Gothic 2 Download
Pełna Wersja RPG

Gothic 2 Download PC – Pobierz + Noc Kruka

Gothic 2 Gold Edition Pobierz

Gothic 2 Gold Edition PC

9,15zł - 80%
Kup Grę
Gothic 2 Download

Panie i panowie, Gothic 2 Download PC dostępny na stronie pozwoli na szybką i bezproblemową instalację gry! W 2002 roku pojawiła się jedna z najciekawszych gier RPG wydana do tej pory. Klasyk ten doczekał się jednak niezwykle atrakcyjnego oraz bardzo polecanego dodatku, jakim jest Gothic 2 Noc Kruka. Gra ta gwarantuje niezwykle wciągającą fabułę, dobrą jak na tamte czasy grafikę, a także ogromne możliwości, jeśli chodzi o możliwość poprowadzenia naszej postaci. Jeżeli jesteś fanem takich klasyków jak Gothic 2, to zachęcamy do skorzystania z Gothic 2 Nock Kruka Download , instalatora oferującego zarówno podstawową wersję gry, jak i dodatek. Instalator charakteryzuje się przede wszystkim zautomatyzowanym procesem instalacyjnym oraz oczywiście kompletną zawartością, ze wszystkimi niezbędnymi plikami.

Pobierz Gothic 2 Instalator

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Krótka instrukcja jak pobrać Gothic 2 + Nock Kruka na PC :

 1. Pobierz Instalator z mirrora który widzisz powyżej
 2. Otwórz go , oraz postępuj zgodnie z tym co widzisz na ekranie.
 3. Wybierz dysk na którym chcesz zainstalować grę , oraz poczekaj aż gra się pobierze.
 4. Aktywuj swoją grę „Unikalnym kluczem aktywacyjnym” , kopia gry będzie dostępna tylko i wyłącznie dla ciebie.
 5. Zaktualizuj grę , będzie ona się automatycznie aktualizować gdy wyjdzie oficjalna aktualizacja .
 6. Uruchom grę i ciesz się zabawą , klucz który posiadasz został przypisany do jednego komputera.

Gothic 2 Download informacje o producencie gry

Niemieckie studio Piranha Bytes zostało stworzone w 1997 roku. Zanim jednak wydali pierwszą znaczącą grę w ich portfolio, studio kilkukrotnie było przejmowane przez większe firmy. Jednakże, w 2001 roku pojawiła się pierwsza produkcja, która zaskoczyła cały świat gier RPG, a mianowicie Gothic. Po kilku miesiącach oraz bardzo pozytywnym odbiorze, twórcy postanowili rozpocząć dystrybucję gry na rynkach europejskich oraz amerykańskich, a także później pracować nad kolejną częścią.

To właśnie w 2002 roku pojawiła się jedna z najlepszych części, a mianowicie Gothic 2. Oferował on tak samo wciągającą rozgrywkę, lecz całkowicie nową fabułę z niesamowicie dopracowanymi szczegółami. Warto zauważyć, że dodatek Noc Kruka nie wprowadzał zbyt wielu zmian w mechanice i rozgrywce. Autorzy skupili się natomiast na przedstawieniu kompletnie innej historii. Jeżeli chciałbyś już teraz przetestować tę produkcję, wypróbuj Gothic 2 Nock Kruka Download który dziś oferujemy!

Oprócz serii Gothic, Piranha Bytes ma z pewnością wiele innych ciekawych produkcji do zaoferowania. Przede wszystkim możemy spodziewać się tutaj serii Risen, która także oferowała świetne połączenie gatunku RPG z elementami akcji. Oczywiście warto pamiętać, że autorzy teraz skupiają się na jeszcze innej produkcji RPG, która tym razem łączy w sobie elementy science fiction. Doświadczenie w tworzeniu gier RPG jest ogromne, a wszystko to rozpoczęła seria Gothic, świętując największe sukcesy w 2002 roku po wydaniu drugiej odsłony oraz dodatku.

Gothic 2 Pobierz
Gothic 2 Pobierz PC

Jak wygląda fabuła w grze Gothic 2 Noc kruka Download w dodatku

Na początek warto zauważyć, że obie fabuły się różnią od siebie diametralnie. W podstawowej części gry kontynuujemy fabułę, jaką poznaliśmy w pierwszej części gry. Gothic II raz jeszcze pozwala nam uczestniczyć w walce z siłami zła. Oznacza to, że ludzie będą walczyć z orkami oraz smokami, które kontrolują ogry.

Co ciekawe, produkcja nie toczy się wyłącznie na zamkniętym obszarze, tak jak miało to miejsce w przypadku Gothic 1. Tutaj otrzymujemy o wiele większy obszar, w którym znajdziemy ogromną ilość miasteczek, bibliotek, farm, zamków, a także wielu innych lokacji. Możemy liczyć również na to, że w grze zdobędziemy możliwość odwiedzenia znajomych terenów. Jeśli brzmi ciekawie, to wypróbuj Gothic 2 Pobierz już teraz i sprawdź jak gra się prezentuje!

Jeśli chodzi o scenariusz w dodatku Noc Kruka, to przede wszystkim należy pamiętać o tym, że twórcy wprowadzili całkowicie niezwiązaną z bazową wersją gry fabułę. Innymi słowy, możemy przejść całą grę Gothic 2: Noc Kruka bez ruszania podstawki. Tytuł oferuje nam przede wszystkim szereg nowinek, a także nowych bohaterów niezależnych oraz nowe potwory i lokalizacje. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy znajomych lokacji z poprzedniej części.

Gothic 2 Download PC
Gothic 2 Noc Kruka Download PC

Mechanika i rozgrywka w Gothic 2 + Noc Kruka

W obu przypadkach mechanika jest zdecydowanie bardzo ciekawa. W grze możemy przede wszystkim wybrać jedną z czterech możliwości prowadzenia walki. Mowa tutaj o walce bronią jednoręczną, dwuręczną, kuszą bądź łukiem. To od nas zależy który styl wybierzemy oraz w którym kierunku zaczniemy się rozwijać.

Z początku nasze umiejętności są bardzo ograniczone i nie będziemy w stanie pokonać trudniejszych przeciwników. Im dłużej jednak posługujemy się daną bronią, tym lepsi jesteśmy w zabijaniu niebezpiecznych stworów i potworów.

Na uwagę zasługują także dodatkowe zdolności, których możemy się nauczyć, a następnie doprowadzić je do perfekcji. Mowa tutaj o skradaniu się, kradzieży, korzystaniu z wytrycha, tworzeniu run, kowalstwie, a także alchemii. Wszystko to po to, aby przygotować dla nas jak najciekawszą produkcję. Jeśli myślisz, że gra jest ciekawa, to skorzystanie z Download Gothic 2 na PC będzie bardzo dobrym wyborem!

W dodatku pojawią się także unikatowe przedmioty, a także nowe czary i umiejętności. Co ciekawe, wybór profesji jest równie zachwycający. Możemy przede wszystkim wybrać standardowe postaci, które pojawiły się w poprzedniej edycji. Oprócz tego, w podstawowej wersji Gothica otrzymujemy także magika, łowcę smoków czy giermka. W dodatku natomiast możliwości jeszcze bardziej się rozszerzają, umożliwiając nam zostanie morskim piratem, magiem wody, liderem gangu bandytów.

Kwestie techniczne ora tryb w grze Gothic 2 Pobierz :

Pobierz Gothic 2 Instalator

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Tak jak w całym cyklu, autorzy skupili się przede wszystkim na dopracowaniu pojedynczego trybu gry. Kampania jest tak rozbudowana, że nie będziemy musieli się martwić o znużenie po kilku godzinach rozgrywki. Gothic 2 Do pobrania to najprostszy sposób, aby przetestować produkcję!

Co więcej, po ukończeniu głównego wątku fabularnego, zawsze możemy wybrać się na polowanie czy po prostu skupić na wątkach pobocznych. To wszystko sprawia, że pomimo jednego trybu, gra zachwyca każdego swoją głębią oraz rozbudowaniem, w szczególności kiedy weźmiemy pod uwagę wiek produkcji.

Sprawdź już teraz jak produkcja się prezentuje dzięki Gothic 2 Nock Kruka Pobierz. Z punktu graficznego i dźwiękowego, Gothic 2 usprawnił się i to bardzo. Poprzednia edycja nie oferowała tak dopracowanego chodu czy animacji walki. Jednakże, musimy pamiętać o tym, że tytuł ten jest już pełnoletni!

Noc Kruka nie rozwinął za dużo jeśli chodzi o grafikę, lecz rozwiązał wiele problemów związanych z silnikiem gry, a także z błędami programistycznymi. Oznacza to, że produkcja jeszcze lepiej się prezentuje.

Z uwagi na to, że jest to klasyk, w wymaganiach przedstawiliśmy wyłącznie rekomendowane wymagania, które pozwolą uruchomić produkcję bez najmniejszych problemów na maksymalnych ustawieniach. Zalecamy zapoznać się z nimi przed pobraniem Gothic 2 PC .

Wymagania rekomendowane dla gry:

 • Procesor Intel Pentium III lub AMD Athlon MP
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6200 LE lub AMD Radeon Xpress 1200 Series
 • Pamięć RAM 512 MB
 • System operacyjny Windows XP 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 8
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Gothic 2 Download
 • Gothic 2 Pobierz
 • Gothic 2 Dodatek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *