Jurassic World Evolution Download PL to koniecznie podziel się z nim ze znajomymi by oni także mogli poczuć się jak w filmie.

Jurassic World Evolution Za darmo

Wymagania minimalne Jurassic World Evolution Download :

 • Procesor Intel Core i5-2300 2.8GHz lub AMD FX-4300
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 650 Ti lub AMD Radeon HD 7850
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane Pobierz Jurassic World Evolution Download :

 • Procesor Intel Core i7-4770 4-Core 3.4GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 980 4GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 12 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Pobierz Jurassic World Evolution Download
 • Jurassic World Evolution Download PC
 • Jurassic World Evolution Torrent
 • Jurassic World Evolution Pełna Wersja
 • Jurassic World Evolution Do Pobrania

PobierzGry24.pl

One Comment

 1. Mega fajna gra. Według mnie Jurassic World Evolution jest znacznie fajniejsze niż najnowsze SIMSy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *