0

Get Even Download Pełna Wersja PC

Get Even Download

Get Even Download Pełna Wersja od teraz dostępna jest u nas , informacje o grze oraz link do pobrania gry na naszej stronie tylko tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Get Even to świetną strzelanina FPS, która jest utrzymana w klimacie horroru, survivalu. Za produkcją stoi polskie studio The Farm 51, które zostało założone przez Kamila Bilczyńskiego oraz Wojciecha Pazdura, których udział możemy pamiętać z takich tytułów jak np. Painkiller, Deadfall Adventures czy seria NecroVision. W grze do wyboru na starcie mamy dwie kampanie, dwóch bohaterów- są to przeciwnicy, zatem będzie naprawdę ciekawa i wciągająca rywalizacja.

Get Even Pobierz na PCGet Even Pełna Wersja PC

W Get Even Download możemy wcielić się w osobę o pseudonimie Black, który na zlecenie rządu zajmuję się niewygodnymi faktami, likwidacją kluczowych dla danego wydarzenia celów oraz wiele innych tajnych operacji. W tej produkcji studia The Farm 51 mamy do czynienia z nietypowym przedstawieniem fabuły bowiem, nie poznamy wątków przez typowe dialogi i pokazy slajdów a przez samą rozgrywkę, interakcję z otoczeniem i zmiany, jakie zachodzą w naszym bohaterze. Przetestuj tę grę na swoim komputerze i sprawdź czy faktycznie jest taka unikalna jak to autorzy zapowiadają. Zrób to już dziś za pomocą Get Even Torrent!

Ciekawostką jest w grze możemy napotkać w najdziwniejszych zakamarkach ciekawe przedmioty, przez które będziemy mogli zobaczyć istotne dla naszej kampanii wspomnienia innych ludzi, które znacząco mogą odmienić nasze spojrzenie na daną sytuację. Twórcy informują nas, że rozgrywka będzie na tyle nietypowa, że będziemy poznawać dwie historie, po jednej dla każdej strony konfliktu, przez co unikalne połączenie, jakim jest przeplatana kampania będzie jeszcze ciekawsza. W grze występuje bardzo zaawansowany tryb multiplayer, który pozwala nam dołączać do rozgrywki w trakcie kampanii innych graczy, przez co przeciwnik, który wydawał się sterowany przez sztuczną inteligencję jest obecnie pod kontrolą innego gracza. Jeżeli ten opis zainteresował cię tak bardzo jak nas podczas testowania, to zapraszamy do skorzystania z Get Even Download już teraz!

Get Even Download więcej ciekawych informacji i wymagania gry:

Wydawca gry, czyli Bandai Namco Entertainment wspomniał, że ta produkcja jest niesamowita nie tylko ze względu na sam schemat rozgrywki, ale także pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych, takich jak najnowszy silnik, jakim jest Unreal Engine. Sama grafika w grze wydaje się naprawdę świetna, elementy otoczenia są bardzo dokładnie opracowane, nawet najmniejsze szczegóły w konstrukcjach i ślady są odpowiednio zaakcentowane. W trakcie rozgrywki możemy zmienić poziom trudności, przez co będziemy mogli raz na jakiś czas skupić się bardziej na rozwiązywaniu zagadek niż na walce i uciekaniu przed przeciwnikiem.Technologia, jaką widzimy w grze została opracowana we współpracy z placówkami naukowo-badawczymi oraz specjalistami, dzięki czemu efekt fotorealistycznej grafiki zostanie doceniony przez nawet najbardziej wybrednych graczy. W Get Even występuje kilka rodzajów broni, jednak nie będzie to typowa strzelanka gdzie trzeba skupić się jedynie na znalezieniu coraz to nowszej i lepszej broni.

Jeżeli przekonaliśmy Was do użycia programu instalacyjnego Get Even Pobierz PC to zachęcamy do niezwłocznego pobrania tej gry z naszego serwera, ponieważ specjalnie dla Was oferujemy wam w seksji downloadu najlepszy program na świecie. Jest on kompatybilny ze wszystkimi wersjami sysemu Windows, jego prosta obsługa nie sprawi żadnych problemów, a szybka i poprawna instalacja tylko polepszy twój odbiór gry. Więc, nie czekaj ani chwili dłużej i pobierz grę już teraz!

Minimalne wymagania do Get Even

 • Procesor Intel Core2 Quad Q8300 lub Q6600
 • 6 GB pamięci RAM
 • Karta graficzna NVidia GeForce 9800 GT 512 MB lub AMD ATI Radeon HD 4770 RV740
 • Kompatybilność z DirectX 11, 12
 • System operacyjny Windows Vista, 7, 8, 10 64 Bitowy
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Rekomendowane wymagania do Get Even

 • Procesor Intel Core i3 3220 lub AMD FX 4300
 • 8 GB pamięci RAM
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 1GB lub AMD ATI Radeon HD 5770
 • Kompatybilność z DirectX 11
 • System operacyjny Windows 8, 8.1, 10 64 Bitowy
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *