0

Green Hell Download Po Polsku

Green Hell Download Po Polsku poniżej

Pobierz Horizon Zero Dawn Instalator

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Green Hell Download

Green Hell Download to najnowszy instalator, który przygotowany został z myślą o najbardziej wymagających fanach naszej strony. pobierzgry24.pl gwarantuje dostęp do kompletnej i w pełni odblokowanej wersji gry Green Hell. Produkcja zaskakuje nas swoją dbałością o szczegóły, a także świetną mechaniką. Jednakże, przed zakupem warto sprawdzić grę na komputerze i odpowiedzieć na pytanie czy jest to tytuł, który odpowie naszym wymaganiom. Z tego właśnie względu dzisiejszy instalator, a mianowicie Green Hell Download PC , oferuje niezablokowany dostęp do całej gry, dzięki czemu możemy już teraz przetestować jedną z ciekawszych produkcji, która oferuje świetną survivalową rozgrywkę.

Krótka Instrukcja jak pobrać pełna wersje gry Green Hell z naszej strony

 1. Pobierz Instalator z mirrora który widzisz powyżej.
 2. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie
 3. Wybierz dysk i poczekaj aż gra się pobierze i zacznie instalować.
 4. Aktywuj grę unikalnym kluczem aktywacyjnym który pobierzesz.
 5. Zaktualizuj grę i graj!

Co nieco o producentach Green Hell PC

Creepy Jar to całkiem nowe studio, które powstało w 2015 roku. Programiści ze studia byli wcześniej powiązani z firmą Techland, czyli jednym z największych graczy na polskim rynku gier. Jednakże, 5 lat temu postanowili oni opuścić studio i zacząć swoją własną przygodę. Pierwszą, ich własną i debiutancką produkcją była oczywiście tytułowa, opisywana gra Green Hell.

Warto natomiast wspomnieć, że portfolio twórców jest bardzo bogate. Poszczególne osoby brały czynny udział w produkcji wielu udanych i bardzo dobrze zaprojektowanych gier, a mianowicie Dying Light lub dodatek do gry, czyli The Following. Nie możemy także zapomnieć o Call of Juarez: The Cartel czy o legendarnej grze zombie, Dead Island.

Oprócz tego, w studio zagościły także inne osoby ze studia. Oznacza to, że w gronie twórców Green Hell znalazły się osoby odpowiedzialny za serię Shadow Warrior, grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, czy Sniper: Ghost Warrior. To wszystko gwarantuje nam niezwykle wysokiej jakości produkcję, która przygotowana została w oparciu o duże doświadczenie oraz wiedzę. Sprawdź już teraz korzystając z Green Hell Pobierz !

Produkcja studia Creepy Jar przenosi nas do dżungli amazońskiej. Jak przystało na klasyczną grę survivalową, naszym zadaniem będzie przeżyć. Nasza postać wylądowała w dżungli i pomimo przeżycia, jest opuszczona i nie ma nic oprócz krótkofalówki, która pozwala nam wsłuchać się w głos ukochanej.

Tytułowy bohater będzie zatem musiał zadbać o najbardziej podstawowe potrzeby, jak na przykład woda i pożywienie. Co ciekawe, twórcy zdecydowali się udostępnić graczom bohatera, który nie ma zielonego pojęcia o sztuce przetrwania. Z tego właśnie względu wszystko – począwszy od nauki rozpalania ognia a skończywszy na tworzeniu broni – będzie dla nas wielką niewiadomą. To od nas zależy czy postać przeżyje oraz jak to zrobi.

Green Hell Pobierz
Green Hell Download PC

Green Hell Pobierz Mechanika gry oraz rozgrywka

Pobierz Horizon Zero Dawn Instalator

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Producenci postanowili przygotować dla nas tytuł, który obserwować będziemy z widoku pierwszej osoby. Taka perspektywa pozwala nam jeszcze lepiej doświadczyć wydarzeń, które ujrzymy w dalszych etapach gry. Jednym z pierwszych zadań będzie oczywiście zebranie wody i pożywienia dla bohatera. Przez całą grę będzie to podstawa, dzięki której postać będzie mogła przeżyć z dnia na dzień.

Gdy już zaopatrzymy protagonistę w najpotrzebniejsze surowce, będziemy musieli pomyśleć o kolejnych aktywnościach. Podstawą wydaje się oczywiście rozpalenie ogniska. Co ciekawe, w grze nie będziemy za bardzo potrafili tego robić. Za pomocą mechanik znanych z gier typu RPG, będziemy mogli rozwijać nasze umiejętności i uczyć się coraz sprawniej wykonywać poszczególne zadania.

Gdy już nauczymy się podstaw, przyjdzie czas na budowę schronienia oraz wytwarzanie przedmiotów, w tym broni. Będzie ona potrzeba, aby zwiększyć szansę na przeżycie i przeciwstawić się potwornościom, na jakie natrafimy. Warto oczywiście pamiętać, że nieodłączną częścią rozgrywki będzie także stawianie pułapek, dzięki czemu w niebezpośredni sposób pozbędziemy się zagrożenia. Przetestuj grę już teraz i sprawdź jak te wszystkie elementy komponują się w tej grze survivalowej. Green Hell Download PC jest dla waszej dyspozycji!

Zanim przejdziemy dalej, należy także wspomnieć o kolejnym aspekcie, niezwykle istotnym podczas całej rozgrywki. Mowa tutaj o zdrowiu psychicznym naszego bohatera. Każda przygoda i każda randa będzie odciskać piętno na psychice bohatera. Oznacza to, że po dłuższym czasie zbyt ciężka sytuacja gracza może doprowadzić protagonistę do szaleństwa.

Warto zauważyć, że w grze będziemy mieli styczność z wieloma chorobami oraz pasożytami, które także mogą obniżyć stan naszej kondycji psychofizycznej. Aby kontrolować i dbać o ten stan, będziemy musieli korzystać ze specjalnego trybu, a mianowicie „Kontroli Ciała”. To tam zdiagnozujemy problemy, a następnie postaramy się z nimi uporać. Green Hell Do pobrania to instalator, który przygotowany został dla was wszystkich. Przetestuj go już teraz!

Green Hell Pełna Wersja
Green Hell Torrent

Produkcja podzielona została na 2 standardowe tryby, a mianowicie tryb dla jednej osoby oraz tryb kooperacyjny. W tym drugim udział może brać do 4 graczy. Wspólnie musza zadbać o stworzenie odpowiedniego schronienia, przygotowanie wody, żywności, oraz ochronę przed niebezpieczeństwami, jakie czyhają w zaroślach.

Z uwagi na charakterystykę tego trybu, twórcy nie pokusili się o dodatkowy tryb fabularny. Oznacza to, że kooperacja przypomina bardziej tryb swobodny, w którym otrzymujemy ogromną „piaskownicę” i staramy się wykorzystać wszystkie dostępne surowce, aby poprawić naszą sytuację.

Korzystając z Green Hell PC macie dostęp do pełnej wersji gry oraz wszystkich trybów. Oznacza to, że możemy także liczyć na dostęp do gry wieloosobowej. Warto zauważyć, że autorzy upewnili się, że zarówno tryb jednoosobowy, jak i tryb kooperacyjny, przygotowane zostały w odpowiedni sposób i wykorzystują rosnące poziomy trudności. Możemy zatem dostosować sobie poziom gry do naszych umiejętności.

Kwestie techniczne Green Hell do pobrania

Aby w jak najlepszy sposób przedstawić środowisko, twórcy gry postarali się i przygotowali niezwykle kompleksową, dopracowaną symulację amazońskiej dżungli. Oznacza to, że w grze będziemy mieć do czynienia ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a także ze zmiennymi porami dnia.

Wprowadzenie cyklu dnia i nocy pozwoliło także na dywersyfikację aktywności zwierząt oraz ich zachowania. Dzięki temu, gra jest niezwykle realistyczna i bardzo dobrze odwzorowuje wszelkie elementy.

Pod względem graficznym, autorzy wykorzystali nowoczesną technologię oraz umiejętności swoich programistów do przygotowania bardzo dopracowanego dzieła. Oznacza to, że gra zachwyci niejedną osobę dbałością o szczegóły. Sprawdź już teraz jak się gra prezentuje dzięki Green Hell Download !

Minimalne wymagania:

 • Procesor Intel Core i3-560 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 805
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon RX 460 2GB
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania dla Green Hell PC

 • Procesor Intel Core i5-4460 3.2GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon RX 580 4GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *