0

Hitman 2 Download PC Pełna Wersja – Torrent – Recenzja

Hitman 2 Download PC Pełna Wersja - Torrent - Recenzja

Hitman 2 Download PC Pełna Wersja – Torrent – Recenzja kolejna część gry do pobrania , na naszej stronie razem z wymaganiami gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Hitman 2 Download PC to instalator, który zapewni dostęp do pełnej wersji gry Hitman 2. Nasz produkt działa dokładnie tak jak oryginalny. Gwarantujemy bezproblemowa i szybka instalację na każdym urządzeniu z systemem Windows. Sama instalacja gry Hitman 2 jest banalna i poradzi sobie z nią nawet najmłodszy użytkownik komputera. Proste instrukcje wyświetlane na ekranie monitora pozwolą przejść przez ten proces bezproblemowo. Warto podkreślić, że instalator można uruchomić w języku polskim oraz angielskim. Pamiętajmy, że gra o tak dużej zawartości musi zostać odpowiednio skompresowana przez co instalacja potrwać może naprawdę długo.

Fabuła

Hitman 2 to kolejna gra z serii Hitman, jest to bezpośrednia kontynuacja poprzedniej części, która swoją premierę miała 11 marca 2016 roku. Gra skierowana na platformę komputerów osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Swoją premierę ma 13 listopada 2018 roku a za jej wydaniem stoi firma Warner Bros. Interactive Entertainment. Za produkcją stoi studio IO Interactive, które na swoim koncie ma już takie tytuły jak Mini Ninjas, Hitman: Kontrakty, SIlent Assassin oraz Rozgrzeszenie a także wiele innych owocnych produkcji. Gra Hitman 2 dostępna będzie w angielskiej wersji językowej oraz polskiej z napisami. Sama fabuła nie przenosi nas do jednego miejsca bowiem nasz bohater, czyli Agent 47 zwiedzać będzie kilka miejsc dookoła świata. Producent w swojej sprzedaży oferuje wiele edycji gry, dokładnie tak jak instalator Hitman 2 Download . Poprzez nasz instalator można cieszyć się nie tylko podstawą wersji gry, ale także dodatkami i rozszerzeniami.

Mechanika gry

Sama mechanika Hitmana 2 nie odbiega znacząco od poprzedniej części. Zmienia się tutaj kilka mechanizmów. Niektóre zostały ulepszone bądź poprawione jednak gra głównie oferuje nowe lokacje, misje oraz fabułę. W najnowszej części tego symulatora, gdzie wcielamy się w rolę zabójcy mamy dostępne początkowo 6 lokacji. Każda lokacja oferuje kilka misji podstawowych, kontrakty w trybie Eskalacji oraz nieuchwytne cele – dodatkowo nowość, czyli misje zlecenia stworzone przez graczy. Na uwagę zasługuje możliwość włączenie bądź wyłączenie trybu okazji, czyli podpowiedzi, które wskazują łatwiejszy sposób na eliminacje danego celu. Gra oczywiście wymusza na graczu by miał oczy i uszy dookoła głowy i skupił się na pozyskiwaniu informacji z każdego możliwego źródła czy to konwersacji czy podczas śledzenia. Podczas rozgrywki mamy możliwość zabicia celu za pomocą różnych broni oraz metod. Do wyboru mamy karabin snajperski, ale także pistolet z tłumikiem i inne bronie białe, trucizny oraz pozorowanie wypadków.

Hitman 2 Download PC

Hitman 2 Download

Hitman 2 Download PC Pełna Wersja Tryby gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jak twórcy zapowiedzieli tak zrobili! Doczekaliśmy się trybu wieloosobowego w serii Hitman. Tryb ten ma charakter współpracy, dodatek ten nosi nazwę Sniper Assassin. W trybie tym będziemy mogli zawiązać współpracę z naszym znajomym bądź przypadkową osobą zainteresowaną daną misją. Podczas takich misji liczy się rozmowa i zaplanowanie działania krok po kroku by wyeliminować wszystkie cele jednocześnie. Tryb dostępny jest we wszystkich rozszerzeniach gry. Podczas gry w kampanie nie jest wymagane stałe połączenie z Internetem natomiast standardowo w trybie dla wielu graczy obowiązuje stałe połączenie.

Kwestie techniczne

Hitman 2 Download czyli nasz instalator nie wymaga dodatkowego oprogramowania by działać bez zarzutów. Aplikacja ta jest w pełni kompatybilna z każdym systemem operacyjnym. Warto jednak na uwadze mieć fakt, że sama gra Hitman 2 ma własne wymagania techniczne. Wymagania te odzwierciedlają w jakiej jakości będziemy cieszyć się grą. Z uwagi na to koniecznie sprawdź na stronie producenta jakie konfiguracje minimalne oraz zalecane są wskazane. Gra na pierwszy rzut oka prezentuje się naprawdę dobrze, szata graficzna jest przyjemna dla oka a nasycenie szczegółami i kolorami sprawia, że gra będzie jeszcze bardziej wymagająca. Ścieżka dźwiękowa z jaka mamy do czynienia wpasowuje się idealnie w klimat gry. W przypadku Hitman 2 warto wyposażyć się w dobrej jakości słuchawki by słyszeć wszystkie istotne dźwięki, które mogą zmienić całą nasza rozgrywkę. Przed skorzystaniem z Hitman 2 Pełna Wersja PC , warto również zainteresować się wymaganiami minimalnymi i rekomendowanymi:

Hitman 2 Pełna Wersja PCHitman 2 Torrent

Hitman 2 Download PC wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 940

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DirectX10

– 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Hitman 2 Download wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4 GHz

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 290

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DirectX11

– 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *