1

Heavy Rain Download PC – Pełna Wersja – Pobierz

Heavy Rain Download PC Link do jej pobrania , pierwszy raz na PC jedna z najlepszych gier od firmy quantic dream :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Heavy Rain Download PC to instalator, który za moment udostępni wam jedną z najciekawszych gier przygodowych bazujących na takich aspektach jak element akcji oraz element detektywistyczne. Nasza produkcja wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrze przygotowanym narzędziem, w pełni kompatybilnym i zoptymalizowanym pod wszelkie rodzaje sprzętów oraz systemów operacyjnych. Jeżeli kiedyś chciałeś zagrać w Heavy Rain, jednak brak dostępu do konsoli PlayStation 3 lub PlayStation 4 ci to uniemożliwiła, to nareszcie nadszedł dla ciebie czas! Producenci postanowili zaoferować tę samą, lecz usprawnioną grę na komputery osobiste, a Heavy Rain Pełna Wersja ma za zadanie zaoferować tę produkcje już teraz!

Heavy Rain Download PC - Pełna Wersja - Pobierz

Producent oraz fabuła gry

Heavy Rain jest grą należącą do gatunku gier przygodowych z elementami gier zręcznościowych. Warto również dodać, że fabuła tytułu oparta jest o wątki kryminalne. Produkcja została przygotowana przez studio Quantic Dream, znane między innymi z gier takich jak Fahrenheit i Detroit: Become Human. Heavy Rain Download , który dziś oferujemy, pozwala wam zapoznać się z kompletną wersją gry!

Cała akcja tytułu kręci się wokół seryjnego mordercy, który znany jest jako Zabójca
z orgiami. Ma on na swoim koncie mnóstwo ofiar, przy których zostawia papierowe układanki. Stąd właśnie wziął się przydomek tej postaci. Naszym zadaniem jako graczy jest powstrzymać mordercę przed kolejnymi atakami. Aby tego dokonać, wcielamy się w jedną z czterech dostępnych postaci, jednakże nie wybieramy go już na całą rozgrywkę.

Heavy Rain Download PC Mechanika gry :

Tytuł umożliwia nam kierować wszystkimi czterema bohaterami naprzemiennie. Możemy więc poruszać się dziennikarką Madison Paige, detektywem Scottem Shelby, agentem FBI Normanem Jaydenem, a także Ethanem Marsem, który chce uratować syna, który został porwany. Musimy pamiętać o tym, że każdy z bohaterów ma inne cele do osiągnięcia oraz inne motywacje. Dlatego to od nas zależy, jak potoczą się ich losy. W naszych rękach leży podejmowanie wszelkich decyzji, które zdecydowanie zaważą na dalszym przebiegu całej fabuły. Sprawdź Pobierz Heavy Rain Download i dowiedz się już teraz co się stało z synem Ethana i kto jest zabójcą!

Harvy Rain jest produkcją przygotowaną w trójwymiarowych widoku. Dlatego też, tytuł jest nad wyraz bardzo realistyczny. Naszym głównym zadaniem jest poruszanie się po różnych lokacjach oraz wchodzenie w kontakt z innymi elementami gry dzięki rozbudowanemu systemowi sterowania. Co więcej, jest to odświeżona wersja tytułu, który teraz zostaje wydawany na komputery osobiste.

Heavy Rain Download PC
Heavy Rain Download

Tryby gry

Zasadniczo gry takie jak Heavy Rain nie oferują wielu trybów gry. Jest to oczywiście spowodowane charakterystyką produkcji oraz faktem, że całość skupia się na fabule oraz na decyzjach, które jako jeden gracz podejmujemy. Brak dostępu do rozgrywki wieloosobowej nie oznacza oczywiście, że gra nudzi się bardzo szybko. Zastosowanie aż czterech protagonistów oraz możliwość wybrania innej drogi ukończenia gry za każdym razem (poprzez podejmowanie określonych decyzji) sprawia, że tytuł ten nie przestaje być ciekawym nawet po kilku podejściach.

Jeśli zatem chciałbyś przetestować tryb jednoosobowy w grze Heavy Rain, to zapraszamy do skorzystania z Heavy Rain Pełna Wersja . Będziesz wtedy wiedział jak dokładnie gra wygląda oraz czego oczekiwać po scenariuszu.

Heavy Rain Pełna Wersja
Heavy Rain Torrent

Kwestie techniczne

Pierwsza wersja gry pojawiła się aż 9 lat temu na konsole poprzedniej generacji, to jest na PlayStation 3. Teraz, niemalże dekadę później, gra udostępniona została na komputery PC. Wiąże się z tym oczywiście ogromny skok technologiczny oraz zastosowanie nowocześniejszego silnika, aniżeli tego, który napędzał wersję z PlayStation 3. Warto zauważyć, że wersja PC gry Heavy Rain dostarcza nam zbliżoną jakość audiowizualną do tej, którą niecałe 3 lata temu otrzymaliśmy na PS4. Jednakże, wprowadzono wiele zmian oraz drobnych poprawek, które znacząco poprawiły grafikę oraz całe środowisko gry.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Zdecydowanym plusem tej gry jest wierne odwzorowanie mimiki twarzy, co świetnie przydaje się podczas rozmów detektywistycznych lub przesłuchań.

Wymagania minimalne dla Heavy Rain Download PC :

– Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz lub AMD FX-6350

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Win 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Heavy Rain Download :

– Procesor Intel Core i7-2700K 4-Core 3.50GHz lub AMD FX-8370

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1080 lub AMD Radeon RX Vega 64 Air 8GB

– Pamięć RAM 12 GB

– System operacyjny Win 10 64 bitowy

– Komaptybilność z DX 12

– 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Heavy Rain Download PC
  • Heavy Rain Pełna Wersja
  • Heavy Rain Epic Games
  • Heavy Rain Za darmo
  • Heavy Rain Full Game

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *