1

Hunting Simulator 2 Download PC Pobierz

Hunting Simulator 2 Download PC Pobierz :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Symulatory najróżniejszych sportów na dobre zadomowiły się w kategorii najpopularniejszych gatunków gier na świecie. Nic więc dziwnego, że z dnia na dzień pojawiają się coraz to bardziej zaawansowane symulatory. Bardzo dobrym przykładem może być właśnie instalator Hunting Simulator 2 Download , który oferuje przepiękną oraz niesamowicie dopracowaną grę, w której wcielimy się w postać myśliwego. Gra gwarantuje nam przede wszystkim bardzo bogaty zestaw broni oraz realistycznie odwzorowane środowisko, bronie oraz samą mechanikę strzelania. Jeżeli i ty chciałbyś sprawdzić się w najnowszym dziele firmy Neopica, to przetestuj już dziś Hunting Simulator 2 Download PC .

Fabuła i co nieco o producencie

Hunting Simulator 2 to kontynuacja bardzo dobrze przyjętej gry z 2017 roku. Pierwsza odsłona symulatora myśliwego wprowadziła nas do bardzo nowoczesnego i niezwykle dopracowanego świata. W grze oczywiście nie mamy co liczyć na jakikolwiek scenariusz czy zaawansowaną fabułę. Jak sama nazwa wskazuje, jest to symulator, w którym będziemy polować na najróżniejsze zwierzęta.

Deweloperem odpowiedzialnym za tę grę jest firma Neopica. Jest to stosunkowo nowy zespół programistów, który pierwszą grę wydał na konsole Wii i NDS w 2010 roku. Była to America’s Next Top Model. Jednakże, dopiero wydana 2 lata temu pierwsza odsłona Hunting Simulator zaoferowała nam niezwykłą głębię, bardzo doprecyzowaną mechanikę oraz niezwykle wciągającą rozgrywkę. W ten sposób brak konkretnej fabuły nie jest aż tak ważne, jak w przypadku pozostałych tytułów. Brzmi interesująco? Sprawdź już teraz tę produkcję dzięki instalatorowi Hunting Simulator 2 Pobierz .

Mechanika gry i rozgrywka

Tak jak w poprzedniej części, grę będziemy mogli obserwować z widoku pierwszej osoby. Innymi słowy, jest to gra FPP. Nasza postać myśliwego może poruszać się po ogromnych obszarach amerykańskiego stanu Kolorado. Oprócz tego, będziemy mogli przemierzać teksańską pustynię, europejskie lasy, oraz szereg innych lokacji. Warto zauważyć, że wszystkie miejsca są typowymi sandboxami, czyli oferują ogromną swobodę oraz umożliwiają nam podejście do zwierzyny z jakiejkolwiek strony tylko zechcemy.

Twórcy upewnili się także, że będziemy mili zróżnicowaną ilość zwierząt do upolowania. Oznacza to, że spotkamy na naszej drodze ponad 30 gatunków zwierząt. Co ciekawe, autorzy mieli na uwadze zachowanie poszczególnych stworzeń w konkretnym środowisku. Oznacza to, że każdy gatunek charakteryzuje się innym, niezwykle realistycznym zachowaniem. Oprócz tego, w grze Hunting Simulator 2 mamy do czynienia z cyklem dnia i nocy, co oczywiście przekłada się także na występowanie konkretnych zwierząt. Brzmi atrakcyjnie? Hunting Simulator 2 Pełna Wersja pozwoli wam sprawdzić tę świetnie opracowaną produkcję.

Warto również pamiętać, że w grze do dyspozycji otrzymaliśmy ogromny zestaw wyposażenia myśliwskiego. Innymi słowy, oprócz standardowych broni myśliwskich jak Winchester, Verney-Carron czy Browning, będziemy mogli także wykorzystać szereg gadżetów i akcesoriów, a także zmienić ubiór, aby odpowiednio wpasować się w środowisko.

Hunting Simulator 2 Download PC Pobierz Tryby gry

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

W grze występuje wyłącznie tryb jednoosobowy. Oznacza to, że nie będziemy mogli w żaden sposób połączyć się z innymi graczami – ani na zasadzie wolnego trybu wieloosobowego, ani za pomocą trybu kooperacyjnego. Jest to zdecydowanie pewien minus, gdyż wspólne polowania mogłyby rzeczywiście być bardzo ciekawe. Jednakże, skupienie się przez deweloperów na trybie jednoosobowym zagwarantowało nam niezwykle doprecyzowaną mechanikę oraz ciekawe środowisko. Dodatkowo w bardzo prosty sposób można grę włączyć oraz zainstalować dzięki Hunting Simulator 2 Torrent .

Grafika orz kwestie techniczne

Niegdyś gry symulacyjne skupiały się wyłącznie na odpowiednim przygotowaniu produkcji od strony rozgrywki i mechaniki. Teraz jednak najnowsze produkcje pokazują nam, że symulatory mogą wiernie odwzorowywać nie tylko konkretne czynności, ale również grafikę oraz całe środowisko. Wykorzystanie silnika Unreal Engine 4 oraz technologii z nim powiązanej pozwoliło stworzyć atrakcyjny dla oka tytuł. Co więcej, sam interfejs został kompletnie przeprojektowany, a więc jego design różni się diametralnie od tego, co widzieliśmy w poprzedniej edycji. Jednakże, jest on klarowny i prosty w użyciu. Na uwagę zasługuje także niezwykle realistyczna oprawa dźwiękowa, która uzupełnia cała produkcje idealnie.

Minimalne wymagania dla Hunting Simulator 2 Download PC :

 • Procesor Intel Core i5-4200 lub AMD Phenom II X4 970
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870;
 • Pamięć RAM 4 GB;
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy;
 • Kompatybilność z DirectX 10;
 • 18 GB miejsca wolnego na dysku twardym. 

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-4200 lub AMD Phenom II X4 970
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 950 lub AMD Radeon R7 370;
 • Pamięć RAM 8 GB;
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy;
 • Kompatybilność z DirectX 11;
 • 18 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Hunting Simulator 2 Download PC
 • Hunting Simulator 2 Torrent
 • Hunting Simulator 2 Pełna Wersja
 • Hunting Simulator 2 Pobierz

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *