Nowości Pełna Wersja

Hunting Simulator 2017 Download PC | Pobierz Grę PC

Hunting Simulator 2017 Download PC

Hunting Simulator 2017 Download PC | Pobierz Grę PC oczywiście tylko i wyłącznie tutaj:

Symulator polowania to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów, które pojawią się na komputery osobiste oraz konsole najnowszej generacji. Wcielenie się w myśliwego, który poluje na zwierzynę i zgarnia za to specjalne nagrody jest w końcu możliwe na pobierzgry24.pl dzięki Hunting Simulator 2017 Download PC !

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Fabuła gry

Samej fabuły z rozwiniętym wątkiem i scenariuszem nie ma. Ciężko bowiem określić jak dokładnie miałaby taka ścieżka się potoczyć. Możemy jedynie obserwować tutaj rozwijającą się karierę naszego bohatera, który to awansuje w hierarchii myśliwych i może wybierać się w coraz to groźniejsze i bardziej ekstremalne środowiska. Gra skupia się na myśliwym w nowoczesnym świecie, przez co symulator ten nie zapomniał o nowoczesnym sposobie polowania przy pomocy najnowocześniejszej technologii. O tym jednak w mechanice gry. Jeśli chcecie sprawdzić się w roli łowcy i zostać najlepszym myśliwym na świecie, to użyjcie Hunting Simulator 2017 Download i cieszcie się pełną wersją gry ze wszystkimi dodatkami!

Hunting Simulator 2017 Pobierz Grę PC

Mechanika gry

Jak zapewne się domyślacie, najważniejszym aspektem, który został jak najlepiej opracowany, jest oczywiście system polowania. Mamy tu na myśli nie tylko strzelanie z realistycznie odwzorowanych wiatrówek, strzelb, czy karabinów, ale również realistycznie poruszającą się zwierzynę, która odpowiednio reaguje na nasze poczynania. Same możliwości tropienia, które pozwolą nam w łatwiejszy sposób znaleźć oczekiwany przez nas okaz są szerokie i mają ogromny wpływ na naszą rozgrywkę. Należy również pamiętać o tym, żeby poruszać się cicho, tak jak w prawdziwym świecie, aby nie wystraszyć potencjalnej ofiary.

Jeśli chodzi o gatunki zwierząt, na które będziemy polować, to twórcy ze studia Neopica przygotowali dla nas bardzo dużo rozmaitości. Będziemy mogli skupić nasze działania na drapieżnikach lądowych, wodnych, ptakach oraz zwierzyny grubej i drobnej z równin. Autorzy wzięli pod uwagę występowanie danych zwierząt, co przełożyło się na wydanie dwunastu różnych map, które prezentują tak zróżnicowane środowiska jak na przykład, Alpy, stan Kolorado w Ameryce, lasy dębowe we Francji, czy nawet prowincja Alberta, która oferuje kanadyjską tajgę. Jeśli chcemy zobaczyć na własne oczy pięknie odwzorowane tereny, które są rozległe i z pewnością ciężko będzie je wszystkie zwiedzić, to zachęcamy do skorzystania z Hunting Simulator Download !

Do wyżej wymienionych zalet i funkcji, jakie Hunting Simulator nam dostarcza, warto również wspomnieć co nieco o arsenale oraz akcesoriach myśliwskich, które będziemy mogli wykorzystać. Gra dostarcza nam ogrom możliwości i nie ogranicza się jedynie do broni palnej. Oprócz korzystania z przeróżnych strzelb i karabinów, które oczywiście znalazły swoje odzwierciedlenie w prawdziwym życiu, gracz może wykorzystać również łuk lub kusze, aby w cichy sposób dorwać swoją ofiarę i nie wzbudzić podejrzeń fauny otaczającej nas do koła. Hunting Simulator D Pobierz PC to instalator, który oferuje wam wszystko, w tym każdą broń! Jednakże, oprócz broni, należy również zwrócić uwagę na dodatki, jakie nasz łowca może posiadać. Mowa tutaj o dronie, który pomoże nam śledzić każde zwierzę, specjalnych pułapkach, przynętach, a nawet wabików, które skuszą nawet najtrudniejszego do wytropienia zwierza.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Hunting Simulator 2017 Download PC | Pobierz Grę PC Tryby gry:

Hunting Simulator 2017 Download dostarcza dostęp do wszystkich trybów gry, a mamy ich tutaj dwa. Jeden to oczywiście tryb kampanii w grze pojedynczej, gdzie skupiamy nasza uwagę na stu misjach. Dadzą nam one osiągnięcia, odblokują dostęp do nowych terenów, oraz pozwolą zaktualizować nasze wyposażenie. Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy, mamy tu do czynienia z trybem kooperacyjnym, gdzie maksymalnie czterech graczy uczestniczy w jednej zabawie. Skupia się ona przede wszystkim na wspólnych polowaniach na groźniejsze drapieżniki na mniej przyjaznych terenach, ale są również osoby, które zmieniają kooperację w rywalizację, gdzie każdy osobno stara się upolować jak najlepszą zdobycz.

Kwestie techniczne

Gra została przygotowana na bazie silnika Unreal Engine 4. Silnik ten wykorzystywany jest w najnowszych, najbardziej zaawansowanych grach. Oznacza to, że możemy spodziewać się po nim pięknej grafiki oraz niesamowicie dopracowanych szczegółów. Świat gry zaskoczy nas swoim realizmem tak samo, jak zrobi to mechanika gry i sama rozgrywka. Jednakże, podniesie to wymagania gry, przez co Hunting Simulator 2017 Pobierz PC nie będzie dla wszystkich. Tak prezentują się wymagania minimalne:

Procesor Intel Core i3-2100, 3.10 GHz lub AMD Phenom II X4 940, 3.0 GHz

Karta graficzna NVidia GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 6870,

2 GB pamięci RAM

Kompatybilność z DX 11

System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy

17 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Hunting Simulator 2017 Download PC
  • Hunting Simulator 2017 Pełna Wersja PC
  • Hunting Simulator 2017 Torrent
  • Hunting Simulator 2017 Pobierz PC
  • Hunting Simulator 2017 Ściagni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *