0

Hollow Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry – Recenzja Torrent

Hollow Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry - Recenzja Torrent

Hollow Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry – Recenzja Torrent gra dostępna dla was z linku poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj na naszej stronie, na której poznasz wszelkie informacje na temat instalatora Hollow Download PC . W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci w skrócie fabułę tak by jednocześnie nie zdradzać za dużo oraz zapoznasz się z podstawową mechaniką gry oraz jakże istotnymi kwestiami technicznymi. Przejdźmy wpierw do podstaw czyli kim jesteśmy i czym się zajmujemy. pobierzgry24.pl to zespół, który od wielu lat zajmuje się profesjonalnym tworzeniem instalatorów do gry. Pozwalają one na granie w najlepsze i najnowsze tytuły. Pobieranie naszych instalatorów jest proste tak samo jak ich użytkowanie, czyli proces instalacji. Instalacja przebiega identycznie jak to ma miejsce przy innych produkcjach. Najważniejszym aspektem jest wybranie języka oraz ścieżki instalacji gry w naszym Hollow Download . Po wybraniu wymienionych parametrów, program rozpoczyna instalacje pełnej wersji gry. Nasz program jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym i nie wymaga dodatkowego oprogramowania.

Fabuła gry

Producentem, jak i wydawcą gry Hollow, jest Forever Entertainment S.A. Jest to polski producent, który premierę Hollow ustalił na listopad 2017 roku. Studio na swoim koncie ma wiele popularnych gier między innymi Violett, Timeberman czy Miś Uszatek. Wiemy już wystarczająco o producencie, warto zatem przejść do samej gry, a dokładniej do zarysu fabuły. W Hollow wcielamy się w rolę pilota, który trafia stację kosmiczną znajdującą się na orbicie Saturna. Na pierwszy rzut oka wyglada na opuszczoną, jednak długo nie będziemy musieli czekać, by spotka

na naszej drodze niebezpieczne, zmutowane, humanoidalne istoty. Naszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki co się stało z cała załogą oraz dlaczego.

Hollow Download PC Hollow Download

Mechanika gry

Gra Hollow prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Gra studia Forever Entertainment S.A utrzymywana jest w konwencji horroru science fiction. Podobne gry do tego tytułu to np. Dead Space, SOMA czy The Suffering. Nasza przygoda koncentrować uwagę będzie głównie na eksploracji stacji kosmicznej oraz jej najlepiej skrywanych sekretnych lokacji. Wiele miejsc, w które trafimy, będą klaustrofobiczne. W trakcie rozgrywki będziemy musieli hackować komputery, telefony czy inne urządzenia zaginionych lub martwych członków załogi. Korzystanie z otoczenia, mebli, ukrytych pomieszczeń to klucz do przetrwania, bowiem znalezienie skutecznej broni to nie lada wyczyn. Hollow Pełna Wersja PC z pewnością zainteresuje wielu z was.

Hollow Download PC – Pobierz Tryby gry:

Gra Hollow dedykowana jest jedynie dla graczy PC. Instalator Hollow Download PC, do którego uzyskacie dostęp w tym artykule, zagwarantuje pełną wersję gry. Jest ona w pełni spójna z wersją dostępną na platformie STEAM. Hollow, które otrzymasz korzystając z naszego instalatora, możesz z czystym sumieniem przypisać do swojego konta STEAM, aby zbierać kolejne osiągnięcia czy pochwalić się świetnym tytułem w swojej kolekcji.

Hollow występuje jedynie w trybie gry dla jednego gracza, twórcy nie planują wprowadzić trybu dla wielu graczy. Nie powinno to stanowić problemu dla większości graczy, ponieważ dobrze wiemy, że w horrory najlepiej grywa się w pojedynkę. Fabuła, jaką oferują nam twórcy rekompensuje nam dodatkowo brak trybu dla wielu graczy. Kampania zawiera ciekawe wątki poboczne oraz sekrety, których równie dobrze możemy nigdy nie odkryć. Ciekawe rozmowy, czat czy zapis wideo na komputerach, jakie znajdziemy na statku są świetnie przygotowane i tworzą intereusjącą historię.

Hollow Pobierz PC

Kwestie techniczne oraz wymagania

Produkt końcowy, do jakiego otrzymujesz dostęp korzystając z Download Hollow Download Pobierz w pełni pokrywa się z oficjalnym, płatnym produktem ze strony producenta. Zalecamy przed pobraniem i instalacją zapoznać się z wymaganiami, które znaleźć można na stronie studia.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Hollow nie wyróżnia się znacząco na tle swojej obszernej konkurencji. Grafika oraz szczegółowość terenu i poszczególnych obiektów jest na zadowalającym poziomie. Oprawę graficzną rekompensuje świetnie dobrana ścieżka dźwiękowa, która dodaje dreszczyku emocji podczas gry. Warto zwrócić uwagę na możliwość zmiany języka gry w każdej chwili rozgrywki. Dostępne jest kilka języków w tym polski oraz angielski, co na pewno ucieszy większość graczy. Tłumaczenie jest zrobione naprawdę profesjonalnie i nie ma do czego się przyczepić. Z czystym sumieniem nasz zespół poleca Hollow w wersji na PC dla każdego fana horrorów i science fiction, szczególnie dostępnej dzięki Hollow Pełna Wersja PC.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core 2 Duo E7400 2.80GHz lub AMD Athlon II X3 455

– Karta Graficzna NVidia GeForce GTX 260 v3 lub AMD Radeon HD 6790

– Pamięć RAM 896 MB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Hollow Download PC
  • Hollow Pobierz
  • Hollow Pełna Wersja
  • Download Hollow Pobierz
  • Hollow Ściagni

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *